bet-at-home ICE Hockey League

HC LERAM Orli Znojmo – HC TWK Innsbruck

5:0

konec (1:0, 2:0, 2:0)

13.10.2015, 18:30 • Zimní stadion města Znojma • 11. kolo • Jakub Prchal (@jakubprchal)

Tipsport: 1.35 5.5 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešní den všechno. Přeji příjemný zbytek hokejového večera. Někdy příště na shledanou! (20:45:10)
Za potlesku ve stoje končí třetí třetina, ve které domácí Orli potvrdili svoji dominanci v zápase a připisují si tak další tři body do tabulky Erste Bank Eishockey ligy.

58:44

Ani jeden z týmů se už nehrne do útoku. Utkání se víceméně dohrává.

57:48

Konec utkání je poměrně vyhrocený. Vyloučen Nemčík (ZNO) – 2 minuty za podražení.

56:56

Schaus a Csamango se po přerušení hry postrkovali a druhý jmenovaný se na svého soka vrhl. Oba hráči dostávají 2 + 5 minut za hrubost. Znojemský útočník navíc obdržel trest do konce utkání.

56:45

Schaus se z pravého kruhu opřel do puku a trefil tyčku Nechvátalovy klece!

56:10

Orli stále drží útočné pásmo. Nyní se prezentoval tvrdou střelou Kousalík.

55:22

53:52

Innsbruck se snaži vyhodit puk ze své třetiny. Orli ale zatím drží útočné pásmo.

53:22

Vyloučen Schuller (INS) – 2 minuty za sekání.

51:18

Orli právě vstřelili branku!
Bartoš nahodil z ostrého úhlu kotouč na branku Žraloků. Brankář hostí nedokázal puk udržet ve výstroji a COLTON YELLOW HORN reflexivně propálil Chioda. Asistence: David Bartoš, Jan Lattner.

50:39

Jeden ze znojemských obránců nahodil puk na branku. Chiodo raději přerušil hru. Vhazuje se v útočném pásmu Orlů.

50:06

49:32

Ulmerova dělovka od modré jen těsně minula tyč Nechvátalovy svatyně.

48:34

48:06

Vyloučen Bořuta (ZNO) – 2 minuty za sekání.

47:55

Nechátal se snažil konstruktivně rozehrát, přihrávka se mu nepovedla a Hahn se pokoušel z dálky trefit prázdnou znojemskou klec. Těsně však minul.

46:34

Vyloučen Ebner (INS) – 2 minuty za zdržování hry.

5:0

Branky a nahrávky: 17. Lattner (Horn, Bartoš), 26. Šedivý (Pucher, Štach), 33. Šulák (Šedivý, Pucher), 41. Bořuta, 52. Yellow Horn (Bartoš, Lattner)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Bořuta, Kousalík, Nemčík – Tomas, Podešva, Rehuš – Šedivý, Pucher, Fiala – Lattner, Bartoš, Yellow Horn – Csamango, Šeda, Číp – Špaček.

HC TWK Innsbruck: Chiodo (Litterbach) – Liffiton, van Ballegooie, Ross, Saringer, Ebner, Schaus, Schramm – Lammers, Hahn, Ulmer – Schennach, Spurgeon, Mössmer – Schuller, Valdix, Hörtnagl – Hanschitz, Steinacher, Frischmann.

Rozhodčí: Kincses, M. Nikolić – Johnstone, Soos