NHL

New York Rangers – Calgary Flames

4:1

konec (0:1, 2:0, 2:0)

26.10.2015, 00:00 • Madison Square Garden, New York (kapacita 18006 míst) • Michal Muška (@muskamichal)

Tipsport: 2.15 3.75 3.04 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

21:23

Druhou přesilovku si zahrají i hosté. Keith Yandle vyseknul Backlundovi hokejku z rukou a na dvě minuty odchází za katr.

15:50

Mark Giordano dnes již podruhé putuje na trestnou lavici. Dvě minuty za držení pro kapitána Calgary. Využijí Rangers svoji druhou příležitost přesilové hry?

10:41

Stajan a Zuccarello za menší rozmíšku u středového kruhu stráví následující dvě minuty na trestné lavici.

08:07

Engelland byl za vlastní brankou podražen Kreiderem, což neuniklo rozhodčím. Dvě minuty pro domácího forvarda.

4:1

Branky a nahrávky: 33. Lindberg (Hayes, Staal), 37. Girardi, 49. Klein, 51. Brassard (Fast, McDonagh) – 4. Hudler (Gaudreau, Monahan)

New York Rangers: Raanta (Lundqvist) – McDonagh, Klein – Yandle, Girardi – Staal, Boyle – Nash, Stepan, Zuccarello – Kreider, Brassard, Fast – Lindberg, Hayes, Miller – Etem, Moore, Stoll. Trenér: Alain Vigneault.

Calgary Flames: Hiller (53. Ortio) – Giordano, Wideman – Russell, Engelland – Šmíd, Hamilton – Gaudreau, Monahan, Hudler – Colborne, Backlund, Frolík – Bennett, Grant, Jooris – Bollig, Stajan, Jones. Trenér: Bob Hartley.

Rozhodčí: Pollock, Lewis – Heyer, MacPherson