konec (1:0, 0:4, 1:0)

23.10.2015, 18:30 • VTB Ice Palace • Martin Penker

Tipsport: 2.2 3.8 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (21:05:04)
Dnešní zápas je za námi. Hosté dnes byli lepším týmem, hlavně tedy ve druhé třetině a zaslouženě tak dnes zvítězili 2:4. Hosté dnešní zápas rozhodli prakticky ve druhé třetině, když jí vyhráli poměrem 0:4! Domácím se ještě povedlo ve třetí třetině vstřelit branku na 2:4, to jim však moc nepomohlo, neboť dnešní zápas i tak prohráli. Hosté si připisují do tabulky další zasloužené 3 bodíky a zůstávají tak stále na první příčce.

Střely celkem: 34 – 24
Vyhrané vhazování (celkem): 30 – 39

59:22

Višněvskij se nyní ještě dostal ke střele od modré čáry, jeho tvrdý projektil však končí pouze v lapačce Kolesnika.

59:00

Poslední minutka třetí třetiny!

58:19

Hosté si nyní předávají kotouč ve vlastním pásmu a dopředu se jim moc nechce.

57:08

Kokarev se nyní dostal ke střele z pravého kruhu, Kolesnika však nedokázal svou střelou prostřelit.

56:41

Hra se nyní přelévá z jedné strany kluziště na druhou a s domácími to tak dnes nevypadá vůbec dobře.

55:17

Galimov se nyní dostal po pravé straně kluziště s kotoučem až před Šaryčenkova, ten však jeho následnou střelu dokázal skvěle chytit.

55:00

Posledních 5 minut třetí třetiny.

54:22

Zakázané uvolnění hostů. Vhazovat se tak bude před Kolesnikem.

53:23

Hosté nyní už převážně jen brání, ale zatím se jim to daří velmi dobře.

51:54

Cvetkov se nyní dostal ke střele z mezikruží, jeho pokus však dokázal Kolesnik vytěsnit svým pravým ramenem nad branku.

50:38

Hra se nyní pohybuje spíše ve středním pásmu.

49:59

Domácí se dostali opět do ofsajdu.

49:29

Gorovikov se nyní dostal ke střele od modré čáry, jeho pokus byl však zablokovaný jedním z obránců.

48:39

Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

47:18

Domácí nyní dostali chuť hrát a svého soupeře chvílemi přehrávají.

47:03

Domácí si nyní předávají kotouč ve vlastním pásmu.

2:4

Branky a nahrávky: 3. Brjukvin (Osipov, Nikulin), 46. Kokarev (Těreščenko) – 24. Galimov, 31. Apalkov (Kronwall, Kontiola), 36. Kronwall (Loktionov, Konkov), 39. Iljenko (Hersley)

Dynamo Moskva: Lazušin (Šarjačenkov) – Višněvskij, Nikulin, Hietanen, Robinson, Osipov, Korjagin, Solovjov – Kokarev, Gorovikov (A), Pestuško – Karsums, Cvetkov (A), Galimov – Brjukvin, Volkov, Babenko (C) – Filatov, Tereščenko, Pilipenko – Avcin

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Murygin) – Kronwall (C), Hersley, Pašnin (A), Ljubuškin, Grigorjev, Gorochov, Koledov, Maslov – Enlund, Apalkov, Kontiola– Konkov, Mosaljov, Loktionov – Galimov, Malcev, Kartajev – Iljenko, Kraskovskij, Korškov

Rozhodčí: Anisimov, Sidorenko – Otmachov, Sysujev