Česká fotbalová liga

FK Čáslav – TJ Jiskra Domažlice

3:4

konec (1:2)

08.11.2015, 14:00 • 14. kolo • Info o změnách stavu (Ondřej Novotný (@NovotOndra))

90+1

Čáslav právě vstřelila branku!
Že by domácí ještě něco vymysleli? V první minutě nastavení totiž znovu snižují, konkrétně na 3:4 a zásluhu na tom má JIŘÍ SUK.

81

Domažlice právě vstřelily branku!
Jenomže hosté nepřipouštějí žádné drama a asi už definitivně rozhodující. Střelcem je výpomoc z Viktorie Plzeň pro dnešní utkání, tedy EGON VŮCH.

79

Ale pozor, JAKUB NEČAS se znovu prosazuje a zároveň tak snižuje. Jedenáct minut před koncem základní hrací doby jen to tudíž o jednu branku.

59

PETR MUŽÍK proměňuje nařízený pokutový kop a Domažlice domácímu celku odskakují o dvě branky!

35

Domažlice se ovšem berou vedení zpět pro sebe, prosazuje se ONDŘEJ CHOCHOLOUŠEK – 1:2!

21

Po chvíli se ale prosazují i domácí hráči, a to zásluhou JAKUBA NEČASE – 1:1!

13

PAVEL FOŘT posílá těsně před uplynutím první čtvrt hodiny hry hostující celek do jednobrankového vedení – 0:1!

3:4

konec (1:2)

Branky: 21. Nečas, 79. Nečas, 90+1. Suk – 13. Fořt, 35. Chocholoušek, 59. Mužík (pen.), 81. Vůch

Karty:   39. Hell (CAS), 55. Jícha (CAS), 64. Brejcha (CAS), 70. Mlynka (CAS) – 36. Chocholoušek (DOM), 70. Braun (DOM)

FK Čáslav: Stehno – Hell, Nečas, Reiter, Vondra, Vopat, Jíra, Tomášek (c), Váňa, Strnad, Kunášek.
Náhradníci: Mlynka, Suk, Podkrovkij, Brejcha, Frejlach, Jícha, Kovařík.

TJ Jiskra Domažlice: Šiman – Chocholoušek, Bauer, Mužík (c), Beránek, Braun, Vůch, Čada, Roubal, Hradecký, Fořt.
Náhradníci: Švihořík – Nerad, Špírek, Leitl, Došlý, Javorský.

Rozhodčí: Dujsík – Šedivka, Starý.