Piráti Chomutov – Rytíři Kladno

0:6

konec (0:2, 0:4, 0:0)

01.11.2015, 12:00 • SD ARÉNA, Chomutov • 14. kolo • Marcel Holl (@69Maca)

Ve třetí třetině již branka nepadla, přesto si Kladenští odvážejí z SD ARÉNY tři body za výhru 0:6. Tímto se s vámi loučím a při dalším textovém onlajn přenosu se těším na počtenou. (14:03:41)

59:50

Záruba svou střelou trefil pouze Kulmu, který odchází s bolestivou grimasou na střídačku.

59:44

Icing Rytířů.

59:35

Chomutovští vyhráli buly a ještě zkoušejí ohrozit Jirouškovo čisté konto.

59:23

Hra se nám na poslední vteřiny vrátí před domácí klec, neboť Piráti posílají kotouč na zakázané uvolnění.

59:01

Započala poslední minutka utkání.

58:49

58:10

Piráti kombinují v kladenské třetině, ale zatím všechny pokusy míří buď mimo nebo do brankáře Jirouška.

57:26

Rytíři jsou ve čtyřech.

57:20

Tvrdou střelu Záruby Jiroušek viděl a efektivním zákrokem zastavil v lapačce.

56:49

Kladno jde do tří. Piráti si zahrají zhruba půl minuty přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za krosček dostává Oto Rudovský.

56:20

Baier zkusil štěstí téměř brankové čáry.

55:50

Rychlý pirátský útok zastavuje ofsajdové postavení.

55:26

Dvouminutový trest za hákování dostává Matěj Zíka (KLA).

55:10

Piráti mají ponechanou výhodu.

54:46

54:38

Rytíři posílají puk do bezpečné zóny.

54:08

Hosté přinutil ve vlastním oslabení k zákroku brankáře Běhulu, který byl ovšem připraven.

53:30

Vít Seemann dvakrát trefil svou dělovkou pouze prvního kladenského hráče.

52:46

Hlavní rozhodčí nakonec vylučuje. Na dvě minuty usedá na lavici hanby Matěj Hasil, který se provinil faulem kolenem.

52:46

Nyní za pomocí spoluhráčů odjíždí na střídačku. Vypadá to na nějaké zranění v oblasti kolena.

52:46

Roman Brandner byl tvrdě atakován kladenským obráncem. Po souboji u Jirouškovi klece zůstává ležet.

52:07

Richard Běhula nyní musel přikrýt kotouč po kladenském nahození ze středního pásma.

51:12

Vzápětí ale domácí opět získali útočné pásmo, ve kterém operují, ale spíše si přihrávají po mantinelu, než že by zkoušeli pozornost Jirouška.

50:43

Mežnar se snažil od mantinelu dostat do předbrankového prostoru, ale neuspěl a pirátská akce tím skončila.

50:07

Rytíři získali chytrým nahození útočnou třetinu. Ke kotouči se dostal u mantinelu Tržil, jehož pokus zaměstnal brankáře Běhulu.

49:17

Jaroš předložil kotouč ke střele Jarému, jehož pokus byl lehce tečován a k brance Kladna nedoletěl.

48:15

Seemann našel přihrávkou Brandnera, ale ten byl ve finální fázi odstaven od puku.

47:29

Piráti mají mírný tlak, ale zatím to nevypadá, že by z toho dokázali něco vytěžit.

46:15

Seemannova střela přes prvního bránícího hráče našla pouze hruď připraveného kladenského brankáře.

45:43

Baierovo nahození Jiroušek vykopává do rohu hrací plochy, kde se kotouče ujali jeho spoluhráči.

45:00

Karásek se snažil probít mezi dvěma pirátskými zadáky. Dostal se k lehkému zakončení, které nakonec Běhula raději přikryl pod svou rukavici.

44:16

Střela od Hasila nebyla přesná a Kladenští přicházejí o útočné pásmo.

43:45

Günther byl v pásmu dříve než kotouč, tudíž se píská chomutovský ofsajd.

42:59

Rytíři jsou v tuto chvíli aktivnějším celkem na ledové ploše.

42:12

Kladenský kapitán ale v něm nedokázal vůbec zakončit, takže stav zůstává stejný.

42:12

Při druhém pokusu byl faulován a sudí nařizuje trestné střílení!

42:12

Ondřej Bláha dvakrát ujel chomutovské obraně, ale ani jednou na Běhulu nevyzrál.

41:38

Po vyhraném buly vystřelil zápěstím Psár, avšak pouze do lapačky kladenského brankáře.

41:22

Zakázané uvolnění Kladna vrací hru opět před Jirouška.

41:00

Piráti se nepřesnou přihrávkou připravili o útočnou třetinu.

40:29

Po chybě v domácí rozehrávce se dostával do zakončení Martin Bláha, ale i přes několik dorážek nedokázal Běhulu překonat.

40:01

Kladenští mladíci ve druhé třetině navýšili svůj náskok na již na 0:6. S pirátskými nadějemi to nevypadá vůbec dobře. Ani střídání brankářů po třetím gólu jim nepomohlo. Rytíři mají velice dobře nakročenou k vítězství po třech nezdarech v řadě.

Třetí třetina začne přibližně v 13:31.

40:00

39:26

Chomutovští jsou sice v pásmu Kladna, ale přes dobrou obrannou práci jejich beků se nedokáží dostat do žádné střelecké pozice.

39:01

Byla ohlášena poslední minutka hry ve druhé třetině.

38:13

Kladno právě vstřelilo branku!
Kladenský kapitán ONDŘEJ BLÁHA se dostal do samostatného úniku a tváří v tvář Běhulovi byl úspěšný, neboť svou střelou mezi betony nedal pirátskému brankáři příliš velkou šanci na úspěch. Asistence: Jaroslav Srbek.

37:29

Seemann na Smažíka nevyzrál a Chomutov přichází o útočnou třetinu.

36:49

Brandner si vybruslil z rohu, ale jeho pokus skončil pouze v lapačce hostujícího brankáře.

35:51

Jakub Veselý se ocitl úplně sám v mezikruží, ale svou střelou nechal pouze vyniknout kladenského muže s maskou.

35:18

Kladenští posílají kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

34:46

Chomutovští se v tuto chvíli snaží alespoň o čestný úspěch, ale i přes několik střel nedokáží překonat brankáře Jirůška.

33:51

Po úmyslném kladenském ofsajdu se hra stěhuje před jejich klec.

32:42

Nagy našel pěknou přihrávkou mezi beky najíždějícího MATĚJE HASILA, který si střelou na první tyč poradil a uštědřil Pirátům pověstného "bůra". Asistence: Martin Nagy a Jaroslav Srbek.

31:16

Rytíři využívají početní výhodu. Po střele zápěstím od Ondřeje Bláhy se kotouč odrazil do rohu hrací plochy, kde si ho vzal MARTIN BLÁHA a rychlou střelou téměř z brankové čáry našel skulinku u levé tyčky. Asistence: Ondřej Bláha a Martin Slabý.

30:33

Piráti se osvobozují vyhozením až k Jirůškově brance.

30:10

Rytíři překonali Běhulu, ale branka není uznána, protože byla dosažena vysokou holí.

29:49

Jakub Baier (CHM) dostává dvě minuty za hrubost.

29:04

V domácí brance dochází ke střídání. Své působiště opouští Ondřej Skokan a místo něho bude nyní kladenským střelám čelit Richard Běhula.

29:04

Po mírném tlaku Pirátů přichází kladenská gólová odpověď. Třetí gól Rytířů má na svědomí PAVEL KARÁSEK, jenž využil nahrávku od Srbka. Asistence: Jaroslav Srbek.

28:20

Dvěma střelami se nyní prezentoval Radek Procházka. Nejprve mířil nepřesně a podruhé trefil Jirouškův beton.

27:43

Po buly napřáhl ke střele Záruba, jenže trefil pouze beton hostujícího muže s maskou.

27:37

Kladenský gólman si připisuje další úspěšný zákrok po vysoké střele Seemannna.

27:28

Hra se opět vrací před Jirouška, neboť jeho spoluhráči poslali kotouč na zakázané uvolnění.

26:52

Pěknou individuální akci předvedl pirátský kapitán Jakub Veselý, ale jeho pokus z levého kruhu na vzdálenější tyčku byl nepřesný.

25:50

Brandner vyjel zpoza branky a poslal nepřesný kotouč do kladenského brankoviště. Tam se ho zmocnili hosté, kteří okamžitě otáčejí hru.

24:56

Srbek se dostal za bránícího hráče a téměř z nulového úhlu trefil boční síťku Skokanovy branky.

24:05

Piráti se dostali na moment ke kotouči po drobném zaváhání Kladna, ale k ohrožení branky se nepropracovali.

23:35

Veselý dostal nahrávku na útočnou modrou, ale svou střelou našel pouze hruď připraveného Jirouška.

22:36

Günther přihrál pouze na brusle lépe postavenému Brandnerovi. S následnou střelou od obránce si již brankář hostí poradil a přerušil hru.

21:32

Jednoho útočníka pirátská obrana spacifikovala, ale k volnému kotouči se dostal Srbek, jenže svým lehkým přistrčením nedokázal kotouč dostat za vyjetého Skokana.

21:04

Pirátský útok přerušuje odpískaný ofsajd.

20:56

Nagy projel téměř celé pásmo, ale zakončit se mu nepodařilo.

20:06

První vhazování získali Piráti, kteří ale musejí nyní bránit.

20:01

První třetina přinesla dvě kladenské branky. Jako první se trefil Matěj Zíka a o osm minut později překonal Skokana Martin Blaha. Pirátům se zatím příliš nedaří, uvidíme, zda se to zlepší ve druhém dějství, které začne za nějakých třináct minutek.

20:00

19:40

Piráti jí hodlají strávit v útočném pásmu a zatím se jim to i daří.

19:01

Začala poslední minuta hry.

18:59

Piráti vystihli hostující rozehrávku, ale k puku se stejně nedostali.

18:06

Jungvirtova střela byla vytečována až na tribunu.

17:44

Piráti se snažili o rychlé snížení, ale ani přes několik dorážek nebyli úspěšní, přesto zůstávají v pásmu Kladna.

16:53

MARTIN BLÁHA nejprve trefil pouze Skokanovu hruď ale následně již z předbrankového prostoru nemýlil. Asistence: Jaroslav Srbek a Matěj Hasil.

15:36

15:15

Po střele Nagyho se dostal k lehké teči Petrus, ale domácí brankář se překvapit nenechal.

14:45

Pokus Ondřeje Bláhy jen míjí chomutovskou klec. Kladno je ale i nadále v pásmu Pirátů.

14:00

Pirátům se podařilo vyhodit puk až do kladenské třetiny.

13:36

Kladno si zahraje první přesilovou hru. Menší trest za hákování dostává Kryštof Ouřada.

12:41

Po nepovedené rozehrávce kladenského beka se dostal ke střele z mezikruží chomutovský Veselý, ale trefil pouze hruď hostujícího gólmana, který následně kotouč raději přikryl do bezpečí.

11:40

Skokan vyráží Šmolíkův pokus do rohu, Kladenští zůstávají nastěhováni v útočném pásmu.

10:56

Chomutovský útočník se samostatným nájezdem nenaložil vůbec dobře, neboť svou střelou trefil pouze připravený beton brankáře Jirouška.

10:56

Po faulu kladenského Martina Bláhy na Vojtěcha Günthera je nařízeno trestné střílení!

10:24

Hostující kapitán Ondřej Bláha obešel přes dva hráče Chomutova, ale ve finální fázi byl lehce vyveden z rovnováhy, tudíž nedokázal zakončit.

08:33

Po vyhraném vhazování se dostal ke střele Nagy a svou přesně mířenou střelou od modré čáry našel MATĚJE ZÍKU, který svou tečí nedal Skokanovi příliš velkou šanci. Asistence: Martin Nagy.

08:25

Domácí Radek Procházka chtěl zrychlit hru, ale jeho nahrávka byla příliš prudká a nepřesná, takže se píská další zakázané uvolnění.

07:37

Milan Breczko se probíjel okolo hrazení, ale k zakončení se nedostal, přesto Piráti zůstávají v obranné třetině Kladna.

06:57

Další icing domácích Pirátů.

06:36

Šmolíkova střela zápěstím byla tečována o hradbu těl před Skokanem, takže domácího brankáře vůbec neohrozila.

05:59

Nyní ale přišla střela ze Zárubovy hokejky a brankář Jiroušek raději přerušuje hru.

05:49

Piráti se dostali do útočné třetiny, ale nedaří se jim tam pořádně usadit.

05:13

Piráti posílají kotouč přes všechny čáry až na zakázané uvolnění. Vhazuje se po levici Skokana.

04:40

Seemann dobrým zákrokem překazil Srbkovi rychlý protiútok.

03:50

Kladenští mají v těchto chvílích více kotouč na svých holích, ale nedaří se jim pořádně a na delší čas zaměstnat gólmana Pirátů.

03:23

Skokan opět přerušuje hru po nahození Tržila. Opět se bude vhazovat před domácí brankou.

02:57

Další úspěšný zákrok si připisuje domácí muž s maskou Ondřej Skokan. Bude se vhazovat po jeho levé ruce.

02:26

Jarého pokus na kladenského brankáře nedoletěl, tudíž hosté rychle otáčejí kormidlo hry.

01:56

Kladenští jsou vykázáni do středního pásma. Vhazuje se u jejich útočné modré.

01:25

Záruba nyní dvakrát rychle pálil od modré čáry. Nejprve našel hůl spoluhráče a následně sám lízl pouze boční síť kladenské klece.

00:51

Kladno je stále nastěhováno v domácí třetině, ale žádné další ohrožení Skokanovy brány nepřichází.

00:33

Po střele od Zicha musel poprvé v utkání zasáhnou pirátský brankář Skokan.

00:06

První buly zápasu vyhráli Rytíři, kteří také okamžitě zakládají útočnou akci.

00:01

Oba celky již jsou na modrých čarách. Utkání 14. kola ELIOD extraligy mladších dorostenců začne za několik okamžiků.

Piráti Chomutov: Skokan (Běhula) – Záruba "A", Jungvirt, Procházka, Seemann, Zeman, Jarý "A", Psár – Günther, Baier, Mežnar, Jaroš, J. Veselý "C", Breczko, Benda, Ouřada, Brandner. Trenér: Radek Šíp.

Rytíři Kladno: Jiroušek (Kiml) – Smažík, Zich, Slabý, Šmolík, Flachs, Rudovský – Hasil, Srbek, Karásek "A", Petrus, Kleveta, Kulma, Obadal, Bernat, Zíka, M. Bláha, Nagy "A", O. Bláha "C", Tržil. Trenér: Jan Kregl.

Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Schopf.
Piráti Chomutov

Nejmladšímu výběru pirátské akademie patří v západní skupině pátá příčka s pětibodovou ztrátou na kladenské Rytíře. Ve středečním zápase podlehl Chomutov v Edenu Slavii 6:4. Nejproduktivnějším hráčem domácích barev je Jakub Lauko, který v jedenácti zápasech posbíral jedenatřicet bodů za třináct branek a osmnáct asistencí.

Rytíři Kladno

Hosté jsou před čtrnáctým kolem na čtvrtém místě v tabulce západní skupiny. Z třinácti odehraných zápasů mají šestadvacetibodový zisk a celkové skóre 48:32. Co se týče posledního odehraného utkání, tak to odehráli Kladenší na domácím ledě proti Plzni, se kterou prohráli 1:3. Na čele produktivity Rytířů nalezneme Matyáše Filipa, jenž dosud posbíral dvacet bodů za osm branek a dvanáct nahrávek.

5. Adam Zich » 12 zápasů (2+8)
Vítám všechny příznivce mládežnického hokeje. Ve čtrnáctém kole ELIOD extraligy mladšího dorostu se na hlavní ploše chomutovské SD ARÉNY sehraje utkání Piráti Chomutov – Rytíři Kladno. Utkáním vás jako komentátor provede Marcel Holl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

0:6

Branky a nahrávky: 9. Zíka (Nagy), 17. M. Bláha (Srbek, Hasil), 30. Karásek (Srbek), 32. M. Bláha (O. Bláha, Slabý), 33. Hasil (Nagy, Srbek), 39. O. Bláha (Srbek)

Piráti Chomutov: Skokan (od 30. Běhula) – Záruba "A", Jungvirt, Procházka, Seemann, Zeman, Jarý "A", Psár – Günther, Baier, Mežnar, Jaroš, J. Veselý "C", Breczko, Benda, Ouřada, Brandner. Trenér: Radek Šíp.

Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Schopf