Česká fotbalová liga

SK Benátky nad Jizerou – TJ Štěchovice

1:1

po penal. (7:8) (0:1)

08.11.2015, 14:00 • Městský stadion, Benátky nad Jizerou • 14. kolo • Ondřej Nejedlo

Skončil zápas,. ve kterém Benátečtí dokázali v samém závěru vyrovnat. Po penaltách berou o bod více stoprocentní hosté. (16:18:05)

8. série 7:8

Tomáš Pavlík je přesný a hosté tak berou o bod více.

8. série 7:7

Jakub Synek zaváhal, když trefil Soukupovy nohy.

7. série 7:7

Jan Prosek zamířil k levé tyči a znovu vyrovnává.

7. série 7:6

Vojtěch Kubista si počkal na Soukupův pohyb a s přehledem proměnil.

6. série 6:6

Za střelou Václava Laušmana k levé tyči se Michňa pouze ohlédl.

6. série 6:5

Marek Sedláček je přesný tvrdým pokusem doprostřed.

5. série 5:5

Michal Švejda zachoval chladnou hlavu a k levé tyči proměnil.

5. série 5:4

Milan Karásek zamířil přesně k tyči, hosté musí proměnit.

4. série 4:4

Jaroslav Trnka proměnil drzým dloubákem.

4. série 4:3

Bezchybní střelci pokračují i po penaltě Michala Sedláčka přesně k tyči.

3. série 3:3

Také Filip Drobílek zamířil na opačnou stranu a proměňuje.

3. série 3:2

Nemýlí se ani Lukáš Vraštil, který zamířil na opačnou stranu.

2. série 2:2

Lukáš Jakobovský proměňuje střelou k pravé tyči.

2. série 2:1

Tvrdá rána Martina Borovičky slaví úspěch.

1. série 1:1

Filip Busta proměnil s velkým přehledem.

1. série 1:0

Martin Škarecký s velkým štěstím proměňuje. Soukupovi přes rukavice prochází míč do branky.

Střílení penalt začíná.
Na penalty se staví do hostující branky Michal Soukup.

90+3

Nízký centr Michala Sedláčka hosté zkrotili.

90+3

U středového kruhu byl faulován domácí Karásek.

90+2

Kubista se uvolnil ke střele, kterou ale Sňozík kontroloval, kterak jde míč vedle pravé tyče.

90+1

Nastavovat se budou 2 minuty.

90+1

Za zdržování hry viděl žlutou kartu hostující Daniel Hudec.

90+1

Hosté střídají. Odchází Daniel Hudec, nastupuje Michal Soukup.

90

Michňa nyní vyběhl z branky, avšak míč nezachytil. Centr před opuštěnou brankou domácí pohlídali.

88

Za přílišné řečnění viděl žlutou kartu domácí Michal Sedláček.

88

Hosté naprosto evidentně zahráli v pokutovém území rukou, avšak pomezní rozhodčí Haleš i hlavní Stieber mlčí!

87

Benátky právě vstřelily branku!
Ve zmatku před Sňozíkem se hlavou prosadil MUSA ANSUMA a vyrovnává.

86

Další Kubistův centr byl sražen na rohový kop.

86

Kubistův centr hlavičkoval Škarecký v záklonu nad branku.

84

Žlutou kartu viděl hostující Václav Laušman.

84

Škarecký odhlavičkoval míč do bezpečí.

83

Hostům se podařilo vybojovat rohový kop a našetřit tak cenné vteřinky.

82

Benátečtí jsou usazeni na útočné polovině, avšak hosté se velmi dobře brání.

81

Po faulu na Synka zahrával Michal Sedláček přímý kop z pravé strany. Hlavičkující Škarecký ale mířil nad břevno!

80

Zakončoval hostující Laušman, který ale branku přestřelil.

80

Do zakončení se dostal také štěchovický Drobílek, křížnou střelou ale branku minul.

79

Marek Sedláček fauloval a hosté mají výhodu přímého kopu.

76

76

Rychlý kontr hostí pohlídal Borovička.

74

Domácí nyní hýří aktivitou, nebezpeční ale příliš nejsou.

72

Z levé strany zakončoval Michal Sedláček, brankář Sňozík ale jeho nepříliš tvrdou střelu v pohodě krotí.

71

Ansuma se ihned dostal k hlavičce, přesný ale nebyl.

71

70

Další střídání u domácích. Zápas končí pro Pavla Klaina, jehož nahrazuje Musa Ansuma. Domácí budou kopat rohový kop.

68

Střídají také domácí. Stanislava Smetanu nahrazuje Marek Sedláček.

67

Michal Sedláček zahrával přímý kop z levé strany, domácí se ale do zakončení nedostali.

65

Hosté střídají. Odchází Stanislav Hřebeček, nastupuje Daniel Hudec.

63

Michal Sedláček vysouval Synka, tomu ale hosté odkopli míč do zámezí.

62

Nyní se ale benátecký útočník provinil útočným faulem.

61

Synek vyběhl vstříc brankáři Sňozíkovi, který odkopl míč do zámezí.

60

Dlouhý nákop končí u brankáře Sňozíka, který nyní nemá příliš práce.

59

Dnešnímu zápasu přihlíží 250 diváků.

58

Za hostující beky si naběhl Klain, který ale ve skluzu poslal míč nad branku!

57

Domácí podruhé musí nuceně střídat. Antonína Křapku nahrazuje Martin Borovička.

55

Na hřiště musí být povolána dokonce i nosítka. S dalším mladoboleslavským hráčem to nevypadá vůbec dobře.

55

Na trávníku zůstal domácí Křapka, hra je přerušena.

54

Za faul na útočné polovině viděl žlutou kartu domácí Jakub Synek.

53

Benátečtí zahrávali přímý kop z pravé strany, který se ale Michalu Sedláčkovi příliš nepovedl.

51

Pro centr Michala Sedláčka si v pohodě došel štěchovický gólman Sňozík.

51

Nyní sledujeme opět vyrovnaný fotbal, domácí se přece jenom častěji dostávají na útočnou polovinu.

50

Přetažený Klainův centr končí v zámezí.

39

Chvíli po ní se žlutilo také před očima domácího Vojtěcha Kubisty.

37

Ještě dlužíme žlutou kartu, kterou obdržel hostující Lukáš Jakobovský.

47

Hosté hýří aktivitou i ve druhém poločase, nyní vybojovali rohový kop.

46

Trnka ihned pěkně odcentroval, Sudkovi se nepodařilo odkopnout míč. Z velké dálky poté napřáhl Jakobovský, avšak Michňa byl na místě.

46

Hosté do druhého poločasu vystřídali. V kabině zůstal Cyril Golovko, jehož nahradil Jaroslav Trnka.

46

Sledovali jsme dlouhou dobu vyrovnaný první poločas. V posledních deseti minutách byli ale hosté aktivnějším týmem a také se ujali vedení, které mohli v závěru ze standardních situací navýšit. To se jim nepodařilo, a proto je jejich náskok zatím jen jednobrankový.

45+1

45+1

Velmi pěkný centr přizvedla benátecká obrana. Michňa se k centru nedostal, ale ani urostlí nabíhající hráči hostujícího týmu.

45

Podařilo se jim alespoň vybojovat rohový kop.

44

Domácí jsou nyní v úporné defensivě, avšak Štěchovice se zatím ke střele nedostaly.

43

Po faulu Kubisty hosté zahrávali přímý kop. Drobílek uvedl míč do hry, avšak jeho spoluhráči se nacházeli v ofsajdu.

41

Hosté měli výhodu dalšího přímého kopu. Přetažený centr končí za domácí brankou.

38

Štěchovice právě vstřelily branku!
Na pravé straně se uvolnil Drobílek, který oslovil STANISLAVA HŘEBEČKA, který mířil přesně na zadní tyč.

37

Žlutou kartu za faul na polovině hřiště viděl domácí Lukáš Vraštil.

36

Přesnou přihrávku z pravé strany zakončoval zcela volný Laušman nad břevno domácí branky!

36

Po faulu Karáska u rohového praporku měli hosté výhodu standardní situace. Rychle ji rozehráli, avšak Busta hlavou na míč nedosáhl, domácí Kubista už ano.

36

Škarecký se nyní snažil vysunout Kubistu, který se ale k balónu nedostal.

35

Škareckému se ve středu hřiště nepodařilo zpracovat míč, ke kterému měl nakonec blíže Švejda, proti němuž se domácí hráč provinil faulem.

33

Tentýž hráč se snažil překvapit hostujícího brankáře lobem z levé strany, ten se ale opět nenechal zahanbit a zatím udržel čisté konto.

33

Jemný centr Michala Sedláčka se Sňozíkovi podařilo vyboxovat.

33

Benátečtí budou v krátkém časovém sledu kopat další rohový kop.

32

Míč propadl do pokutového území, Štěchovice se ale ubránily.

31

Škarecký vysunul Klaina, jehož centr musel Sňozík vyboxovat před dobíhajícím Synkem. Domácí poté vybojovali rohový kop.

28

Drobílek odcentroval z pravé strany, z pokutového území ale odkopl míč do bezpečí Křapka.

27

Pěkná kombinace domácího Michala Sedláčka se Smetanou, následný centr na Synka šel ale do ofsajdu.

25

Střílený centr Michala Sedláčka končí v moci zkušeného brankáře Radka Sňozíka.

25

Benátečtí vybojovali přímý kop z pravé strany.

24

Na zadní tyč nabíhal Pavlík, avšak Sudek mu znemožnil zakončit.

23

Nedůraz domácích vyústil v první rohový kop hostů.

22

Vraštil umotal na pravé straně protihráče, ten další jej ale o míč obral.

20

Laušman vyrazil do přečíslení s Drobílkem, tomu však čistě vypíchl míč jediný bránící hráč Vraštil!

18

Drobílkovi se podařilo obstřelit zeď, avšak Michňa dával pozor a míč lapil.

18

Přímý kop pro hosty po faulu domácího Vraštila.

17

Jak domácí Klain, tak i hostující Hřebeček jsou na nohou, oba dva budou pokračovat ve hře.

17

Před pokutovým územím domácích došlo ke srážce, hra je přerušena.

16

Škarecký vybojoval míč, přes Bustu ale nepřešel.

16

Sudkovi se povedl centr z levé strany, hosté měli co dělat, aby míč odhlavičkovali.

15

Smetana si obhazoval Nováka, který mu ale ukopl míč do zámezí.

14

Jakobovskému se sice podařilo přehlavičkovat Sudka, nikdo v červeném ale za ním nestál.

12

Po zmatku před hostujícím brankářem se nejlépe zorientoval Vraštil, jehos pokus mířil pouze do míst, kde stál štěchovický gólman Sňozík.

11

Synek se ve vápně otáčel s míčem, avšak lépe zakončit se mu nepodařilo. Vybojoval tedy alespoň rohový kop.

9

Centrující Klain vybojoval rohový kop. Centr Michala Sedláčka se snažil hlavičkovat Synek, míč ale netrefil tak, jak by potřeboval.

8

Hosté byli lapeni do ofsajdové pasti.

8

Pro dlouhý nákop si došel hostující brankář Sňozík.

7

Hosté se na útočné polovině provinili faulem vůči Kubistovi, je pískáno.

6

Po chybě hostí se k míči dostal Klain, který ale zakončit nedokázal.

4

Domácí musí nuceně střídat. Hřiště opustil zraněný Stanislav Klobása, jehož nahradil Jakub Synek.

4

Rychlý Laušman dělal domácím velké problémy, provinil se ale útočným faulem.

3

Střela z velké vzdálenosti v podání hostí byla tečována, pro Michňu se stala lehkou kořistí. Domácí hrají stále o deseti.

2

S Klobásou to nevypadá vůbec dobře, po špatném dopadu je stále ošetřován za postranní čárou.

1

Po necelé minutě zůstal na trávníku ležet domácí Klobása, musí být ošetřen.

1

SK Benátky nad Jizerou: Michňa – Vraštil, Karásek, Křapka, Sudek – Mich. Sedláček, Smetana, Škarecký, Kubista, Klain – Klobása.

FK TJ Štěchovice: Sňozík – Novák, Busta, Švejda, Prosek – Golovko, Jakobovský, Pavlík, Hřebeček, Drobílek – Laušman.

Rozhodčí: Stieber – Haleš, Z. Novotný.
S příchodem měsíce listopadu ke svému konci spějí tuzemské fotbalové soutěže. V rámci třetí nejvyšší fotbalové ligy ČFL zbývá do konce podzimu sehrát ještě tři kola. To nejbližší čeká benátecké fotbalisty na domácím trávníku, když v neděli přivítají TJ FK Štěchovice. Po bodovém půstu a následném vítězství v minulém kole v Brozanech by Benátečtí velice rádi rozšířili svou bodovou sbírku také v nedělním utkání. V něm přivítají soupeře, který hrál o uplynulém víkendu na hřišti okresního rivala v Dobrovici a podlehl 0:1. V neděli si tak zopakuje výlet na Mladoboleslavsko. Štěchovice se aktuálně po 16 odehraných kolech nacházejí na 15. místě třetiligové tabulky, když 5 zápasů vyhrály v řádné hrací době, 2 duely po penaltách a zároveň si připsaly 9 porážek. Při skóre 16:18 získaly 19 bodů, tedy o 4 více než právě benátecký tým, kterému patří 11. místo.

MINULÉ kolo Benátky:
Benátečtí v minulém kole zavítali na půdu posledního celku tabulky Brozan. V prvním poločase jim velmi pomohla dvouminutovka mezi 33. a 34. minutou, kdy se hostům podařilo dvakrát skórovat. Nejprve se trefil Martin Škarecký a hned minutu poté skóroval také Vojtěch Kubista. Ve druhém poločase Benátky přidaly třetí branku, čímž tak rozhodli zápas. Trefil se Michal Sedláček. Domácí se čestného úspěchu dočkali v 79. minutě, kdy Jaroslav Benda už jen stačil snížit na konečných 1:3. Benátky si tak do tabulky připsaly cenné tři body, které hodlají v domácím prostředí potvrdit.

MINULÉ kolo Štěchovice:
Štěchovice o uplynulém víkendu zavítaly na půdu FK Dobrovice, tedy druhého účastníka mladoboleslavského okresu v soutěži. Utkání před zraky dvou stovek diváků rozhodla už 9. minuta, kdy totiž padla jediná branka utkání. Trefil se někdejší benátecký fotbalista Martin Vajgl. V následném průběhu utkání už další gól nepadl, a tak protože štěchovičtí neskórovali, radovala se Dobrovice z nejtěsnější možné výhry.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.