1:2

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)

24.10.2015, 16:00 • Budvar aréna • 16. kolo • Marek Baloun (@BalounMarek)

Tipsport: 1.8 4.6 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro tento zápas vše, z první ledové plochy Budvar arény mi nezbývá než popřát příjemný zbytek víkendu. (18:14:49)

62:50

Dukla právě vstřelila branku!
Zápas končí lépe pro hosty, kteří se nahrnuli do třetiny Motoru, Jaromír Vlček položil Kváču střelu na led a na dorážku VOJTĚCHA BALAŠTÍKA Kváča už jen bezmocně zamával rukama.

61:54

U slova se většinu prodloužení jasně drží Motor, který Kořenáře ostřeluje ze všech pozic.

61:30

Led upraven a hra pokračuje.

61:29

Hra je přerušena kvůli úpravě ledu.

60:50

Hra se zatím pohybuje po celém hřišti a ani jeden tým nemá převahu.

60:01

Třetí třetina gól nepřinesla a na řadu tak přichází prodloužení

60:00

59:40

Na prodloužení se tu dnes nehraje, oba týmy jdou to hry naplno, čas je ale neúprosný.

58:42

Poslední minuty Jihlava zesílila tlak a snaží se urvat zápas pro sebe.

57:47

5/5

57:37

Marek Sloboda poslal backhandem dělovku na tyčku, kterou ale Kořenář v klidu zpracoval.

56:20

Za Dominika Hohla i Točíka usedli na trestnou spoluhráči a hra pokračuje.

55:47

Hra je stále přerušena a čeká se na informaci o Dominiku Hohlovi, který se nevrací. Dominik Točík mezitím také odešel do kabiny.

55:47

Dominik Točík (CEM) 2+10 minut – naražení zezadu 4/4

55:47

Dominik Hohl místo na trestnou odchází v předklonu do útrob Budvar arény.

55:47

Dominik Hohl (JIH) – 2 minuty – podražení 5/4

54:33

David Svoboda teď střelou z poloviny hřiště trefil je npřipravenou lapačku Kořenáře.

53:29

5/5

52:53

David Klinecký střelou od modré těsně minul branku Kořenáře.

52:35

Motor je při své další přesilovce opět nebezpečný.

51:40

Richard Peschout (JIH) – 2 minuty – hákování 5/4

51:27

Motor byl kousek od gólu, Pavel Samohejl se i v pádu snažil vsítil gól.

50:53

Ondřej Šulek se teď blýskl rychlou střelou na beton.

49:52

Kváča teď podcenil letící puk, který ležérně vyrazil vyrážečkou a pak měl, co dělat, aby nastavil lapačku pod padající kotouč.

49:07

Jihlavští se po delší době dostali ke střele, která skončila v Kváčovo lapačce.

47:45

Motor v další velké šanci, Žáčkova přihrávka ale Samohejla nenašla.

46:25

Třetině teď jasně dominují Budějovice a Kořenář nemá moc prostoru na vydechnutí.

45:52

Nejdříve Žáček a pak Točík překvapili rychlými střelami Kořenáře, který měl, co dělat, aby puk zastavil nebo vyrazil.

44:59

Kváča se teď vytáhl pěkným zásahem.

44:10

Po krátké návštěvě před Kváčovo klecí se hraje opět u Dukly.

43:30

Motor má problém se dostat do pásma Jihlavy, Jihlava zase z něj.

42:23

Zatím ani jeden tým neměl vyloženou šanci, hra je ale rychlá a svižná.

41:20

Týmy vědí, že teď se může rozhodnout, proto se hraje i rukama.

40:01

Další třetina začne přibližně v 17:28.
A máme tu vyrovnaný stav! Motor, který začal třetinu aktivněji si dal větší pozor na kontrolu puku a třetina byla mírně v jeho režii. Hosté i přes několik velkých šancích inkasovali zásluhou překvapujícího gólu kapitána domácích Panáčka a třetí třetina tak slibuje podívanou.

40:00

39:47

Motor teď několika rychlými střelami pořádně procvičil Kořenáře.

38:39

Petr Panáček (CEB) – osobní trest 10 minut – nesportovní chování

36:56

České Budějovice právě vstřelily branku!
Tak to byl panečku gól! Z nepřehledné situace u mantinelu se puk dostal k osamocenému kapitánovi Motoru PETRU PANÁČKOVI, který i v překvapení a zezadu k brankáři rychlým pohybem hokejky dostal puk do víka a bezmocný Kořenář jen promáchl lapačkou. Asistence: Šuhaj, Samohejl

35:46

Daniel Dvořák (JIH) – 2 minuty – sekání 5/4

33:59

Václav Půža teď střelou pořádně protáhl Kváčovo nohy, který i díky tyčce puk vyrazil pravým betonem.

33:01

5/5

31:48

Josef Žáček teď pěkně zavařil Kořenáři, puk se ale odrazil nad jeho klec.

31:02

Pavel Kousal (JIH) – 2 minuty – držení protihráče 5/4

30:13

Kváča měl teď velké problémy se střelou a dvěma dorážkami, jen taktak to ale zvládl.

30:01

Dobrou práci Jihlavy zastavuje ofsajd.

29:02

Sloboda a poté Točík se snažili těžkými střelami překonal Kořenáře, ani jedna střela ale nemířila mezi tyče.

28:47

5/5

28:29

Jihlavští teď byli kousek od vlastního gólu, kdy obránce přihrával brankářovi na lapačku, který to nečekal.

27:40

Aleš Dufek se snažil najít mezeru mezi Kváčovo betony, žádnou ale nenašel.

26:40

Dominik Točík (CEM) – 2 minuty – sekání 4/5

26:02

Hra se stěhuje z pásma do pásma a ani jeden tým nemá převahu.

24:50

Vrací se nám první třetina, Motor má opět problémy se usadit v útočné třetině. Na druhou stranu, ty stejné problémy má i Dukla.

23:20

Dukla ale už taky útočí, Najman vystřelil na Kváčovo lapačku.

22:50

Druhou přesilovku přeci jen Motor zvládl lépe zůstává u puku.

22:00

5/5

21:20

A do třetice ze stejného místa Matoušek, Kořenář i přes clonu puk za sebe nepustil.

20:45

Hned na to se dostal k puku Točík a Kořenář měl co dělat.

20:20

David Svoboda teď pěknou střelou prověřil Kořenáře.

20:01

Další třetina začne přibližně v 16:43.
Domácí dnes nejsou ve své nejlepší formě. Dukla je celkem značně přehrává, a to jak v střelách a šancích, tak i v držení puku. Největším problémem Motoru je přechod do útočného pásma a vytvoření solidní akce. Tyto dva faktory zapříčinily také to, že do kabin si hosté nesou jednogólový náskok.

20:00

19:41

Jiří Ondráček (JIH) – 2 minuty – faul kolenem 5/4

19:31

5/5

18:04

Před brankou Jihočechů vznikla skrumáž, kterou ale Dukla nemohla využít.

17:31

Dominik Točík (CEM) – 2 minuty – faul loktem 4/5

17:01

Jiří Bambula mohl zvýšit vedení Dukly, ale těsně před Kváčou neměl dostatečný prostor.

15:20

První gól zápasu je hostů! VÁCLAV PŮŽA využil skrumáže před brankou a po přihrávce Aleše Dufka zazvonil o všechny tři tyče. Asistence: Aleš Dufek

14:15

Motor teď byl kousek od prvního gólu, puk se ale stačil zastavit na betonu Kořenáře.

13:37

Dukelský Marcilis teď sám projel obranou, ale zakončit se mu nepodařilo.

12:30

Jihlavští měli dobrou šanci na střelu, ale zhatila jí špatná přihrávka na nohy.

11:12

Domácí jsou dnes velmi nejistí, dva Jihlavští hráči stojící na modré stačili k tomu, že si obrana jen přehazovala puk.

10:27

5/5

09:40

Najman teď střelou překvapil Kváču, který nic neviděl, střelu ale nepustil.

09:01

Jihlava je ve své první přesilovce mnohem jistější než Jihočeši.

08:24

David Svoboda (CEM) – 2 minuty – faul vysokou holí 4/5

07:39

Zakázané uvolnění přesouvá hru před domácího Kváču.

06:55

Hra se teď odehrává především ve středním pásmu, protože oba týmy mají problém zpracovávat přihrávky.

05:55

Ačkoliv Jihlava tolik neútočí, je přeci jen u puku častěji a Kváča se musí natahovat.

04:44

Na druhé straně se musel Kváča natáhnout pro puk.

04:31

Motoru se nedaří dostat do útočné třetiny, hru přerušil ofsajd.

04:01

5/5

03:40

Jihlavský brankář zatím moc práce nemá.

02:55

Motor má problémy se usadit v pásmu Jihlavy a aktuálně rozehrává za svojí brankou.

02:01

Jaromír Vlček (JIH) – 2 minuty – nedovolené bránění 5/4

02:01

Hru přerušuje posunutá branka Jihlavy.

01:40

Motor při přechodu do útoku ztratil puk a u slova je Jihlava.

00:30

Máme tu první střelu na branku Motoru od Bambuly.

00:01

Oba týmy si zakřičely pokřik a zápas brzy začne
Ovšem ani Motor na tom není úžasně. Z pěti zápasů sice tři vyhrál, a to dokonce v řadě, jednou ale až na nájezdy a při zápasu s Vítkovicemi si nechali dát pět gólů, zatímco jejich brankář si mohl zapsat do statistik vychytanou nulu.
Dobrý den, vítejte u 16. kola juniorské extraligy. Dnes změří své síly týmy, které okupují místa druhé poloviny tabulky.

Ačkoliv jsou hosté tabulkově výše, poslední dobou se jim nedaří. Z posledních pěti zápasů si odnesli pouze tři body, když porazili hubeným výsledkem 1:0 Litvínov. Naopak Sparta je v předehrávce minulého kola výsledkem 10:4 naprosto rozstřílela.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

1:2

Branky a nahrávky: 37. Panáček (Šuhaj, Samohejl) – 16. Půža (Dufek), 63. Balaštík (Vlček)

HC Motor České Budějovice: Kváča (Spáčil) – Svoboda, Žáček, Matoušek, Klinecký, Benda – Samohejl, Šuhaj, Panáček, Sloboda, Točík, Bárta F., Šulek, Bárta J., Doktor, Pixa

HC Dukla Jihlava: Kořenář (Brož) – Hohl, Váňa, Půža, Kadlec, Pražák, Vlček – Balaštík, Dvořák, Bambula, Kousal, Najman, Dufek, Peschout, Marcilis, Ondráček, Vala

Rozhodčí: S. Mertl – Jílek, Šperl