konec (0:2, 1:1, 1:2)

03.11.2015, 19:00 • Mercedes Benz Arena • Osmifinále • Karel Janeba (@Kajaneba)

Tipsport: 3.62 4.5 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s vámi tímto loučím a přeji vám příjemný zbytek dne. (21:09:48)
Máme dobojováno, v prvním klání osmifinále si Skellefteå odváží z Berlína výhru 2:5. Do poslední třetiny domácí vlétli s nadějí na bodový zisk, jenže tomu učinil přítrž Andrew Calof, který se trefil hned ve 41. minutě. Následně za pět minut zamířil přesně Jimmie Ericsson a bylo vymalováno. Snížení Laurina Brauna v 56. minutě přišlo pozdě. Berlín to tak v odvětě ve Švédsku bude mít hodně těžké.

59:40

V závěru utkání ještě v pásmu Berlína kombinují hosté a řádně zaměstnávají Nastiuka.

58:49

Tak se nám do toho ještě přimíchalo vyloučení. Konkrétně Julian Talbot (EIS) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

57:38

K puku se dostali hosté a snaží se zásobovat Nastiuka řádnou porcí střel. Hlavně držet kotouč dál od Hansese...

56:27

Domácí se stále sunou dopředu. Nás tak čeká ještě hodně dramatický závěr.

Laurin BRAUN - 2:5

55:16

Eisbären právě vstřelili branku!
Domácí opět snižují! Z na první pohled ne moc nebezpečné akce se trefil přesně LAURIN BRAUN, který dostal luxusní přihrávku před Hansese od Olvera. Asistence: Darin Olver, Barry Tallackson.

54:03

Do následné akce se dostal Julian Talbot a Erik Hanses měl s jeho projektilem nakonec spousty práce! Naštěstí pro domácí šestý gól neinkasoval.

52:31

Erik Forssell se prodral skrze oba obránce až do zakončení! Kevin Nastiuk byl však pozorný a zdánlivě nebezpečnou akci skončil poctivým zákrokem.

51:34

Následný atak domácího celku skončil na zakázaném uvolnění. Vhazovat se tak bude před Nastiukem.

50:07

Na hřišti toho aktuálně není moc k vidění. Oba celky se střídají u kotouče, ovšem ani jeden si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.

48:47

Erik Hanses předvedl další jistý zákrok, tentokrát proti střele Laurina Brauna. Vhazovat se bude před švédským gólmanem.

47:22

Domácí sice už pravděpodobně utkání prohráli, i tak se ale snaží skórovat, aby to měli v odvětě co nejjednodušší.

Jimmie ERICSSON - 1:5

45:46

Skellefteå právě vstřelila branku!
Tohle už budou mít domácí setsakramentsky těžké. Ke kotouči se dostal JIMMIE ERICSSON a vypálil z mezikruží. Jeho prvotní ránu Kevin Nastiuk vyrazil akorát před sebe, odkud už střelec pátého gólu dorazil kotouč do sítě. Asistence: John Norman, Erik Forssell.

45:23

Od modré opětovně pálil Tim Heed, který patrně útočí na hattrick. Tentokrát však klec Nastiuka minul.

2:5

Branky a nahrávky: 31. Gervais (Braun, Tallackson), 56. Braun (Olver, Tallackson) – 4. Heed (Norman, Forssell), 12. Forssell (Aho, Norman), 28. Heed (Holmstrom), 41. Calof (Pesonen, Heed), 46. Ericsson (Norman, Forssell)

Eisbären Berlín: Vehanen (Nastiuk) – Braun, Dupont, Haase, Gervais, Müller, Baxmann – Noebels, Olver, Tallackson – Rankel, Mulock, Pohl – Kuji, Talbot, Machacek – Braun, Ziegler

Skellefteå AIK: Hanses (Svensson) – Urbom, Burstrom, Aho, Heed, Lindgren, Pettersson, Ohman – Norman, Ericsson, Forssell – Pesonen, Calof, Zackrisson – Lundberg, Lindholm, Pettersson, Broadhurst, Ohlsson, Holmstrom – Petterstrom

Odveta: Skellefteå - Eisbären 2:1