bet-at-home ICE Hockey League

spusu Vienna Capitals – HC LERAM Orli Znojmo

4:3

konec (2:0, 1:2, 1:1)

20.10.2015, 19:15 • Albert Schultz Eishalle • 14. kolo • Lukáš Caha (@Lukiys16), Lukáš Peroutka (@LukasPeroutka)

Tipsport: 2.31 4.2 2.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z Vídně pro dnešek vše. Příjemný zbytek večera a někdy příště na počtenou. (21:44:24)
Je konec. Znojmo bylo od druhé třetiny lepším týmem na ledě, přesto bod z Vídně nedoveze a první místo bude muset přenechat po devíti kolech Salzburgu. Nyní čeká Orly trip do Innsbrucku a Bolzana.

59:53

Horn trefil pouze beton Lawsona.

59:35

Poslední sekundy a Orlům se nedaří usadit se v pásmu.

58:59

Puk je znovu v obranném pásmu Orlů.

58:38

Šulák netrefil puk a Vídeň vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:08

Patrik Nechvátal zůstává na střídačce. Vhazování před Lawsonem. Znojmo s pěti útočníky a jedním bekem.

58:08

Oddechový čas pro Znojmo.

58:08

Pucher dostal zpětnou přihrávku před brankou a ihned vystřelil. Lawson zázračným zákrokem puk vyrazil ramenem!

57:51

Píská se posunutá branka Vídně.

57:24

Orli tuto přesilovku nedokázali proměnit. Whitmore je zpět na ledové ploše.

56:44

Capitals se osvobozují a Znojmo musí až k Nechvátalovi.

56:38

Bartoš těsně před brankou tečoval střelu Yellow Horna. Puk znovu končí v klíně Lawsona.

56:28

Další znojemský pokus je tečován do ochranné sítě za brankou.

56:04

A znovu Lawson! Tentokrát skvěle vykryl lapačkou střelu švihem letící z hole Kousalíka.

55:56

Strkanice před Lawsonem. Dorážel Lattner, avšak trefuje pouze masku vídeňského gólmana a bude se vhazovat.

55:24

Whitmore (VIE) – 2 minuty za nesportovní chování. A na led znovu létají odpadky.

55:24

Vynikající zákrok Patrika Nechvátala, jenž zasáhl lapačkou proti střele z mezikruží.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Whitmore (McLean, Milam), 17. Klimbacher (Hartl, Schiechl), 32. Grosslercher (Maxa, Nissner), 45. Gamache – 29. Podešva (Bořuta, Bača), 36. Bartoš (Šedivý, Horn), 48. Kousalík (Tomas)

spusu Vienna Capitals: Lawson (Kickert) – Fraser, Lakos, Klimbacher, Milam, Cuma, Iberer, Bolterle, Pretnar – Whitmore, McLean, Dzieduszycki – Nödl, Bois, Fischer – Gamache, Schiechl, Hartl – Nissner, Maxa, Grosslercher.

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Kousalík, Biro, Stehlík, Šulák, Bořuta, Bača, Nemčík – Tomas, Pucher, Fiala – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Lattner, Podešva, Rehuš – Csamango, Šeda, Číp – Špaček.

Rozhodčí: Warschaw, Widmann – Kaspar, Seewald