Extraliga staršího dorostu

Rytíři Kladno – HC Plzeň 1929

0:3

konec (0:1, 0:2, 0:0)

24.10.2015, 13:15 • ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) • 16. kolo • Adam Soukup (@AdamSoukup1)

Konec zápasu. (15:13:21)

59:33

Plzeň ještě něco zkouší vymyslet v útočném pásmu.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:38

Hra se už jen dohrává ve středním pásmu. Žádný z týmů se už nikam nežene.

57:26

Plzeň je v závěru u puku častěji, ale nedaří se ji udržet v útočném pásmu.

56:21

Akci domácích zastavuje ofsajd.

55:49

Hostující útočník se prosmýkl mezi obránci a zkusil vystřelit mezi Stahlovy betony, ten je však v čas scvakl.

55:33

55:14

Plzeň brání na výbornou.

54:19

Rytíři se drží v útočném pásmu a kombinují.

53:33

Staněk (PLZ) dostává dvě minuty za podražení. Podaří se Kladnu vstřelil svoji první branku?

52:19

Husarik se napřáhl na vrcholu kruhu, ale jeho střela skončila v moci Červenky.

51:33

Kovařík se dostal ke střele z těsné blízkosti, ale Stahl předvedl parádní zákrok.

50:27

Řepka dostal krásnou kolmici do kruhu, jeho následná střela tahem letěla těsně nad!

49:46

Kubík se dostal mezi kruhy a následnou střelou vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře.

49:28

Hra se točí nahoru a dolů.

47:41

Roubal prokličkoval celé hřiště zakončoval z levé strany, ovšem Stahl jeho pokus vyrazil.

47:01

Špatnou rozehrávku Zelingra zachytil Kodýtek, který uháněl zcela osamocen na Stahla, ale domácí brankář si s jeho zakončením poradil.

46:05

Zelingr poslal na Červenku lehkou střelu od modré, s tou si hostující gólman poradil.

45:52

Čechura (KLA) dostává dvě minuty a domácí mají možnost snížit.

45:32

Hra je ve třetí třetině o dost vyrovnanější.

44:58

Husarik nahodil puk do útočného pásma, následně si ho dobruslil a zakončil, Červenka chytá.

44:00

Domácí jsou sevřeni ve vlastním pásmu, Plzeň má obrovský tlak.

42:13

Kučera uháněl do přečíslení, ale jeho následnou přihrávku zblokoval hostující hráč.

41:17

Pejchal se prokličkoval před branku, ale jeho zakončení Červenka vychytal.

40:19

Plzeň se usazuje v útočném pásmu a kombinuje.

40:01

Další třetina začne přibližně v 14:47.

40:00

39:30

Penc si najel do pravého kruhu, odkud pálil, ovšem Stahl jeho pokus chytá.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:01

Plzeň právě vstřelila branku!
Ke střele se dostal Kvasnička, jeho pokus Stahl vyrazil před sebe, kde byl připraven MAREK RUBNER, ten neuvěřitelně vyčistil bekhendem růžek domácí branky. Asistence: David Kvasnička.

37:41

Hrabík (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Plzeň má možnost další přesilovky.

36:56

Zelingr si sjel až před branku, odkud zkusil překvapit Červenku, ten chvilku hledal puk mezi svými betony, nakonec z toho branka není.

35:47

Čechura pálil od modré čáry jen do připraveného domácího gólmana.

34:57

Hosté se dostali do útočného pásma, kde kombinují.

34:00

Zelingr poslal puk na Malého, jeho následná střela ale skončila jen na zadním plexiskle.

33:01

Rytířská akce je zastavena čárovým rozhodčím, který píská postavení mimo hru.

32:33

Hanzlík se dostal z pravé strany ke střele, ale Stahl bez sebemenších problémů likviduje.

31:10

Hra se teď točí nahoru a dolů. Žádný z týmů se nemůže na delší dobu udržet v útočné třetině.

30:04

Sagan se prokličkoval mezi třemi hráči a následně se dostal i do bekhendového zakončení, to ale hostující brankář bez problému vychytal.

29:30

Rytíři se po delší době dostali do útočného pásma, kde kombinují podél mantinelu.

28:47

28:30

Plzeň se usadila v útočném pásmu, ale ne na dlouho, neboť Řepka vyhazuje.

27:38

Kalaj dostal přihrávku v přečíslení dva na jednoho, ale jeho bekhendové zakončení Červenka vyrazil.

27:21

Pour tečoval jednu ze střel jen do lapačky domácího gólmana, ten drží.

27:05

Kvasnička dostal krásnou kolmici na modrou, odkud hned pálil, ovšem Stahl chytá.

26:47

Klusáček (KLA) podrazil hostujícího hráče a odchází na dvě minuty na trestnou lavici.

25:51

25:24

Hostům se podařilo vyhodit přes celé hřiště a mohou v klidu vystřídat.

24:54

Kladno se drží a kombinuje v útočném pásmu, ale recept na Červenku zatím nenašlo.

23:50

Váňa (PLZ) dostává dvě minuty.

23:32

Hosté přesilovou hru bleskově využívají. Nechytatelnou střelu od modré vyslal DAVID KVASNIČKA. Asistence: Petr Kodýtek.

23:26

Vzápětí jsou domácí vyloučeni.

23:24

Kalaj dostal přihrávku k druhé tyči, kde měl před sebou zcela odkrytou branku, tu ale netrefil.

22:52

Rytířům se zatím přesilová hra vůbec nedaří.

22:21

Kubík dostal nabito na modrou, jeho dělovku ale zblokoval hráč hostí.

22:00

Hosté jsou ve čtyřech.

21:47

Kubík se ujal na modré puku, ale jeho prudká střela se odrazila od zadního mantinelu.

21:20

Oddechový čas pro hosty.

21:20

Hosté se dopustili dalšího faulu a jdou do tří!

21:01

Kvasnička ujel v oslabení, ale s jeho zakončením si Stahl poradil.

20:01

Josef Roubal (PLZ) ještě dostává dvě minuty z první třetiny.

20:01

Další třetina začne přibližně v 14:01.

20:00

19:47

Kubík to vymyslel parádně, ovšem jeho následná kolmice před branku nikoho z jeho spoluhráčů nenašla.

19:17

Špatná rozehrávka hostů končí vyhozením puku na domácí střídačku. Vhazovat se bude po levici Červenky.

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:38

Plzeň se opět nastěhovala do útočného pásma, kde kombinuje a snaží se ohrozit Stahla.

17:41

Puk se dostal na modrou, kde byl Malý, ten pálil jen do připraveného Červenky.

16:39

Domácí měli spoustu příležitostí nyní, ovšem všechno ztroskotalo na jejich špatných rozehrávkách.

15:47

Kalaj se krásně prosmýkl mezi dvěma obránci a následně zakončil, Červenka chytá.

15:17

Kiml dostal nabito na modrou, odkud vystřelil. Jeho kolmice hostující brankář vyrazil.

13:53

Husarik pálil ihned po vyhraném buly, ale nastřelil pouze bránícího hráče.

13:46

Hrabík si najel z levé strany a vyzkoušel pozornost Červenky, ten chytá.

13:29

Domácí se dopustili ve svém pásmu hodně špatné rozehrávky a tu hosté trestají. Puku se ujal MAREK RUBNER, který si povytáhl Stahla a následně zakončoval do zcela odkryté branky. Bez asistence.

13:09

Zakázané uvolnění se píská i na druhé straně. Rytíři mají výhodu útočného pásma.

12:45

Čechura se ihned po buly dostal ke střele od modré, tu domácí brankář vychytal.

12:37

Sagan si nerozuměl se spoluhráči a puk skončil na zakázaném uvolnění.

11:37

Kladno se sice dostalo na několik vteřin do útočného pásma, ale nic tam nepředvedlo.

10:38

Husarik si najel z levé strany a zkusil střelu k tyči, tu si ovšem hostující brankář pohlídal.

10:19

09:53

Rytíři jsou stále ve svém pásmu pod velkým tlakem. Až nyní se jim podařilo vyhodit.

09:27

Kvasnička dostal nabito na modrou, jeho dělovko se otřela ale jen o zadní plexisklo.

08:59

Domácím se zatím nepodařilo vyhodit, ale zatím je drží výborně chytající Stahl.

08:19

Sotva co mohli domácí hrát v pěti, přichází další vyloučení. Na dvě minuty je vyloučen Hrabík.

08:19

07:40

Řepka se ujal puku po vhazování a vyhodil ho přes celé hřiště.

07:09

Plzeň má obrovský tlak během přesilové hry. Nyní měl před sebou odkrytou branku Kovařík, minul.

06:30

Kubík se zmocnil kotouče přebruslil celé hřiště a dokonce i vyzkoušel pozornost Červenky, ten vyráží.

06:19

Kučera (KLA) si jde odpočinout na dvě minuty + je potrestán desetiminutovým osobním trestem. Hosté mají možnost druhé přesilové hry.

06:16

Kubík se prohnal do útočného pásma a před brankou chtěl předat kotouč svému spoluhráči, kteří si najížděl, ale hostující gólman jim zasáhl do přihrávky.

05:47

Rytíři šli do přečíslení, to nakonec ztroskotalo na špatné přihrávce.

05:08

Eret se prokličkoval ze středního pásma až před domácího gólmana, nakonec vystřelil z pravého kruhu, Stahl chytá.

04:29

Zelingr chtěl pálit od modré, ovšem trefil bránícího hráče a Kladno musí ven z útočného pásma.

04:15

Hrabík dostal puk do útočné třetiny, kde se po přerušení bude vhazovat.

03:50

Rytíři se nyní dopustili špatné rozehrávky, tu mohl potrestat Pour, ale Stahl byl připraven.

03:13

02:55

Plzeň se sice drží v útočném pásmu, ale nemůže v klidu rozehrát, domácí skvěle napadají.

02:38

Až nyní si připsal Stahl zákrok.

02:06

Rytíři ale v oslabení hrají zatím výborně, nyní vyhodili puk až k hostujícímu brankáři.

01:13

Pejchal (KLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Plzeň si vyzkouší přesilovku.

00:50

Nyní to jsou už ale opět hosté, kteří kombinují před domácím gólmanem.

00:29

Řepka nahodil kotouč do útočného pásma, kde se nyní Rytíři ochomýtají.

00:05

Úvodní buly vyhráli hosté, kteří ihned založili útočnou akci. Střelu Chalupy musel likvidovat Stahl.

00:01

Vše je připraveno, utkání může začít!
Oba týmy jsou již na ledové ploše, následují klasické před zápasové rituály.

Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Klusáček, Malý, Šíma, Zelingr, Veber, Müller, Kiml – Řepka, Sagan, Březina, Hrabík, Kučera, Kalaj, Husarik, Kovacs, Kubík, Pejchal. Trenéři: Kasík, Procházka

HC Plzeň 1929: Červenka (Krasanovský) – Kvasnička, Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Čechura, Sedláček – Váňa, Rubner, Pour, Chalupa, Kodýtek, Červenka, Eret, D. Roubal, Kovařík, Penc, Hanzlík, J. Roubal. Trenéři: Kampf, Vlček

Rozhodčí: Hodek – Kučera, Klouček.
Rytíři Kladno

Domácí se v tabulce Západ hřejí na sedmém místě. Zatím si za patnáct odehraných zápasů připsali pouhých dvanáct bodů a celkové skóre 43:70. Kladenští starší dorostenci odehráli poslední utkání na Slavii, kde podlehli 4:6.

Tři nejproduktivnější hráči

1. Adam Kubík 13 zápasů (10+12)
2. Adam Kalaj 15 zápasů (10+12)
3. Pavel Řepka 15 zápasů (6+6)
HC Plzeň 1929

Hosté se v tabulce Západ drží na pátém místě. Zatím dokázali získat z patnácti odehraných zápasů celkem dvacet čtyři bodů a vyrovnané skóre 64:63. Co se týče posledního zápasu, tak ten Plzeň odehrála na domácím ledě proti Chomutovu, který porazila 6:3.

1. Matěj Chalupa – 15 zápasů (16+8)
2. Petr Kodýtek – 10 zápasů (9+12)
3. Marek Rubner – 12 zápasů (9+10)
Vítám všechny hokejové příznivce mládežnického hokeje. Dnes se v rámci 16. kola NOEN extraligy staršího dorostu střetnou na druhé ploše kladenského ČEZ stadionu Rytíři Kladno – HC Plzeň 1929. Dnešním podrobným on-linem přenosem Vás provede Adam Soukup. Přeji Vám příjemný prožitek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:15.