4:2

konec (1:0, 0:2, 3:0)

04.11.2015, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)

Tipsport: 2.17 3.8 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi pro dnešek loučím, přeji vám příjemný zbytek dne a opět bych rád poděkoval za vaši pozornost. Již zítra se vám ozvu při sledování utkání mezi Anaheim Ducks a Florida Panthers, které začíná ve 4:30 a ve kterém se Jaromír Jágr po krátkém zranění nejspíše vrátí zase do hry. Hezký den přeje Jaroslav Svoboda. (05:57:54)
Dnešní utkání sledovalo 16839 diváků.
Flyers tedy i přes heroický výkon Michala Neuvirtha prohrávají popáté v řadě. Domácí naopak sice slaví vítězství, ale zároveň budou všichni představitelé organizace i fanoušci netrpělivě čekat na výsledky vyšetření Connora McDavida, který v závěru druhé třetiny po pádu na mantinel v souboji s Del Zottem a Manningem odstoupil kvůli zranění, nejspíše ramene, ze zápasu.
3. Michal Neuvirth (PHI) 45 zák., 3 góly, 93,8%
A máme tu ještě další kosmetické změny v určení branek, nuže...

U branky Matta Hendrickse ze 47. minuty se oproti původnímu hlášení ruší druhá asistence (Mark Letestu), takže gól má pouze jedinou asistenci, a to Andreje Sekery.

U první branky Flyers, kterou vstřelil Scott Laughton, se mění původní určení asistencí Matt Read a Mark Streit na nové, tedy 1. asistence Wayne Simmond, Matt Read se posouvá na druhou asistenci.

Jinak zůstává vše tak, jak jsem již informoval, tedy včetně asistence Michala Neuvirtha u trefy Ryana Whitea.
Michal Neuvirth i přes prohru předvedl výtečný výkon a i díky porci 45 zákroků, často velmi těžkých, si nakonec vysloužil post třetí hvězdy dnešního utkání. Naopak Jakub Voráček se dál trápí.
Dnešní utkání mezi Edmonton Oilers a Philadelphia Flyers je za námi. Domácí vítězí 4:2 po třetinách 1:0, 0:2 a 3:0, tedy dnes se dařilo hráčům skórovat jen do jedné z obou branek, co třetinu, to jednou brankou navíc.

Ryan NUGENT-HOPKINS - 4:2

59:18

Edmonton právě vstřelil branku!
Taylor Hall převzal ten kotouč odražený po střele Jakuba Voráčka a poslal jej do jízdy RYANU NUGENT-HOPKINSOVI, který druhou trefou v utkání definitivně řeší hádanku dnešního zápasu! Asistence: Taylor Hall.

59:09

Voráčkova bomba minula branku a kotouč se odráží od mantinelu k domácím a Nugent-Hopkins ujíždí sám na branku...

59:00

Hosté drží pásmo, ale nedostávají se ke střelbě.

58:46

Ale Nilsson je proti, Ryan White u tyčky neprostřelil brankáře Oilers!

58:30

Teď ale do ní musí Flyers kotouč dotlačit a zkouší to v šesti.

58:28

Flyers si tedy berou oddechový čas a kdo ví, zda se ještě po něm vrátí Neuvirth do své branky. Do té branky, do které jako jediné dnes padají góly, ta protější vydržela 58 a půl minuty nedobytná.

58:28

Oddechový čas pro hosty.

58:28

Tečovaný kotouč končí mimo ledovou plochu a vhazovat by se mělo v útočném pásmu hostů.

58:10

Domácím se podařilo šikovně vyhodit, nebude to zakázané uvolnění.

4:2

Branky a nahrávky: 20. Nugent-Hopkins (Draisaitl, Hall), 47. Hendricks (Sekera), 48. Hall (Draisaitl, Gryba), 60. Nugent-Hopkins (Hall) – 21. Laughton (Read, Streit), 33. White (Gudas, Neuvirth)

Edmonton Oilers: Nilsson (Talbot) – Davidson, Klefbom, Sekera, Nurse, Reinhart, Gryba – Hall, Nugent-Hopkins, Draisaitl – Pouliot, McDavid, Jakupov – Hendricks, Letestu, Purcell – Gazdic, Lander, Pakarinen

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Del Zotto, Streit, Schultz, L. Schenn, Manning, Gudas – Raffl, Giroux, Voráček – Read, Laughton, Simmonds – Gagner, B. Schenn, Lecavalier – VandeVelde, White, Umberger

Rozhodčí: Rooney, Walsh – Cameron, Murchison

Diváci: 16839