18.10.2015, 04:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Tomáš Reiner

Tipsport: 2.2 3.7 2.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Connor MCDAVID - 2:5

56:20

Edmonton právě vstřelil branku!
CONNOR MCDAVID využívá přesilovou hru a posílá Edmonton Oilers zpět do tříbrankového vedení!! Taylor Hall zvedl hlavu a skvělou přihrávkou našel na vzdálenější tyči volného Connora McDavida, který z blízkosti zamířil přesně pod břevno. Asistence: Taylor Hall, Andrej Sekera.

David JONES - 2:4

50:14

Calgary právě vstřelilo branku!
DAVID JONES střílí druhý gól v dnešním utkání a nádhernou střelou snižuje na 2:4 z pohledu Calgary Flames!! David Jones nabral na pravé straně rychlost a po přihrávce Dennise Widemana vymetl střelou z kruhu pro vhazování přesně pravé horní roh brány. Asistence: Dennis Wideman.

Nail JAKUPOV - 1:4

42:59

NAIL JAKUPOV posílá Edmonton Oilers do tříbrankového vedení a Calgary Flames působí v úvodu třetí třetiny jako opařené!! Benoit Pouliot našel přesnou přihrávkou přes šířku ledové plochy Naila Jakupova, který střelou po ledě zamířil přesně k pravé tyči. Asistence: Benoit Pouliot, Connor McDavid.

Taylor HALL - 1:3

40:25

TAYLOR HALL zvyšuje krátce po začátku třetí třetiny na 3:1!! Oscar Klefbom nahodil puk z pravé strany před bránu, kde jeho střelu usměrnil mezi betony Jonase Hillera hostující Taylor Hall. Asistence: Oscar Klefbom, Matt Hendricks.

Connor MCDAVID - 1:2

36:31

Mladíček CONNOR MCDAVID střílí krásný gól a v závěru druhé třetiny vrací Edmontonu Oilers zpět ztracené vedení!! Nail Jakupov fantasticky načasoval přihrávku do jízdy na Connora McDavida, který z pravého kruhu pro vhazování zamířil skvělou diagonální střelou ke vzdálenější levé tyči nad vyrážečku Jonase Hillera. Asistence: Nail Jakupov.

David JONES - 1:1

25:07

DAVID JONES vyrovnává na 1:1!! Dennis Wideman tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střelu těsně před brankovištěm skvěle tečoval David Jones. Sražený puk poté zamířil mezi betony Cama Talbota, který nedokázal včas zareagovat a puk doklouzal za jeho záda. Asistence: Dennis Wideman, Michael Ferland.

Ryan NUGENT-HOPKINS - 0:1

12:59

RYAN NUGENT-HOPKINS posílá Edmonton Oilers do vedení!! Eric Gryba tvrdě vypálil od modré čáry a Jonas Hiller jeho následnou střelu vyrazil pouze k Ryanu Nugentovi-Hopkinsovi, který puk dorazil do prázdné brány. Asistence: Eric Gryba, Taylor Hall.

2:5

Branky a nahrávky: 26. Jones (Wideman, Ferland), 51. Jones (Wideman) – 13. Nugent-Hopkins (Gryba, Hall), 37. McDavid (Jakupov), 41. Hall (Klefbom, Hendricks), 43. Jakupov (Pouliot, McDavid), 57. McDavid (Hall, Sekera)

Calgary Flames: Hiller (Ramo) – Kulak, Engelland – Russell (A), Wideman – Giordano (C), Hamilton – Raymond, Jooris, Bollig – Ferland, Stajan, Jones – Bennett, Backlund, Frolík – Gaudreau, Monahan (A), Hudler.

Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Reinhart, Gryba – Schultz, Klefbom – Sekera, Fayne – Klinkhammer, Letestu, Gazdic – Korpikoski, Lander, Purcell – Pouliot, McDavid, Jakupov – Hall (A), Nugent-Hopkins (A), Hendricks (A).

Rozhodčí: Greg Kimmerly, Gord Dwyer – Darren Gibbs, Vaughan Rody