Extraliga staršího dorostu

HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava

2:3

po prodl. (2:0, 0:0, 0:2 - 0:1)

17.10.2015, 13:00 • Sportcentrum Lužánky, Brno • 14. kolo • Michal Kuba (@MikKuba)

Konec zápasu. (15:20:35)

64:09

Dukla právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto! Jihlava si bere druhý bod, když se krátce před koncem prodloužení prosadil ALEŠ HEINRICH! Asistence: Tomáš Mejzlík a Matěj Vála.

63:39

Hasoň Šťastného nepřekvapil, ten chytá puk do lapačky.

63:15

Kometa se znovu drží s pukem v útočném pásmu, nedaří se jí ale dostat do střelecké pozice.

61:34

Hra se přestěhovala na chvíli před Holíka, hosté se ale ke střele nedostali.

60:23

Jeřábek od modré poslal pro Šťastného poměrně lehce chytatelnou střelu, na kterou dobře viděl.

60:01

Řádná hrací doba o vítězi nerozhodla, za krátko bude následovat prodloužení, potažmo nájezdy.

60:00

59:42

Filip Král (KOM) a Vladimír Oščádal (JIH) dostávají po dvou minutách za hrubost.

59:42

U hostující branky se po přerušení strhla menší bitka, rozhodčí oba aktéry vyloučí.

58:51

Oddechový čas pro domácí.

58:18

Králova rána od modré neprošla přes těla hráčů.

57:47

Hosté kontrolují puk na svých hokejkách za vlastní brankou.

56:42

Mlynář nabízel puk před branku, tam se jej ale ujali hostující obránci.

54:44

Trnka se snažil fotbalovým způsobem udržet puk v útočné třetině, to se mu ale nepovedlo.

52:58

Brněnská formace tlačila na hostující čtyřku, ale nepodařilo se jí prosadit se.

51:34

Aleš Heinrich (JIH) na dvě minuty nyní oslabí hostující celek.

51:09

Hasoň dostal puk před brankoviště, ale neměl stoprocentně volnou hokejku a nedokázal rychle zakončit.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Nečas (Mlynář, Zábranský), 4. Kučera (Frydrych, Škvrně) – 44. Heinrich, 45. Mareš (Adam, Čermák), 65. Heinrich (Mejzlík, Vála)

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Trnka, Jurnečka, Zábranský, Kučera, Král, Jeřábek, Mikyska – Novák, Klenec, Hasoň, Škvrně, Čejka, Matula, Mlynář, Frydrych, Ferda (C), Süss, Nečas

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Chaloupek) – Mareš, Huňáček, Slabý, Pražák, Vála, Srnský, Havelka – Berka, Heinrich, Strnad, Jindra, Mejzlík (C), Oščádal, Čermák, Adam, Kadleček, Vrátný

Rozhodčí: Honza – Bubela, Lukš