2:1

konec (1:0, 0:0, 1:1)

04.11.2015, 01:00 • Barclays Center, New York • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.04 3.74 3.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemný vstup do středečního dne. (03:55:48)
Československá stopa v utkání:
Marek Židlický (NYI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:32
Jaroslav Halák (NYI) 60 minut, 23 zákroků, 1 gól, 95,8%.
Vyhrané vhazování: 26 – 30.
Ďáblové z New Jersey na svou pátou venkovní výhru v řadě nedosáhli a na ledě Ostrovanů podlehli 1:2. Na dlouhou dobu jedinou branku vstřelil v osmé minutě domácí Nelson, Devils se však postupně dostávali více do hry a výsledkem bylo Zajacovo vyrovnání z páté minuty třetí třetiny. V závěru zápasu se už všechno pomalu schylovalo k prodloužení, ovšem po hlušší části utkání se z ničeho nic prosadil Casey Cizikas, který tak ukončil třízápasovou sérii porážek Ostrovanů.

59:48

Saverson posunul puk do pravého kruhu Cammallerimu, jehož nepřesná střela se od hrazení odrazila až na druhý konec hřiště.

59:40

Ještě předtím Islanders špatně vystřídali, na ledě bylo v jednom momentě šest hráčů a Devils mají přesilovku šesti proti čtyřem!

59:40

Dvacet sekund před koncem třetí části si hosté vyžádali oddechový čas.

59:27

O definitivní potvrzení domácí výhry se mohl postarat Josh Bailey, který však z dobré pozice vůbec netrefil odkrytou klec.

59:19

Henrique zastavil puk pro Gelinase, ale ten trefil jen jednoho z blokujících hráčů Islanders.

58:54

Cory Schneider odjel na střídačku, hosté zkusí vyrovnat v šesti!

58:37

Hosté se na chvíli usadili v útočné třetině, ale za půl minuty nestihli nic vymyslet.

58:10

Moore poslal puk nad mantinely, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

Casey CIZIKAS - 2:1

57:48

Islanders právě vstřelili branku!
Ostrované v závěru třetí třetiny dávají druhou branku a dost možná rozhodují o svém vítězství! Židlický dnes již poněkolikáté nechal zakončení od modré čáry na Straitovi, jehož střelu tečoval Martin. Schneider kotouč dokázal vyrazit, ovšem jen ke CASEYMU CIZIKASOVI, který si z předbrankového prostoru připsal poměrně snadnou branku. Asistence: Matt Martin, Brian Strait.

57:22

Bernier přihrál na osu hřiště volnému Kuljominovi, proti jehož střele zápěstím sklaply Schneiderovy betony včas.

56:53

Henrique byl v útočném pásmu zcela sám a domácí neměli žádný problém ho odzbrojit.

56:30

Dnešní utkání sleduje 12 122 diváků.

2:1

Branky a nahrávky: 8. Nelson (Židlický, Lee), 58. Cizikas (Martin, Strait) – 45. Zajac (Palmieri, Gelinas)

New York Islanders: Halák (Greiss) – Boychuk (A), Leddy, Hamonic, de Haan, Židlický, Strait – Okposo (A), Nielsen (A), Bailey – Bernier, Grabovskij, Kuljomin – Strome, Nelson, Lee – Clutterbuck, Cizikas, Martin.

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Larsson, Greene (C), Severson, Moore, Schlemko, Merrill, Gelinas – Stempniak, Henrique (A), Cammalleri (A) – Palmieri, Zajac (A), Kalinin – Tootoo, Josefson, O´Neill – Gionta, Farnham.

Rozhodčí: Meier, Nicholson – Henderson, Sericolo

Diváci: 12 122