02.11.2015, 01:30 • Barclays Center, New York • Jan Brabec

Tipsport: 1.86 3.9 3.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Marek Židlický (NYI) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:21

Hvězdy utkání

1. Sam Reinhart (BUF) – 1+0
2. Matt Moulson (BUF) – 1+0
3. Calvin de Haan (NYI) – 1+0 (04:01:23)
Hosté ve třetí třetině přidali a zápas dokázali otočit. O branky se postaral Moulson a Reinhart. Domácí na konci třetiny ještě zkoušeli hru bez brankáře, jenže si nevytvořili potřebný tlak. Já se s Vámi loučím, příjemný zbytek dne!

59:48

Dvanáct sekund před koncem se Greiss vrací do brány. Může za to zakázané uvolnění domácích.

59:26

Girgensons vyhání Ostrovany až do jejich pásma.

59:13

Oddechový čas pro domácí.

59:13

Boychukova střela od modré byla sražena mezi diváky.

58:54

Puk letí na polovinu domácího týmu.

58:45

Střela Okposa byla přizvednuta do ochranné sítě, hosté mohou vystřídat.

58:38

Greiss zůstává na střídačce, domácí jsou v šesti!

58:38

Oddechový čas pro hosty.

58:36

Buffalo se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:16

Hamonicova dělovka od modré netrefila hostující bránu.

57:30

Pysyk zastavuje další akci soupeře, čímž šetří vteřinky pro svůj tým.

57:01

Opět Leddy s Boychukem musí rozehrávat z vlastního obranného pásma.

56:27

LEddy má puk za vlastní branku, zatím nikam nespěchá.

55:54

Girgensonsovu střelu z ostrého úhlu chytá domácí brankář.

55:38

Čtyři minuty před koncem třetí třetiny přichází na řadu poslední komerční přestávka.

Sam REINHART - 1:2

53:44

Sabres právě vstřelili branku!
Buffalo bylo v posledních minutách jasně lepším týmem, a tak jde zaslouženě do vedení! McGinn protečoval puk za sebe čímž vyslal své spoluhráče do přečíslení 2 na 1. Legwand vše vyřešil přihrávkou, kterou přetavil v gól pohotovou střelou SAM REINHART. Asistence: David Legwand, Jamie McGinn.

53:19

Giontovu střelu od pravého mantinelu raději Greiss podržel na svém hrudníku.

52:05

Ryan O´Reilly svým napadáním dostal domácí pod tlak, ti nakonec vyhazují.

51:29

Larsson vybojoval puk pro Foligna, jehož střela z levého kruhu bránu minula.

50:04

Grabovskij z rohu vyzval ke skórování Berniera, ten ovšem střelou z první trefil jen vyjetého brankáře!

49:46

Reinhartovu střelu od mantinelu raději podržel domácí brankář ve své moci. Následuje komerční přestávka.

49:12

Tentokrát se chvíli drželi v pásmu soupeře domácí, jenže Legwand vyváží puk.

47:30

Vstřelená branka vlila hostům čerstvou krev do žil.

Matt MOULSON - 1:1

46:20

To byla paráda, co předvedl lotyšský útočník! Girgensons dojel volný kotouč a okamžitě ho poslal před dojíždějícím Židlickým přes brankoviště. Puk přejel brankoviště až k MATTU MOULSONOVI, kterému nedělalo problémy uklidit puk do odkryté klece. Asistence: Zemgus Girgensons, Brian Gionta.

45:53

Střela od modré čáry ke Greissovi nedolétla.

44:56

Boychuk bude rozehrávat puk z vlastního pásma.

44:24

Rozehrávka Buffala je strašně kostrbatá, domácí jsou nadále lepším týmem.

43:33

Grabovskij z mezikruží minul hostující svatyni.

42:58

Nielsonova jedovatá rána se mezi tři tyče nevešla.

41:50

Strome jen z kraje pásma nahodil puk, s tím nemohl mít Ullmark žádné problémy.

41:02

Okposo přejel modrou čáru, mohutně se napřáhl a orazítkoval hostující klec!

40:28

Jeden z hostů zahrál vysokou holí, vahzovat se bude ve středním pásmu.

40:12

Hosté musí začít tvořit. Jak se ujmou této role?

40:01

Druhá třetina pokračovala v duchu té první. Jediný gól zaznamenal domácí de Haan, pro kterého je tato branka první v letošní sezóně. Odpovědět mohl Moulson, ale jeho bekhendovou kličku vychytal Greiss.
Další třetina začne přibližně v 3:20.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:59

Současně se sirénou pálil McCabe, avšak neprostřelil blok domácích hráčů.

39:15

Leeho střela se mezi tři tyče nevešla, mířila pouze do mantinelu.

38:51

Po komerční přestávce uvidíme vhazování ve středovém kruhu.

38:37

Gionta objel branku domácích, jenže puk následně poslal jen do betonů Greisse.

38:16

Odpískán ofsajd domácího týmu.

37:50

Dělovka Ristolainena od modré čáry mířila jen do hrazení za domácí bránou.

35:45

Domácí obrana zapomněla na najetého Moulsona, který se řítil sám na Greisse. Hostující útočník zkusil bekhendovou kličku, kterou německý gólman dokázal vyrazit lapačkou!

35:23

Kyle Okposo si vyjel až před hostující bránu, jenže puk do ní nedokázal zasunout.

Calvin DE HAAN - 1:0

33:42

Islanders právě vstřelili branku!
Hosté nejprve přežili obrovskou šanci v podobě dorážky Cizikase, následně se puk odrazil ke CALVINU DE HAANOVI, na jehož přízemní střelu z otočky nedokázal Ullmark zareagovat. Asistence: Cal Clutterbuck.

32:59

Nahození od modré čáry hostujícímu brankáři vypadlo, avšak dorážející Anders Lee nedokázal dostat puk za brankovou čáru!

32:25

Gionta nedokázal zpracovat letící puk, toho se zmocňují opět domácí.

30:50

Střely v druhé třetině: Islanders – 7, Buffalo – 2.

30:07

Sledujeme hokej plný nepřesností. ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit gólové příležitosti.

29:33

Okposo podklouzl a sebou vzal i branku soupeře. Hra byla přerušena, vhazovat se bude v pásmu domácích.

28:36

Leddy projel obranou hostí jako nůž máslem, jenže nedokázal ohrozit bránu.

27:23

Grabovskij objel bránu, avšak nedokázal propálit blok clonících hráčů.

27:00

Po zakázaném uvolnění hostí se bude vhazovat před Ullmarkem.

26:35

Domácím se nelíbil zákrok Ristolainena, který složil Okposa. Rozhočí zůstávají klidní, o faul se nejednalo.

26:01

Nielsen pálil jen do připraveného Ullmarka. Následuje komerční přestávka.

25:18

Larrson zkoušel prohodit puk před branku na Girgensonse – neúspěšně.

24:22

Gorges složil u mantinelu Grabovského, vylučovat se ale nebude.

23:06

Martin se nestihl protlačit před hostujícího obránce, a tak puk jen poslal bekhendem na branku. Nenápadná střela nadělala Ullmarkovi velké problémy. Div, že neskončila gólem!

22:34

Pysyk nahazoval puk po přihrávce Eichela, kotouč si ovšem zamířil do ochranné sítě.

21:41

Domácí dělají Šavlím velké problémy svým vysokým napadáním.

20:56

Nahození Girgensonse až k domácí bráně nedolétlo.

20:16

O´Reilly nepřihrál přesně na Ristolainena, a tak mají puk hosté.

20:01

První třetina mnoho šancí nepřinesla, a tak oba týmy odchází do kabin za stavu 0:0. Náznak šance na skórování jsme mohli vidět u zakončení Foligna, jenže hostující útočník netrefil puk ideálně.
Další třetina začne přibližně v 2:30.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:23

Několik desítek vteřin před první sirénou uvidíme vhazování ve středním pásmu.

18:55

Clutterbuck si nahodil puk, za kterým se vydal, avšak v rychlostním souboji s obranou Sabres neměl šanci.

18:06

Eichel přihrával do druhé vlny Legwandovi, jehož střela byla sražena vysoko nad domácí bránu.

17:46

Další akci domácích hráčů v modrých dresech zastavuje ofsajd.

17:36

Domácí se usadili v pásmu soupeře, jenže jen kroužili podél mantinelu.

16:32

Okposo střelou z mohutného nápřahu jen vyprášil betony hostujícího Ullmarka.

15:49

Ryan O´Reilly uspěl na buly ve středním pásmu, a tak mají puk hosté.

15:46

Girgensons se snažil opakovaným krosčekem po odpískání vyprovokovat Clutterbucka. Domácí borec celou situaci nijak neřešil a s překvapivě ledovým klidem odjel na střídačku.

14:43

Puk se nečekaně odrazil do mezikruží na hůl Foligna. Hostující útočník okamžitě pálil, avšak proti jeho zakončení se stihl přesunout německý brankář ve službách Islanders!

13:52

Neposedný kotouš proskákal až na osu hřiště k Hamonicovi, který jen přestřelil hostující klec.

13:25

Bernier schoval svoji střelu mezi nohy hostujícího beky, jenže Ullmark byl pozorný a puk zachytil.

12:33

Čtvrtá lajna domácích si vytvořila tlak, který vyústil ve střelu Boychuka. Domácí obránce nemířil přesně, a tak minul brankovou konstrukci.

11:39

Hamonic z kraje pásma jen orazítkoval zadní mantinel.

11:07

Okposův průnik podél levého mantinelu byl hostující obranou bez problémů zastaven.

10:39

Eichel zkoušel střílet před obránce, což se ovšem nepovedlo. Domácí bek si tento pokus pohlídal a střelu zablokoval.

10:10

Domácí nahazují puk do útočného pásma a odjíždí střídat.

09:41

Poprvé také zahrozila největší hvězda hostů. O´Reilly poslal puk jen do hrudníku Greisse, od kterého se puk odrazil, jenže i to si německý brankář pohlídal a kotouč přikryl.

09:15

Tentokrát z mezikruží prověřil Ullmarka domácí Martin, jenže na švédského brankáře nevyzrál.

08:47

Vyhození Buffala naštěstí pro hosty mířilo přímo na domácí bránu.

07:57

Nelson našel v mezikruží Stroma, který v dobré pozici minul.

07:31

Bernier dojel nahozený puk, takže se icing pískat nebude.

06:58

Girgensons se pustil hned do tří protihráčů, jenže neprošel.

06:30

Buffalo je lepší, Okposo jen vyvezl puk, avšak poté o něj zase přišel.

05:50

McGinn napálil puk z pravého kruhu jen do betonu domácího brankáře.

05:25

Ostrované vyhazují jen na zakázané uvolnění.

04:43

Larssonovu střelu z levé strany nedokázal Reinhart tečoval, ale dostal se k teči, kterou namířil jen do betonů německého brankáře.

04:10

Boj o střední pásmu vyhrávají hráči Sabres, ti následně uklidňují hru.

03:16

Nahození Hamonica hostujícímu brankáři vypadlo, ale nikdo z domácích nedokázal puk dorazit za brankovou čáru.

02:26

Puk vylétl do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Greissem.

02:17

Larsson nabízel puk do brankoviště, jenže tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.

01:56

Další střelu domácích ihned po buly drží švédský brankář opět v lapačce.

01:52

Nahození Židlického od modré čáry sbírá do své rukavice pozorný Ullmark.

01:19

Fransonovo nahození od modré jen prosvištělo kolem domácí brány.

00:53

Franson rozehraje další akci zpoza své brány.

00:24

Hamonic rozjel první akci Ostrovanů, kotouč ovšem klec Buffala neohrozil.

00:06

Úvodní buly bylo vhozeno, puk mají hosté.

00:01

New York Islanders: Greiss (Halák)– Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Židlický, Strait – Okposo, Nielsen, Bailey – Strome, Nelson, Lee – Bernier, Grabovskij, Kuljomin – Martin, Cizikas, Clutterbuck

Buffalo Sabres: Ullmark (Johnson) – Ristolainen, Gorges, Franson, McCabe, Pysyk, Colaiacovo – Foligno, O´Reilly, Deslauriers – Reinhart, Eichel, Larsson – Gionta, Girgensons, Moulson – Legwand, McGinn, Schaller.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Buffalo Sabres

Hosté tradičně bojují o spodní příčky. Šavle mají na svém kontě jen 8 bodů, ale v poslední době mají jejich výkony stoupavou tendenci. Velkým tahounem Buffala je nová letní akvizice Ryan O´Reilly. Ten dokáže i v týmu, který figuruje až na 25. místě NHL, pravidělně bodovat. Aktuálně zarostlé hvězdě s číslem 90 připadá 9. pozice v kanadském bodování ligy.

New York Islanders

Domácí za 11 zápasů nasbírali 15 bodů, což znamená pro Ostrovany třetí příčku Metropolitní divize. V tabulce celé ligy patří Islanders osmá pozice. O bod méně má Winnipeg, o bod více naopak Minnesota.

Kyle Okposo – 11 zápasů (3+6)
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

1:2

Branky a nahrávky: 34. de Haan (Clutterbuck) – 47. Moulson (Girgensons, Gionta), 54. Reinhart (Legwand, McGinn)

New York Islanders: Greiss (Halák) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Židlický, Strait – Okposo, Nielsen, Bailey – Strome, Nelson, Lee – Bernier, Grabovskij, Kuljomin – Martin, Cizikas, Clutterbuck