15.10.2015, 02:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Tomáš Teplý

Tipsport: 3.13 3.7 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše, loučím se tímto s vámi, přeji všem dobrou noc a někdy zase na počtenou! (04:46:41)
Jakub Voráček 0+1, 4 střely, čas na ledě 18:26
Radko Gudas 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:52
Michal Neuvirth (všichni Philadelphia) 30 zák., 0 gólů, 100%
Marián Hossa (Chicago) 0+0, 4 střely, čas na ledě 17:32
1. Michal Neuvirth 30 zák., 0 gólů, 100%
2. Claude Giroux 1+0
3. Simon Gagner (všichni Philadelphia) 1+0
Utkání je u konce. Viděli jsme krásný hokej, šťastnější odchází domácí, kteří svého soupeře po většinu zápasu přehrávali. Skvělý výkon Flyers podtrhl fantastickými zákroky Michal Neuvirth, který velkým dílem přispěl k tomuto vítězství a připsal si tak druhou nulu v řadě.

59:48

Na trestnou lavici míří hráč Chicaga, jelikož jeho tým hrál v šesti.

59:25

Anisimov prokličkoval kolem tří obránců, ale ke střele se již nedostal.

58:36

Chicago se pokouší dostat se do útočné třetiny, ale Flyers dobře brání vlastní modrou.

Matt READ - 3:0

57:25

Philadelphia právě vstřelila branku!
Simmons vystřelil z kruhu na bránu, brankář odrazil kotouč před sebe, kde číhal MATT READ, který dorazil puk do brány! Asistence: Wayne Simmonds, Sean Couturier.

56:22

Voráček hledal před bránou Raffla, ale Panarin v trochu nezvyklé defenzívní roli zachytil jeho přihrávku.

55:54

Neuvirth opět ukázal, že je ve střehu, když vytasil lapačku proti střele od modré.

55:38

Neskutečné! Toews byl v gólové šanci, dostal křižnou přihrávku, mířil do odkryté klece, ale Neuvirth vytáhl fantastický zákrok!

55:13

Hra přitvrzuje, byli jsme svědky několika povedených hitů.

54:24

54:03

Přesilovka se hostům opravdu nedaří podle představ.

53:38

Akce hostů zastavena rozhodčím kvůli ofsajdu.

52:50

Tak dlouho si přihrával Hossa s Kanem na modré, až se kotouče zmocnili domácí a vyhodili jej.

52:24

Dvacetři sekund bude hrát Chicago dvojnásobnou přesilovku.

52:24

Vyloučen Gudas (PHI) – dvě minuty za zdržování hry.

52:13

Kanova tvrdá rána konči v připravené lapačce Neuvirtha.

51:35

Toews se dostal k dorážce po střele obránce od modré, ale našel pouze beton Neuvirtha!

51:16

Philadelphii se daří oslabení bránit.

50:47

White (PHI) vyloučen na dvě minuty za podražení.

50:30

Kane se zkoušel prosadit sám po kombinaci s Anisimovem, ale obránci byli proti.

49:45

Giroux ujížděl za osamoceným pukem, ale obránce u něj byl dřív a odklidil kotouč do bezpečí.

48:40

Hossa se velice šikovně dostal až před Neuvirtha, ale ve velké šanci byl úspěšnější český brankář!

48:18

Flyers se dostali do protiútoku, Giroux volil střelu, která ale nemohla nadělat problémy.

47:40

Diváky v aréně baví o přerušení pohled na záznam, na kterém Gudas sestřelil Kana.

47:40

S nebezpečnou střelou bekhendem od Kana si Neuvirth opět poradil.

47:09

Kane znovu prudce pálil, ale trefil pouze obránce před sebou.

46:12

V této třetině je zatím rozhodně aktivnější Chicago.

45:04

Chicago znovu operuje v útočném pásmu, van Riemsdykovu střelu tečovali obránci mimo.

44:21

Kanova střela letí mimo.

44:14

43:51

Domácím se daří vyhodit.

42:59

Panarin dorážel střelu od modré, ale Neuvirthův beton byl připraven.

42:14

Vyloučen VandeVelde (PHI) – dvě minuty za držení hole.

41:50

Chicago znovu útočí, ale tentokrát se povedlo obráncům Flyers rychle ukořistit puk.

40:57

Obrovská šance! Před Panarinem se zjevila prázdná brána, ale puk mu přeskočil hokejku!

40:20

Blackhawks se usadili v útočném pásmu a tlačí se do brány.

40:01

Střely na bránu po druhé třetině: 23:15
Ve druhém dějství jsme byli svědky znovu rychlého a bojovného hokeje. Týmy hrály ve větším nasazení, a to se také brzy projevilo. Domácím se podařilo dvakrát skórovat a díky skvělému výkonu Michala Neuvirtha neinkasovali ani jednou. Povede se Chicagu vyrovnat? To uvidíme ve třetí třetině, kterou byste si neměli nechat ujít!

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:54

Panarin ještě zkoušel něco vymyslet s Anisimovem, ale jejich pokus přerušila siréna.

39:24

Hra je nyní plná nepřesností. Zakázané uvolnění Flyers.

39:17

Ofsajd v podání Chicaga.

38:19

Kane přenechal van Riemsdykovi, který tvrdou ránou vyzkoušel, zda je Neuvirth stále ve střehu.

37:51

Chicago se snaží o snížení, ale Neuvirth zatím všechno chytá.

37:06

S Tichonovovou střelou neměl Neuvirth problémy a chytá ji lapačkou.

Claude GIROUX - 2:0

36:21

Raffl obkroužil bránu, CLAUDE GIROUX stál na správném místě a odražený puk dostal za Crawfordova záda! Asistence: Michael Raffl, Jakub Voráček.

35:51

Se střelou Raffla měl Crawford velké problémy.

35:35

Blackhawks se provinili vyhozením na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před jejich kasou.

35:14

34:31

Dělovka Kana míjí bránu.

33:52

Přesilovka Chicaga je v pohybu, neustále krouží v pásmu a hledají vhodnou příležitost.

33:13

Vyloučen Schenn (PHI) – dvě minuty faul vysokou holí.

33:12

32:40

Flyers tlačí, střela Del Zotta končí mimo.

32:14

Hosté se znovu osvobodili.

31:43

Chicago se zmocnilo puku a šetří čas.

31:12

Panarin (CHI) se provinil faulem loktem, odsedí si tak dvě minuty.

30:50

Medveděvova střela od modré končí v ochranné síti.

30:39

29:29

Hossa se dostal do brejku a zvolil střelu, kterou však Neuvirth vychytal!

29:10

Hosté se osvobozují.

28:39

Vyloučen Tichonov (CHI) – dvě minuty za hákování.

28:39

Gagner předjel dva obránce, ale nezbyly mu už síly na lepší střelu než bekhendem, Crawford si tedy hravě poradil.

27:38

Oba týmy se snaží útočit, Voráček nahodil puk na bránu, kde Raffl drze dorážel, ale na druhý gól si musíme ještě počkat.

26:27

Velká šance na vyrovnání! Puk se nešťastně odrazil od mantinelu přímo před Neuvirtha a český brankář měl plno práce, aby puk zametl do bezpečí!

Sam GAGNER - 1:0

25:35

Asi jsem to zakřikl! Hned poté, co jsem dopsal, že se Flyers přesilovka nedaří, SAM GAGNER střelou od modré překonal Crawforda! Asistence: Michael Del Zotto, Brayden Schenn.

25:00

Philadelphii se přesilová hra nedaří, Chicago znovu vyhazuje.

24:25

Hostům se daří vyhodit.

24:15

Garbutt (CHI) si odpyká dvě minuty za faul vysokou holí.

23:25

Tento hokej se musí divákům líbit. Hraje se nahoru dolu a brankáři se musí neustále činit.

22:20

Hra je v daleko větším tempu, než jsme mohli vidět v první třetině!

21:44

I se střelou Panarina se brankář Flyers poradil.

20:33

Chicago vyhrálo buly a pustilo se ihned do útoku. Velkou příležitost měl Hossa, když obkroužil bránu a pokoušel se zasunout puk za Neuvirtha, ale ten byl připraven!

20:01

První třetina je za námi, sledovali jsme relativně vyrovnaný hokej. Gólových šancí příliš mnoho k vidění nebylo, ale pevně věřím, že to se v další periodě jistě změní, protože oba týmy poctivě bojovaly a snažily se vytvářet si šance.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50

Kane se pouštěl do útoku, ale byl tvrdě zastaven Gudasem.

19:26

Van Riemsdyk provětral Neuvirthovu lapačku.

18:53

Další z útoků Chicaga zastaven kvůli ofsajdu.

17:33

Voráček vystřelil za modrou a Raffl velmi nebezpečně dorážel, ale Crawford si puk za svá záda vstřelit nenechal!

17:01

Velký tlak Philadelphie ukončil až kotouč vyhozený mimo hrací plochu.

16:38

Oba týmy v plném počtu.

15:38

Daley zkusil překonat Neuvirtha, ale marně.

14:38

Poměr sil na ledě se vyrovná, vyloučen Toews (CHI) – dvě minuty za hákování.

14:33

Panarin vyslal opravdu tvrdou ránu z první, ale mířil nad.

14:02

V útočné třetině jsou čtyři útočníci Chicaga, Neuvirtha tak čekají perné chvíle.

14:02

Gudas (PHI) se provinil napadením, odpyká si tak dvě minuty na trestné lavici.

13:42

Neuvirth je nebezpečně ostřelován.

13:00

Anisimov dostal nahrávku od Kana přímo před bránu a střelou z první mohl vstřelit první branku, ale Neuvirth byl proti!

12:33

Rozehrávka Chicaga končí pouze na zakázaném uvolnění.

12:06

Týmy se snaží usadit v pásmu, ale ani jednomu se to zatím nedaří.

11:23

Manning vystřelil od modré přímo do Crawforda.

10:51

10:18

Streitova rána našla pravou tyč!

10:03

Kane ujel v oslabení sám na proti obránci a otočkou jej překonal, ale jeho střela letěla těsně mimo.

09:26

Voráček hledal nastřelenou nahrávkou před bránou spoluhráče, ale tam nikdo.

09:09

Giroux pálil z pravého kruhu, ale minul.

08:51

Vyloučen Teravainen (CHI) – dvě minuty za hákování.

07:45

Zdá se, že Flyers jsou více motivovaní, všude jsou o krok dřív než jejich soupeř.

06:58

Couturier dostal pas před bránu, ale nepovedlo se mu správně trefit puk!

06:22

Nepovedené rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění, vhazovat se bude znovu před Neuvirthem.

06:12

Český brankář po další střele raději zalehl puk.

06:04

Se střelou Tichonova si Neuvirth poradil.

05:30

Raffl vybojoval puk za bránou a poslal jej na modrou Schultzovi, který ale trefil pouze skrumáž před sebou.

04:43

Nepramení z toho však žádné větší ohrožení branky, naopak se do útoku pouští hosté.

04:09

Domácí se chtějí před svými fanoušky ukázat, znovu tak můžeme vidět kotouč na jejich holích v útočné třetině.

03:44

Toews hledal před bránou Hossu, ale jeho přihrávka byla nepřesná.

02:41

Philadelphii se nepodařilo udržet pásmo, do útoku se tak žene Chicago. První zákrok si připsal také Neuvirth.

02:03

První větší šance, White se dostal ke střele, ale Crawford byl na svém místě.

01:38

Chicago dotíralo za domácí brankou, ale obránci jim nedovolili získat kotouč do své moci.

00:40

Domácí rozjíždí nový útok, ale Chicagu se daří zastavovat jejich rozehrávku na modré.

00:20

První akci Flyers přerušili rozhodčí kvůli postavení mimo hru.

00:01

Kimmo Timonen slavnostně zahájil dnešní utkání, nebude trvat dlouho a bude zahájeno doopravdy rozhodčím.
Diváci v hale sledují všechny povedené akce a góly, kterých Timonen dosáhl v dresu domácí Philadelphie.
Slavnostní ceremoniál byl právě zahájen, dres s číslem 44 stoupá ke střeše.
Udělejte si pohodlí, hráči za malý moment nastoupí na led a všechno vypukne.
Před zahájením utkání bude vzdána čest Kimmo Timonenovi za jeho bohatou kariéru. Finský obránce odehrál za Flyers 8 sezón, než byl vyměněn právě do Chicaga, se kterým získal Stanley Cup.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Česká stopa v utkání

Michal Neuvirth – 114 minut, 94,34%
Radko Gudas – 1 zápas, 0 bodů
Jakub Voráček (všichni Philadelphia) – 3 zápasy, 0 bodů

Michal Rozsíval (Chicago) do utkání kvůli zraněnému kotníku pravděpodobně nezasáhne.
Vzájemné zápasy v loňské sezóně:

Philadelphia Flyers – Chicago Blackhawks 4:1
Chicago Blackhawks – Philadelphia Flyers 4:0
Chicago Blackhawks

Hosté mají průběh zápasů obdobný. S tím, že na rozdíl od Philadelphie dokázali z prodloužení vykřesat o bod víc, když porazili New York Islanders 3:2. I v odvetě si dokázali s týmem z hlavního města USA poradit a vyhráli 4:1. Naopak v prvním utkání v sezóně podlehli jinému týmu z města, jehož dominantou je socha Svobody, New Yorku Rangers, a to těsně 2:3.
Philadelphia Flyers

Domácí v dnešním utkání mají na svém kontě 3 body, když dokázali v minulém zápase porazit Floridu úzkým výsledkem 1:0. Oplatili tak Panterům vysokou porážku 1:7. V úvodním utkání sezóny narazili Flyers na další tým z Floridy, konkrétně na Tampu Bay, se kterou dokázali vyválčit bod, když prohráli po prodloužení 2:3.
V dnešním utkání budeme svědky souboje mezi týmem Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks. Pro oba celky to bude čtvrtý zápas v letošní sezóně.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

3:0

Branky a nahrávky: 26. Gagner (Del Zotto, Schenn), 37. Giroux (Raffl, Voráček), 58. Read (Simmonds, Couturier)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (LaBarbera) – Schultz, Streit, Del Zotto, Manning, Medveděv, Gudas – Raffl, Giroux, Voráček – Schenn, Couturier, Simmonds – Gagner, Laughton, Read – VandeVelde, Bellemare, White.

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith, Hjalmarsson, Svedbergm, Seabrook, Daley, van Riemsdyk – Garbutt, Toews, Hossa – Panarin, Anisimov, Kane – Bickell, Teravainen, Tichonov – Desjardins, Kruger, Shaw.

Rozhodčí: Eric Furlatt, Garrett Rank – Michel Cormier, David Brisebois