3:4

konec (1:1, 1:2, 1:1)

01.11.2015, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Dávid Švec sk

Tipsport: 3.1 4.3 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je koniec, Žilina prehrala doma s Nitrou 3:4 a keďže Skalica porazila Košice 1:0, pre Vlkov to znamená, že reprezentačnú prestávku strávia na poslednom mieste ligovej tabuľky. Odo mňa zo Žiliny je to na dnes všetko, želám pekný zvyšok víkendu a úspešný štart do nového pracovného týždňa. (19:12:29)

59:34

Buly v prospech Nitry.

59:34

Je po oddychovom čase domácich, vhadzovať sa bude pred Michalom Valentom.

59:34

Oddychový čas Žiliny.

59:33

Bajaník sa oprel do puku od modrej čiary, Laliberté však jeho strelu zblokoval a následne puk vyhodil cez všetky čiary – nuž a len tesne minul opustenú bránku Vlkov.

59:04

Domáci hrajú power-play.

58:50

Hra Žiliny už je nervózna, kŕčovitá.

58:01

Do konca tretej tretiny ostávajú necelé dve minúty hry.

57:22

Hostia v plnom počte.

57:01

Nuž a ďalšia presilová hra Žiliny ide znovu do zabudnutia, bez streleckej šance Vlkov.

56:18

Róbert Huna je znovu na ľade a v čele prvého útoku Vlkov, ani tomu však presilová hra jednoducho nejde.

55:57

Domáci už sú v útočnom pásme, ale vzápätí z neho sami seba vyháňajú.

55:22

Vylúčenie Nitra, 2 minúty dostáva Peter Ordzovenský za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

54:30

Vhadzuje sa po ľavej ruke Tomáša Tomeka, hostia získavajú puk.

53:39

Nuž a Nitra znovu pozorne stráži stredné pásmo a hrá svoju hru.

53:05

Nuž a Vlci vedia, že je zle a musia všetky sily vrhnúť do útoku.

52:43

52:43 LALIBERTÉ - 3:4

52:43

Nitra dala gól!
Nuž a hostia sa z nenápadnej akcie opäť dostávajú do vedenia. Svoj druhý gól v zápase pridáva DAVID LALIBERTÉ, ktorý doslova prestrelil Tomáša Tomeka. Asistencie: Petr Stloukal, Marek Slovák.

51:38

Domáci neúnavne atakujú rozohrávku Nitry a snažia sa silou mocou dostať k puku.

50:58

Zdá sa, že tréner Jančuška poprehadzoval útoky, pretože prvý útok Žiliny hrá aktuálne v zložení Richard Huna – Drevenák – Schroner.

50:24

Dve veľké šance Žiliny a v nich Patrik Schroner, no oba jeho pokusy kryl výborný Michal Valent v bránke Nitry.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, stav je 3:3 a zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že v Žiline uvidíme predĺženie.

49:17

Domáci Vlci napádajú rozohrávku hostí s dvomi hráči, Nitrania preto stiahli puk za svoju bránku a bleskovo striedajú.

48:35

Jozef Stümpel sa skvele natlačil pred Tomáša Tomeka, no jeden z obrancov Źiliny napokon jeho strelu zblokoval. Hokejový matador dnes ale predvádza opäť výborný hokej.

48:08

Vhadzuje sa po pravej ruke Michala Valenta.

48:03

47:50

Nuž ale táto presilová hra domácim vôbec, ale vôbec nejde.

47:19

Nitra so 4 hráčmi.

46:58

Domáci Vlci sa snažia, ale prechod do útočného pásma sa im vôbec, ale vôbec nedarí.

46:26

Žilina hrá presilovú hru o dvoch hráčov, ale puk je za bránkou Tomáša Tomeka.

46:03

Vylúčenie Nitra, 2 minúty dostáva Radoslav Macík za hru so zdvihnutou hokejkou.

45:45

Žilinčania sa snažili dostať do útočného pásma, ale jeden z rozhodcov doslova zostrelil Stupku na ľad.

45:19

Vylúčenie Nitra, 2 minúty dostáva Henrich Ručkay za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou.

45:03

Žilina sa peknou kombináciou dostala pred Michala Valenta, ktorý s námahou vychytal Richarda Hunu.

44:25

Hostia sú znovu usadení pred Tomekom, ale domáca obrana odoláva.

43:55

Žilina dnes často dopláca na jednoduché chyby v obrane, zo zdanlivo jasnej situácie si vedia obrancovia Vlkov vytvoriť kvalitný problém.

43:17

Zápas graduje a graduje i atmosféra na tribúnach.

42:58

Druhý útok Žiliny poriadne zvýšil svoje tempo, Stupka znovu nabíjal Konečnému, ktorý pálil z medzikružia, tentoraz však minul bránu hostí.

42:02

Žilinčania poriadne pritvrdili v hre do tela, zdá sa, že toto by mohol byť recept na hru hostí.

41:30

Dnešné stretnutie sleduje 1112 divákov.

40:55

40:55 KONEČNÝ - 3:3

40:55

Žilina dala gól!
Prvá akcia na jeden dotyk Žiline nevyšla, ale situácia sa zopakovala. Václav Stupka z ľavej strany puk ideálne naservíroval pred Valenta pre RASTISLAVA KONEČNÉHO, ktorý ho poslal do siete. Asistencie: Václav Stupka.

40:25

Hostia spod Zobora začínajú tretinu rezko, zvoní horná tyč Tomekovej bránky!

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech hráčov Nitry.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine vedie Nitra v Žiline 2:3. Domáci však išli v 23. minúte do vedenia, keď skóroval Róbert Huna. Za hostí však v 24. minúte vyrovnal Henrich Ručkay, aby v 30.minúte Jamie Milam strhol vedenie na stranu hostí. Záverečná časť hry sa začne približne o 18:36.

39:01

Do konca druhej tretiny ostáva necelá minúta.

38:19

Nitra sa snaží dostať do útočného pásma, v strede však dochádza k potýčke Ježeka s jedným z hráčov hostí, ten však napokon z bitky vycúval.

37:53

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Matej Valášek za podrazenie.

37:30

Nitra sa drží v útočnom pásme, o puk sa bojuje za Tomekovou bránkou. Nakoniec je odpískané postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku.

36:55

Milan Drevenák sa šikovne dostal do pásma, skúsil jedovkou príklepom, no puk obetavo zastavil jeden z obrancov hostí.

35:55

Peter Ordzovenský sa snažil strelou prekvapiť Tomeka, napokon však bránku domáceho tímu minul.

35:14

34:51

Marek Slovák sa v oslabení predral pred Tomáša Tomeka, poriadne vyobracal žilinskú obranu, no gólman Žiliny podržal svoj tím.

34:18

Znovu chyba žilinského obrancu na útočnej modrej a puk končí pri Tomášovi Tomekovi.

33:52

Žilina sa ani nestihla usadiť v útočnom pásme a už sa z neho Vlci sami vytlačili...

33:14

Vylúčenie Nitra, 2 minúty dostáva David Laliberté za sekanie.

32:25

Nitra útočí od vlastnej bránky a okamžite sa usadila pred bránkou Žiliny.

31:58

Tibor Kutálek sa snáď od polovice klziska hnal sám na Tomáša Tomeka, skúsil blafák, ale domáci brankár jeho zámer výborne prečítal a puk chytil. Nuž, toto domáca obrana veľmi, ale veľmi podcenila.

31:15

Vhadzuje sa pred bránkou Tomáša Tomeka, Žilina však získava puk a okamžite sa snaží ísť dopredu.

30:45

Nitra už hrá s veľkým prehľadom, nikam sa hostia neponáhľajú.

30:01

Máme za sebou polovicu zápasu, Žilina zatiaľ doma prehráva s Nitrou 2:3.

29:21

29:21 MILAM - 2:3

29:21

A Nitra už v Žiline vedie! Potvrdilo sa staré pravidlo, že keď nevieš čo s pukom, tak skús vystreliť. JAMIE MILAM tak urobil a puk končí v sieti Tomáša Tomeka. Asistencie: Stloukal, Slovák

28:55

Znovu sa vhadzuje pred Valentom, ale hosti získavajú puk a ženú sa dopredu.

28:15

Hra sa sťahuje pred Michala Valenta, ktorý dnes predviedol viacero dobrých zákrokov.

27:52

O puk sa bojuje v strednom pásme, Žilina viac bojuje, hostia z Nitry sú hokejovejší.

27:05

Hrá sa v rýchlom tempe s minimom prerušení, oba tímy striedajú počas hry.

26:18

Po ľavej strane vletel do pásma Žiliny Tibor Kutálek, ktorý strelou švihom síce Tomeka, postrašil, ale bránku Žiliny minul.

25:46

Stümpel na ľade zakombinoval s mladým Samuelom Bučekom, následne ho však trafil len do korčulí.

25:01

Domáca Žilina však v druhej tretine oveľa viac vystrkuje rožky než v tretine prvej, Valent musí byť stále v strehu.

24:22

V Žiline dnes skutočne vidíme pekný hokej, umocnený výborným a zatiaľ i korektným povzbudzovaním oboch fanklubov.

23:37

23:37 Ručkay HENRICH - 2:2

23:37

Páni a dámy, toto bola akcia. Jozef Stümpel neskutočnou prihrávkou našiel HENRICHA RUČKAYA, ktorý sa natlačil pred Tomeka, následne vystrihol parádny blafáčik a je to 2:2. Asistencia: Jozef Stümpel.

23:24

Hra je prerušená pre prihrávku rukou, vhadzuje sa v strednom pásme.

22:58

Vlci pokračujú v nápore i po skončená presilovej hry.

22:22

22:22 Huna RÓBERT - 2:1

22:22

Nuž ale Žilinčania nakoniec presilovú hru využívajú, pretože RÓBERT HUNA sa dostal do úniku po ľavej strane, pozrel sa na pohyb Valenta a zavesil puk do ľavého horného rohu bránky. Asistencie: Rastislav Konečný, Dávid Bajaník.

21:55

Žilina v tlaku v útočnom pásme, ale po chybe obrany sa Vlci sami vyhnali do stredného pásma.

21:21

20:55

Vylúčenie Nitra, 2 minúty dostáva Peter Ordzovenský za podrazenie.

20:39

Stupka sa spoločne s Ježkom hnal do útoku, no bol odzbrojený, počet hráčov na ľadovej ploche sa vyrovná.

20:01

Úvodný buly druhej tretiny v prospech Žiliny, k puku sa však následne dostávajú hostia z Nitry.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine máme v Žiline stav 1:1. O gól Žiliny sa postaral v 6. minúte Aleš Ježek, no už o minútu neskôr vyrovnal v presilovej hre hosťujúci David Laliberté. Druhá tretina sa začne približne o 17:50.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:40

Parádna bomba Milama od modrej čiary, Tomek predviedol skvelý zákrok ľavým betónom.

19:21

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Daniel Brejčák za hákovanie.

18:42

Emil Švec sa parádne preštrikoval cez obranu hostí, na prihrávku mal voľného Lipovského, no volil strelu švihom, ktorá tesne minula bránku Michala Valenta.

18:02

Vhadzuje sa v strednom pásme, do konca prvej tretiny ostávajú necelé dve minúty.

17:24

17:02

Nitra pokračuje v tlaku v útočnom pásme, dve strely od modrej čiary veru poriadne zaduneli na mantineli za Tomášom Tomekom.

16:27

Puk končí v lapačke Tomáša Tomeka, ktorý dobre čítal hru a radšej čierne čudo skryl a podržal.

16:01

Nitra pokračuje v tlaku, ale do úniku sa snažila prebiť bratská dvojica Hunovcov, Richard bol však za útočnou modrou čiarou odzbrojený.

15:24

Vylúčenie Žiliny, 2 minúty dostáva Milan Drevenák za hákovanie.

14:18

Nitra pokračuje v tlaku, no domáci sa napokon oslobodzujú a oba tímy striedajú počas hry.

13:58

Vlci sa snažili vpredu niečo vymyslieť, ale Nitra hrá v obrane zatiaľ naozaj výborne a dokopy nič domácim nedovolila.

13:19

Hra sa sťahuje po dlhšom čase pred Michala Valenta, vhadzovať sa bude po jeho pravej ruke.

12:32

Žilinčania držia puk za svojou bránkou a striedajú, hostia z Nitry však vysoko napádajú a domácim tým robia veľké problémy.

12:07

Hra pokračuje v rýchlom tempe, miestny hlásateľ poctivo oznamuje aktuálny čas. Nuž, bez informačnej kocky sa aj prenos píše akosi komplikovanejšie.

11:38

Do úniku sa dostal Tibor Kutálek, ktorého však tiesnili dvaja obrancovia Žiliny, švihom poslal puk nad bránku Tomáša Tomeka.

11:27

11:07

Vlci sú síce v pásme, ale nie v tlaku, o puk sa bojuje pri mantineli.

10:37

Počas prvej minúty presilovej hry domáci nič vážne nevymysleli, hostia sa oslobodzujú.

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, stav je nerozhodný 1:1.

09:27

Vylúčenie Nitra, 2 minúty dostáva Peter Podhradský za držanie.

09:11

Do šance sa dostal obranca Peter Podhradský, ktorý pálil z kruhov, Tomek puk vyrazil pred seba a domáca obrana ho stihla upratať.

08:50

Krásna strela Mateja Valáška z pravého kruhu, Valent však bol na svojom mieste.

08:15

V hre sa bude pokračovať v strednom pásme, v Žiline sa pokazila informačná kocka.

08:15

V Žiline sa dlho nehrá, zdá sa, že ide o nejaký technický problém, telefonuje videorozhodca.

08:15

Aktívny je dnes najmä tretí útok Žiliny vedený Alešom Ježekom, ostatní zatiaľ dosť zaostávajú.

07:42

Tlak Nitry pokračuje, pred Tomekom je rušno, no jeden z hráčov hostí stál v bránkovisku a tak je hra prerušená.

07:12

V Žiline teda vidíme od úvodných minút rušný hokej a čo je dôležité – s fantastickou diváckou kulisou.

06:49

06:49 LALIBERTÉ - 1:1

06:49

Krásny presilovkový kolotoč hostí končí famóznym gólom DAVIDA LALIBERTÉHO, ktorý z prvej pálil nechytateľne do pravého horného rohu Tomekovej bránky. Asistencia: Marek Slovák.

06:41

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Mário Kurali za podrazenie.

06:11

Pekná strela Samuela Bučeka z pravého kruhu, tú však Tomek vyriešil. Následne sa Matej Bene pustil do žilinských obrancov, ale bolo mu rázne vysvetlené, že to nebol dobrý nápad.

05:57

Hostia sa po inkasovanom góle snažia stoj čo stoj vyrovnať, domáci však pozorne bránia stredné pásmo.

05:08

05:08 JEŽEK - 1:0

05:08

Domáci sa ujímajú vedenia, signalizovaný trest hostí sa ruší. V skrumáži pred Michalom Valentom sa najlepšie zorientoval ALEŠ JEŽEK a poslal puk do siete. Bez asistencie.

05:00

Dnešný zápas sprevádza fantastická atmosféra, o ktorú sa starajú ako domáci fanúšikovia, tak fans hostí.

04:29

Vhadzuje sa po pravej ruke Michala Valenta, ten si takmer ihneď po vhadzovaní pripisuje úspešný zákrok. Nasleduje ďalšie buly.

03:49

Druhý útok Vlkov si vytvoril tlak pred Valentom, obrana hostí výborne zapracovala a drží puk za svojou bránou, oba tímy striedajú.

03:33

Hostia majú za sebou presilovú hru, v ktorej si síce vytvorili tlak, ale vážnejšie Tomeka neohrozili.

03:11

Nuž, úvodné technické problémy s internetovým pripojením snáď pominuli a my sa môžeme naplno venovať dnešnému zápasu.

02:43

01:55

Úvodné zostavy:

MsHK DOXXbet Žilina: Tomek (Cibuľa) -Bajaník, Brejčák, Makovský, Novotný, Grman (A), Kurali, Niník – Huna Ri., Huna Ró., Drevenák (K) – Konečný, Valášek, Stupka – Lipovský, Ježek, Švec – Rogoň, Rehák, Schroner.

HK Nitra: Valent (Trenčan) – Kuzma, Milam, Podhradský, Ordzovenský, Novák, Mezei, Pupák – Laliberté, Slovák, Stloukal – Kutálek, Stümpel, Ručkay H., Macík, Štefanka, Bajtek – Buček, Bene, Piačka.

01:27

Nápor hostí pokračuje, domáca obrana však získava puk a posiela ho až za bránku Nitry.

01:00

Nitra okamžite v nápore, pálil Stümpel, Tomek bol pozorný.

00:43

Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Brejčák za hákovanie.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Príjemný dobrý deň zo Žiliny, vitajte pri sledovaní on-line prenosu zo zápasu 18.kola hokejovej Tipsport ligy, v ktorom hráči MsHK DOXXbet Žilina privítajú na svojom ľade hokejistov HK Nitra. Úvodné buly zápasu je v pláne o 17:00, my si ešte predtým v krátkosti predstavíme oba tímy.

Žiline patrí v priebežnej ligovej tabuľke 9. miesto so ziskom 22 bodov. V poslednom doterajšom zápase Vlci podľahli na domácom ľade Banskej Bystrici 2:3 po predĺžení. O góly tímu spod Dubňa sa postarali Václav Stupka a Milan Drevenák. Najproduktívnejším hráčom tímu je i naďalej Róbert Huna, ktorý však v posledných zápasoch nebodoval.

Nitre patrí v priebežnej ligovej tabuľke štvrté miesto so ziskom 31 bodov. V poslednom doterajšom stretnutí Nitrania porazili na domácom ľade Skalicu vysoko 7:1. O góly Nitry sa postarali Milam, Laliberté, Ručkay, Kutálek, Podhradský, Ordzovenský a znovu Henrich Ručkay. Najproduktívnejším hráčom tímu je Juraj Štefanka, ktorý doposiaľ nazbieral 15 kanadských bodov.

Zápas sa teda začína o 17:00, z miesta komentátora sa na vás teší Dávid Švec.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Ježek, 23. Huna Róbert (Konečný, Bajaník), 41. Konečný (Stupka) – 7. Laliberté (Slovák), 24. Ručkay Henrich (Stümpel), 30. Milam (Stloukal, Slovák), 53. Laliberté (Stloukal, Slovák)

MsHK Žilina: Tomek (Cibuľa) -Bajaník, Brejčák, Makovský, Novotný, Grman (A), Kurali, Niník – Huna Ri., Huna Ró., Drevenák (K) – Konečný, Valášek, Stupka – Lipovský, Ježek, Švec – Rogoň, Rehák, Schroner.

Rozhodčí: Snášel – Bednár, Gavalier