DHL Extraliga juniorů

Piráti Chomutov – HC Plzeň 1929

0:4

konec (0:0, 0:1, 0:3)

23.10.2015, 15:00 • SD ARÉNA, Chomutov - hala B • 15. kolo • Marcel Holl (@69Maca)

Tipsport: 1.7 4.6 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:20

Plzeň dostane v závěru možnost zahrát si přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Filip Doležal.

49:41

Roman Přikryl (PLZ) dostává dvouminutový trest za krosček.

46:44

Piráti dostanou možnost zkorigovat výsledek duelu, neboť na dvě minuty si jde sednout Jakub Vavřička.

38:25

Přikryl vystihl špatnou nahrávku Doležala a dostal se za domácí obránu. Zakončení mu znemožnil Hierman, který dostává dvě minuty za sekání.

27:53

Jan Páleník si odchází sednou na dvě minuty na trestnou lavici. Což se vůbec nelíbí domácím trenérům. Domácí bek dostává menší trest za sekání.

25:42

Tomáš Andrlík (PLZ) dostává menší trest a Piráti dostávají šanci na vstřelení vyrovnávací branky.

23:25

Domácí obránce Marcel Hlaváček to přehnal s důrazem a jde si odpykat menší trest.

17:14

Jan Páleník (CHM) – menší trest za nedovolené bránění.

14:51

Na trestnou lavici putuje plzeňský Filip Suchý a Piráti si zkusí druhou početní výhodu v utkání.

03:51

Prvním vyloučeným hráčem zápasu je hostující Filip Kokoška, který dostává menší trest za vysokou hůl.

0:4

Branky a nahrávky: 25. Krliš (Suchý, Walter), 45. Vavřička (Vracovský), 45. Švarc (Beneš, Walter), 50. Petráš

Piráti Chomutov: Danylec (Lukeš) – Páleník "C", Hajič, Hierman, Hlaváček, Lidák, Benda, Novák – Wágner, Krivošík, Dyrynk, Részegh, P. Macháček "A", Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Doležal, Strunz "A".

HC Plzeň 1929: Kuchař (Štekr) – Kaňák, Walter "A", Andrlík, Pokorný – Petráš, Beneš "A", Švarc, Vlček, Vavřička, Krystl, Rajal, Krliš "C", Hajšman, Přikryl, Kokoška, Vracovský, Suchý, Stráský.

Rozhodčí: Hribik – Šulo, Coubal