VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec

4:8

konec (0:5, 1:1, 3:2)

15.10.2015, 15:00 • Zimní stadion Na Lapači • Kristýna Zigmundová

Třetí třetina byla pro oba celky značně vyrovnaná. Vsetín se snažil seč mohl, ale dorovnat skóre se mu už nepodařilo. Oceláři si naopak z Lapače odvezou tři body, které si v dnešním zápase vydobyli. Z Lapače přeji hezký večer. (17:07:48)

59:17

Puk nakonec končí u Ocelářů, kteří se snaží nastřelit domácího gólmana. Bezúspěšně.

58:36

Vsetín se dere do útoku.

57:54

Akci Ocelářů ukončuje až domácí gólman Chrástecký, který ukryl puk bezpečně ve své lapačce.

56:45

Vsetín právě vstřelil branku!
Přesilovku nakonec Vsetín využívá, o to se postaral ROMAN PŮČEK. Asistence Klímek, Mikulenčák.

56:11

Třinec právě vstřelil branku!
V početní nevýhodě zvyšuje skóre Ocelářů JONÁŠ PETEREK, když poslal puk do odkryté vsetínské brány. Asistence Raška.

55:48

Vsetín se snaží využít přesilovou hru, nastřelený puk však končí bezpečně v Kučerově lapačce.

55:35

Za sekání půjde na trestnou lavici hráč Třince Marguš.

54:36

Krásnou akci před hostující brankou zakončil KRYŠTOF ŠÁNEK. Asistence Brodek.

53:30

Vsetín se dostává do mnohých šancí, ale ty vždy ztroskotají na nepřesné mušce.

52:56

Přesilovka domácích je bohužel nevyužitá. Hosté jsou v plném počtu.

51:11

Vsetín se snaží přesilovou hru využít co nejvíce, puk ale končí pouze na betonech hostujícího gólmana Kučery.

50:55

Na trestnou lavici jde hostující Plandor za faul loktem.

49:38

Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat, puk do brány dostal MICHAL MATIAŠKO. Asistence Lobodowski.

48:21

Před vsetínského gólmana se dostal LUBOMÍR PATLEVIČ a dostal puk do vsetínské brány. Asistence Pszczólka, Rybníkár

46:24

Po nepřehledné situaci pře hostujícím gólmanem se domácím podařilo dostat puk až do branky, ale bohužel po odpískání. Tudíž nebyl uznán.

45:45

Oceláři nastřelili domácí bránu, puk se ale odrazil od vyrážečky domácího brankáře a skončil v ochranné síti.

44:50

Oceláři se snaží dostat z obranného pásma, ale Vsetín je nepouští.

43:16

Paťava (VHK) jel na bránu úplně sám, ale nastřelil pouze pravý horní roh konstrukce.

42:51

Vsetín je na ledě v plném počtu.

42:06

Oceláři si derou dopředu, ale nedaří se jim dostat do zakončení.

41:09

I přes početní nevýhodu se Vsetínu daří udržet útočné pásmo.

40:50

Na trestnou lavici půjde domácí Klímek za podražení.

40:07

Puku se okamžitě ujímají domácí a snaží se dostat do útočného pásma.

40:01

Do druhé třetiny nastoupili domácí s větší vervou, která se projevila ve 25. minutě, kdy se jim podařilo vstřelit svoji první branku v utkání. Odpověď hostů ale na sebe nenechala dlouho čekat, a tak si Oceláři připsali další vstřelenou branku. Poslední třetina začne cca v 16:35.

40:00

39:18

Vsetín se snaží udržet útočné pásmo.

38:33

Matiaško (VHK) se snažil nastřelit hostujícího gólmana, puk mu ale sjel z hole.

38:07

Hostí jsou v plném počtu.

37:24

Vsetí zatím z přesilové hry moc nemá.

36:05

Na trestnou lavici půjde hráč Třince Raška za držení.

34:34

Vsetín se snaží založit šanci, ale ta obvykle ztroskotá na špatné přihrávce, nebo na obraně hostů.

33:33

IVAN KORČÁK nastřelil puk a ten si to zamířil přímo nad pravé rameno domácího gólmana. Asistence Marguš, Plandor.

32:50

Domácí se snažili zakončit, ale akci jim přerušil hostující gólman Kučera.

31:10

Raška(TRI) se snažil dorazit přihrávku do takřka prázdné brány, ale puk netrefil.

30:50

Domácí jsou už v plném počtu.

29:42

Marguš(TRI) bohužel špatně zpracoval přihrávku a ta mu vyletěla až za modrou čáru.

28:50

Na trestnou lavici usednou domácí. Mikulenčák jde za držení.

28:13

Vsetín se po první vstřelené brance dostal do dravější hry a puk se snaží mít pod kontrolou.

27:23

Oceláři nyní na domácí dorážejí, ti se ale drží.

25:42

K puku se dostal MICHAL MATIAŠKO a po odrazu od horní tyčky se puk dostal až za brankovou čáru. Asistence Lobodowski, Mikulenčák.

24:53

Vsetín útočné pásmo zatím drží.

23:50

Vsetín se nyní dostal do útočného pásma, ale hosté je znovu tlačí do obrany.

22:58

Domácí jsou v plném počtu.

22:09

Oceláři udržují útočné pásmo, ale zavěsit se jim nedaří.

20:58

Je vyloučen domácí brankář za hákování. Trest si odsedí Zetocha.

20:17

Vsetín se postil do zápasu dravěji a už si dokázal vytvořit šanci, nastřelený puk se ale odrazil pouze od betonů.

20:01

Další třetina začne cca 15:49.
První třetinu ovládli Oceláři, když hned v první minutě vstřelili branku. Vsetín se ještě snažil dorovnat, ale Oceláři jej nepustili. Celá třetina se tedy nesla ve znamení hostů, kteří v této třetině jasně ukázali, kdo je favoritem utkání. Domácí se budou muset hodně snažit, pokud chtějí průběh utkání ještě otočit.

20:00

19:30

Vsetín se snaží vyvinout tlak na hosty, ale zatím bezúspěšně.

18:52

FILIP INDRST se dostal před domácího brankáře, vystřelil a podařilo se mu puk dostat za brankovou čáru. Asistence Peterek.

17:39

JIŘÍMU PLANDOROVI se přece jen podařilo najít místo a dostat puk až do domácí brány. Asistence Marguš.

16:49

Chaosu před domácí bránou se Oceláři snaží využít, ale zatím neúspěšně.

15:44

Půček (VHK) se ještě snažil dotlačit střelu Brodka, ale hostující gólman si s ní poradil.

14:05

Střela Indrsteho (TRI) končí až v ochranné síti.

13:48

Akci hostů zastavuje až vsetínský gólman.

13:15

Hosté jsou v plném počtu.

13:02

Domácí se snaží využít přesilovku, ale hosté, je nepouštějí do zakončení.

11:55

JONÁŠ PETEREK i přes početní nevýhodu dostal puk až za vsetínského gólmana. Asistence Homola, Raška.

11:15

Vyloučen hráč Třince Radzienciak za nedovolené bránění.

10:26

ADAM RAŠKA dostal povedeným blafákem puk až do domácí brány. Asistence Peterek.

10:01

Přesilovka hostů skončila.

09:12

Ocelářům se nedaří zakončit.

08:01

Na trestnou lavici půjde domácí Zetocha za podražení.

07:55

Hra nyní stagnuje ve středním pásmu.

05:23

Paťava (VHK) nahodil puk, ale ten skončil bezpečně v gólmanově lapačce.

04:21

Oceláři se znovu dostali do útočného pásma, ale Vsetín vyhazuje.

03:29

Valachům se podařilo dostat k puku, ale jejich akce je okamžitě zastavena.

02:15

Domácím se nedaří dostat z obranného pásma.

00:46

Střela IVANA KORČÁKA se pomalu, ale jistě dostala až za záda domácího gólmana. Bez asistence.

00:22

Oceláři se tlačí do útoku.

00:01

VHK Vsetín: Chrástecký (Horák) – Rusler, Klímek, Cabák, Zetocha, Weintritt, Šánek, Jenáček, Stodůlka, Matiaško, Pírek, Půček, Brodek, Štědrý, Paťava, Lobodowski – Mikulenčák, Ondračka, Vávra.

HC Oceláři Třinec: Kučera (Švančara) – Raška, Pszczólka, Plandor, Peterek, Tománek, Korčák, Indrst, Rybníkár – Patlevič, Konderla, Cienciala, Homola, Marguš, Radzienciak.

Rozhodčí: Fiedler – Gebauer, Stanislav.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

4:8

Branky a nahrávky: 26. Matiaško (Lobodowski, Mikulenčák), 50. Matiaško (Lobodowski), 55. Šánek (Brodek), 57. Půček (Klímek, Mikulenčák) – 1. Korčak, 11. Raška (Peterek), 12. Peterek (Homola, Raška), 18. Plandor (Marguš), 19. Indrst (Peterek), 34. Korčak (Marguš, Plandor), 49. Patlevič (Pszczólka, Rybníkár), 57. Peterek (Raška)

VHK ROBE Vsetín: Chrástecký (Horák) – Rusler, Klímek, Cabák, Zetocha, Weintritt, Šánek, Jenáček, Stodůlka, Matiaško, Pírek, Půček, Brodek, Štědrý, Paťava, Lobodowski – Mikulenčák, Ondračka, Vávra.

Rozhodčí: Fiedler – Gebauer, Stanislav