konec (0:2)

18.10.2015, 18:00 • Regenboogstadion • 11. kolo • Petr Jiříček (@Petric32)

Tipsport: 4.4 3.85 1.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek vše a já vám přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:55:26)
Anderlecht na úspěch zadělal už během prvního poločasu, kdy dal dva góly a získal také početní výhodu. Tu ve druhém dějství proměnil v další dva góly a bral tak jasné vítězství 4:0, které také odpovídá průběhu na hřišti.
Sudí už trápení domácích neprodlužoval a zápas ukončil bez nastavení.

90

89

Bossut už s rozehrávkou nikam nespěchá a natahuje čas, jak jen to jde.

87

Do konce zápasu zbývá i s nastavením nějakých pět minuta fanoušci hostů, kteří na stadion dorazili, už spouštějí oslavné chorály.

86

86. Leander DENDONCKER - 0:4

86

Anderlecht právě vstřelil branku!
Zaváhání domácího Jörgensena využil LEANDER DENDONCKER a při následném postupu na brankáře mu jen stačilo míč poddloubnout. Gólman reagoval na útočníkovo naznačované zakončení příliš brzy a svým pohybem tak Dendonckerovi situaci ještě ulehčil.

85

Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Gillet, přichází Kawaya.

84

Sympatickým sólem a průnikem se nyní blýskli hosté.

82

Anderlechtu to ale může vadit spíše z principu, protože výsledek to již neovlivní.

80

Žlutou kartu dostává Andy Najar (RSC Anderlecht), ovšem tentokrát se hosté mohou regulérně zlobit. Jestliže Ezekielův pád v první půli skutečně očividným simulováním byl, tak v tomto případě se stejně tak jednalo o faul obránců na hranici šestnáctky a následovat měla žlutá karta pro soupeře a přímý kop.

79

Ani tentokrát Anderlecht neuspěl, ač v deseti, brání Waregem svědomitě.

78

Talentovaný Youri Tielemans bude z levé strany rozehrávat další přímý kop Anderlechtu.

77

Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Praet, přichází Acheampong.

76

Na lavičce Anderlechtu už se schyluje k dalšímu střídání.

75

Praetova střela z otočky byla obránci tečována, a jelikož Bossut míč nedostihl na čáře, bude Anderlecht po delší době zase zahrávat rohový kop.