2:4

konec (1:1, 0:1, 1:2)

18.10.2015, 12:00 • 11. kolo • Petr Kouba

Toto je odemně pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím, příště napočtenou. (14:05:55)
I do posledního dějství vstoupili lépe hosté, kteří vyhráli tuto třetinu v poměru 1:2.

59:12

Domácí si vyžádali oddechový čas.

59:11

Martin Lokajíček je vyloučen za krosček.

59:00

Domácí zkoušejí hru bez gólmana.

58:00

Hrají se poslední dvě třetí třetiny.

56:40

Chomutov má přesilovou hru. Na dvě minuty za krosček si jde sednout Daniel Šiška.

56:12

Plzeň právě vstřelila branku!
Jan Matiášek nahodil na Běluhu a KAMIL HEJŠMAN už jen tečoval puk do domácí klece. Asistence: Jan Matiášek.

55:25

53:21

Chomutov jde do tří. Za zdržování hry je vyloučen Richard Záruba.

51:34

Jakub Veselý je vyloučen na dvě minuty za sekání.

51:13

O puk se bojuje za Kolářovou brankou.

47:17

Piráti právě vstřelili branku!
Chomutov využívá přesilovou hru. Jakub Lauko přihrával z pravého kruhu na modrou čáru Vítu Seemannovi, který střelou švihem vymetl levý roh Kolářovi klece. Asistence: Jakub Lauko a Pavel Jarý.

45:23

Michal Houdek je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

43:29

Hasman přihrál do pravého kruhu JAROSLAVU KRÝNEROVI, který střelou z první dostal puk za záda Běluhy. Asistence: Josef Hasman a Michal Houdek.