23.10.2015, 11:30 • Fetisov hall • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 2.25 3.9 2.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa

Lukáš Krajíček (MIN): 0+1, 3 střely na bránu (13:47:27)
Zápas je u konce a po famózní třetí třetině si tři body připisuje Admiral Vladivostok. Domácí zvládli v posledních dvaceti minutách hry vstřelit tři branky a nyní mohou slavit vítězství.

59:52

Zápas e jen dohrává v pásmu Minsku.

59:05

Po rychlém útoku domácích zakročil Lalande a přerušil tak celou akci.

58:37

Drozd se dostal k puku a zavezl ho až před gólmana. ten jeho zakončení vystihl a přerušil tak hru.

58:14

Minsku se nepodařilo přejít útočnou modrou.

Arťjom ZEMČJONOK - 5:2

57:10

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
ARŤJOM ZEMČJONOK se dostal k odraženému puku a tvrdou ranou ho nasměroval do branky Minsku. Bez asistence.

56:50

56:05

Nyní se Minsku podařilo vyhodit puk.

55:44

Vladivostok kombinuje v pásmu, ale střelu nevidíme.

55:24

Nahozený puk od modré následně vyhodili hosté až na druhou stranu kluziště.

55:06

Střelu Alexandrova nyní lapil připravený Lalande.

54:50

Lisovec (MIN) vyloučen za vysokou hůl.

54:43

Admiral pokračuje ve svých útočných stranách.

Jonathan BLUM - 4:2

53:36

JONATHAN BLUM si počíhal na přihrávku zpoza brány a následně poslal puk za záda dezorientovaného Lalanda. Asistence: Viktor Alexandrov.

52:20

Po zákroku Nalimova, který chytil střelu od modré se vhazuje po jeho levici.

52:07

Voronin zamířil mezi kruhy a ostrou ranou označkoval zadní mantinel.

51:27

Zajímamá střela Pavloviče zapadla do lapačky Nalimova.

51:02

Ofsajd nyní zastavuje Minsk v útočných snahách.

50:35

Kalužnij ztratil při přechodu útočné modré puk a útok nyní zahajují domácí.

49:45

Ostrou ránu od modré zpacifikoval Lalande.

49:13

Po přihrávce rukou se hra přerušuje a stěhuje do středního pásma.

48:38

Matěruchin zakončil z úhlu jen do náruče brankáře.

47:50

Gorškov se dosta za obránce a zakončil do náruče brankáře. následuje komerční pauza.

47:16

Komarov prošel do pásma a jeho zakončení proletělo okolo brány.

46:52

46:22

Krajíček našel Meleška, kterému ale zablokoval hokejku obránce.

45:52

Další rychlé vyhození puku ze strany Admiralu.

45:19

Vladivostoku se nyní daří držet puk daleko od své brány.

44:59

Domácí ihned vyhodili puk.

44:52

Podražení se dopustil Blum (VLD).

Arťjom PODŠENDJALOV - 3:2

43:24

Kuzněcov našel mezi kruhy volného ARŤJOMA PODŠENDJALOVA a ten se nebál pořádnou střelou poslat sůj tým do vedení. Asistence: Alexandr Kuzněcov.

43:03

Rychlé nahození Vladivostoku se mění v zakázané uvolnění.

42:31

Po střele Bartulise zasahuje Lalande.

42:21

Bergfors objel bránu a bekhendem se trefil do hrudi brankáře.

41:50

Alexandrov zkusil projít přes střední zónu, byl ale natlačen zpět do svého pásma.

41:16

Střelu Krajíčka lapil do náruče Nalimov.

40:57

Další nahození Admiralu skončilo jen na hokejkách hostů.

40:18

První akci založili domácí. Po přetlačované za bránou ale přišli o puk.

40:01

Ve druhé třetině nejprve domácí otočili průběh zápasu, na konci třetiny ale Stepanov srovnal skóre a třetí třetina bude mít ještě zajímavou zápletku.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

Andrej STEPANOV - 2:2

39:44

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Po nahrávce do jízdy se ke střele odhodlal ANDREJ STEPANOV a poslal puk do horního rohu brány. Asistence: Konstantin Kolcov, Alexej Kalužnij.

39:12

Nahození Dinamo do pásmo nedostalo, naopak se teď musí bránit útoku domácího týmu.

38:20

Gólman domácích raději přikryl odražený puk a zabránil tak případné dorážce.

37:49

Nalimov nyní zychytil puk, který pomalu padal za jeho záda.

37:21

Domácí nyní odvrátili nadějně vypadající útok Dinama a sami vyrážejí kupředu.

36:29

Szczechura vyslal střelu po zemi a Nalimov si puk chytil do lapačky.
Oddechový čas pro domácí.

36:11

Další zakázané uvolnění Admiralu.

35:46

Odražený puk vyslal expresně na bránu Bailen. Puk dobře viděl gólman a stihl ho vyrazit.

35:12

Icing Admiralu.

34:46

Vladivostok nyní několikrát nahodil puk do pásma, vážnější šance z toho ale nevznikla.

33:49

Nahození dojel Fisenko, následně přihrál na kolegu na modré. ten ale ztratil puk.

33:08

32:59

O puk se dlouhou bojovalo v brankovišti Nalimova, rozhodčí posléze přerušili hru. V hromadě těl ztratili přehled o puku.

32:36

Bailenova střela jen proletěla okolo brány.

31:55

Domácí zatím nemají problém s odehráním puku.

31:23

Krátce po vhazování se domácím podařilo vyhodit puk.

31:08

Voronin (VLD) vyloučen za hákování.

Viktor ALEXANDROV - 2:1

29:34

Bergfors zavezl puk po mantinelu do pásma a prudkou nahrávkou nabídl teč VIKTORU ALEXANDROVOVI. Ten se nemýlil a poslal puk do sítě. Asistence: Niklas Bergfors.

28:43

Minsku se nyní útok zcela nepovedl a ihned po překročení útočné modré byli vytalčeni ven.

27:55

Makarov nyní opět útočil, ale při nápřahu mu odskočil puk.

27:14

Makarov vystartoval za nahozeným pukem. Cestu mu zakřížil obránce, který ho následně odstavil od puku.

26:16

Po střele se puk vznesl do ochranné sítě za Lalandovo bránou. Vhazuje se tedy po jeho pravici.

Konstantin MAKAROV - 1:1

23:53

Po krásné přihrávce se KONSTANTIN MAKAROV přesunul před brankoviště a zvedl puk do horní části branky. Asistence Viktor Alexandrov, Oskars Bartulis.

23:36

Šinkevič (MIN) dostává trest za vyhození puku a jeho tým si opět zkusí hru ve třech.

23:20

Ofsajd teď zkomplikoval domácím postup do pásma.

22:37

Po několika dorážkách Kuzněcova se hostům podařilo puk vyhodit.

22:14

Makarov vystřelil jen těsně vedle brány.

21:52

Dinamo krátce po buly vyhazuje puk.

21:50

Bailen (MIN) je vyloučen za vražení na hrazení.

21:50

Za bránou zůstal ležet Podšendjalov a hra je přerušena.

21:32

Domácím se nyní zcela nedaří udržet puk v pásmu.

21:13

Další rychlé vyhození puku ze strany Minsku.

21:01

Nyní se Minsku podařilo vyhodit puk z pásma.

20:40

Stepanov (MIN) je vyloučen za vyhození puku.

20:40

Hosté nyní vyhodili puk jen na střídačky a tak je hra přerušena.

20:10

Po buly se kupředu vypravili domácí, a usadili se v pásmu.

20:01

Prvních dvacet minut uplynulo a větší radost přinesla první perioda hostům Ti po využití přesilovky vedou zásluhou Szczechury 1:0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:41

Nebezpečným dorážkám učinil přítrž Lalande svým zákrokem.

19:32

Kosmačjov trefil svou dělovkou jen brusli obránce.

19:02

Bailen našel obloučkem Matěruchina, který ale zakončil mimo.

18:43

Lugin zakončil do náruče brankáře.

18:35

Přihrávka směřující na volného Kolcova byla příliš rychlá, hráč nestihl vystřelit.

18:03

Nebezpečné dorážce Kuzněcova vystavil stopku Lalande.

17:44

Stepanov pronikl do pásma ale stihl jen nahodit kotouč za bránu.

16:37

O puk se nyní dlouho bojovalo za Nalimovo brankou. Nyní již domácí kontrolují kotouč a snaží se rozehrát směrem kupředu.

Paul SZCZECHURA - 0:1

15:37

Po nahrávce od Krajíčka se puk dostal na hůl PAULA SZCZECHURY, jenž ostrou ranou poslal kus černé gumy do horního růžku branky a otevřel tak skóre. Asistence: Lukáš Krajíček.

15:04

Po další střele od modré se Admiralu podařilo vyhodit.

14:48

Bailenova střela prolétla okolo brány.

14:15

Domácí nyní vyhodili puk mimo pásmo.

14:04

Kolcov dojížděl nahozený puk. Ten si k sobě stáhl gólman a zalehl ho. Zároveň je vyloučen Bartulis (VLD) a domácí se budou bránit ve třech.

13:54

Bailenov střele dorážel z blízkosti Stepanov, ale Nalimov tygřím skokem zastavil puk směřující do brány.

13:34

Hákování má na svědomí Sajustov (VLD).

12:50

Voroninovo zakončení z ostrého úhlu se od gólmanovo zad odrazilo za bránu.
Komerční pauza.

11:54

Nenápadné zakončení Fisenka teď nadělalo Lalandovi problémy. Puk poskakoval u tyčky a brankář ho musel vší silou vyrážet mimo brankoviště.

11:08

Lisovec byl vyzván ke střelbě a poslal kotouč jen do výstroje Nalimova.

10:34

Hosté nyní pokračují v přesilovkovém tlaku, ale nedaří se jim dostat do zakončení.

09:55

Hosty nyní zastavil v postupu do pásma ofsajd.

09:55

09:47

09:18

Domácím se nyní celkem pohodlně podařilo vyhodit puk.

08:35

Neskutečná chyba Lalanda! Ten chtěl rozehrát zpět na své spoluhráče poté, co získal vyhozený puk. Našel ale hokejku Fisenka, který mířil na bránu a trefil chybujícího gólmana do ramene!

08:13

Krajíček přihrál na Bailena, jehož střelecký pokus těsně minul bránu.

08:01

Matěruchin si sjel na hranici kruhu a svižnou střelou trefil hruď gólmana.

07:47

Za podražení si posedí na trestné Lugin (VLD).

07:23

Stepanov udržel puk v pásmu a chtěl pokračovat kupředu. byl mu ale vystaven tvrdý hit.

06:47

Nyní Drozd zakončil z mezikruží jen do výstroje Nalimova, který puk podržel. Následuje komerční pauza.

06:29

Drozd ztratil puk na modré čáře a domácí následně otáčejí hru.

05:59

Nahození Zemčjonoka se mění v icing.

05:14

Pískána je hra vysokou holí, vhazuje se ve středním pásmu.

04:38

Krajíček vrátil puk na Stepanova, který z bezprostřední blízkosti trefil jen betony gólmana.

04:25

Bergfors tečoval střelu z dálky. Puk následně doklouzal k Lalandovi. Ten ho raději přikryl lapačkou.

04:08

Kosmačjov nahodil od modré jen do náruče gólmana.

03:50

Fisenko byl vyslán za obranu. Nepodařilo se mu ale ideálně zakončit a tak jeho akce končí.

03:27

Komarov byl vyslán s pukem kupředu. Narazil ale na obránce, který ho odzbrojil.

02:45

Lugin společně s Duginem dobývali brankoviště Minsku. Rozhodčí ale přerušil hru, jelikož Lalande zalehl kotouč.

02:28

Po střele Drozda zakročil Nalimov. Hra je následně přerušena.

02:18

Po zajímavé kombinaci se ke střele dostal Stepanov. Puk ale namířil mimo bránu a trefil jen zadní mantinel.

01:34

Bergfors dojel nahozený puk a přihrál na modrou Kosmačjovovi. Jeho střela ale Lalanda neohrozila.

01:02

Bartulis zkusil vystřelit, ale trefil jen nohu obránce.

00:33

Minsku se podařilo vybojovat puk. Následně přišlo pouze nahození k Nalimovovi.

00:10

Úvodní buly vyhráli domácí, ale do pásma na první dobrou neprošli.

00:01

Vše je již připraveno na úvodní vhazování.
Nyní zazní hymna Běloruské republiky a následně hymna Ruské federace.
Na led již nastupují hráči Dinama Minsk, následovat budou hráči domácího Admiralu.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Blum, Bartulis, Zemčjonok, Glazkov, Kosmačjov, Lisov, Rafikov – Makarov, Podšendjalov, Kuzněcov – Fisenko, Alševskij, Voronin – Bergfors, Alexandrov, Sajustov – Lugin, Dugin, Gorškov – Jakovlev.

HC Dinamo Minsk: Lalande (Milčakov) – Šinkevič, Bailen, Lisovec, Krajíček, Gunderson, Usenko, Nogačjov – Kalužnij, Kolcov, Stepanov – Matěruchin, Szczechura, Pavlovič – Meleško, Ambrožejčik, Komarov – Drozd, Lopačuk, Michajlov.

Rozhodčí: Boman, Sergejev – Metalnikov, Sirotkin.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

ČEŠI A SLOVÁCI NA SOUPISKÁCH

Admiral Vladivostok

Na soupisce týmu není ani jeden český či slovenský hráč.

HC DINAMO MINSK

Jediný běloruský zástupce v Kontinentální hokejové lize si zatím nevede příliš dobře. Z 22 zápasů má Minsk pouhých 31 bodů a se skóre 53:53 mu patří až 11. pozice Východní konference. Z posledních pěti zápasů mají hosté navíc jen dvě vítězství – jedno po nájezdech, jedno po prodloužení.

ADMIRAL VLADIVOSTOK

Domácí Vladivostok se po 24 odehraných zápasech drží na deváté příčce Západní konference a v poslední době prožívá hodně špatné období. Z posledních šesti zápasů domácí nevyhráli ani jednou a především poslední debakl 3:8 proti Nižnému Novgorodu je opravdu zahanbující.

12.10.2015 Astana – Vladivostok 5:3
Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu KHL, ve kterém Admiral Vladivostok přivítá na svém ledě HC Dinamo Minsk. Utkání začíná v 11:30.

5:2

Branky a nahrávky: 24. Makarov (Alexandrov, Bartulis), 30. Alexandrov (Bergfors), 44. Podšendjalov (Kuzněcov), 54. Blum (Alexandrov), 58. Zemčjonok – 16. Szczechura (Krajíček), 40. Stepanov (Kolcov, Kalužnij)