konec (14:25, 10:25, 15:25)

10.10.2015, 18:00 • Palayamamay BUSTO ARSIZIO • Skupina D • Miroslav Kováčik sk

Tipsport: 9.0 1.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:3

Kým včerajší zápas Slovenska so Srbskom trval 3 hodiny, dnes Rusi rozhodli o svojej výhre za približne 85 minút. Od začiatku zápasu boli jasne lepší a ukázali prečo sú olympijskí víťazi i aktuálni majstri Európy. Nás môže mrzieť zranenie Šimona Krajčoviča, ktorého štart v zajtrajšom zápase s Fínskom je otázny. Práve súboj so Severanmi rozhodne o tom, či postúpime do play off alebo na turnaji končíme. Zápas sa začína už o 15:00 hod. Držte palce. Ja vám dnes ďakujem za pozornosť a s konštatovaním, že Slovensko prehralo s Ruskom 0:3 na sety vám ešte prajem pekný večer. (19:34:01)

15:25

Je dobojované. Dnešný zápas ovládli ruskí volejbalisti na čele s Dmitriym Muserskiym, ktorý svojim smečom symbolicky ukončuje dnešný zápas.

15:24

Ilia Vlasov ešte predlžuje dnešné stretnutie pokazeným servisom.

14:24

Rusi majú k dispozícii 10 mečbalov. Útok Štefana Chrtianského napokon netečoval ruský blok, čo potvrdilo aj video.

14:23

Ilia Vlasov si na svoje konto pripisuje eso. Vyzerá to tak, že aj tento set skončí minimálne 10-bodovým rozdielom.

14:22

Našim sa vôbec nedarí. Ďalší ich útok bol zblokovaný. Rusi sa jednoznačne bavia volejbalom.

14:21

Zápas sa iba dohráva. Ruskí hráči absolútne kontrolujú priebeh záverečného setu a na ukončenie zápasu ešte potrebujú získať štyri body.

14:20

Sergey Savin nastúpil len v závere zápasu na ihrisko a aj on si pripisuje na svoje konto získaný bod.

14:19

Pekný smečom po čiare získava pre Slovensko bod Tomáš Kriško. Loptu síce na zem nezložil, no tá od ruských hráčov smerovala do outu.

13:19

Egor Kliuka si pripisuje aj eso, čím náskok Ruska zvyšuje už na 6 bodov. Slovenský tréner si ešte berie zúfalý oddychový čas.

13:18

Rusi sú v útoku takmer bezchybný. Tentokrát sa presadil Egor Kliuka.

13:17

Ilia Vlasov sa rýchlo snažil zakončiť výmenu, no svoj smeč poslal mimo hracej plochy.

12:17

Martin Sopko pri svojom servise prešľapol. Jeho chybu potvrdila aj videotechnika, ktorá náš včera v súboji so Srbskom obrala o zisk tretieho setu.

12:16

Dmitriy Muserskiy poslal svoj servis do siete. Slovensko tak stráca opäť štyri body.

11:16

Dlhú výmenu, v ktorej naši bojovali, zakončuje nekompromisne Maxim Mikhailov. Nasleduje druhý technický oddychový čas.

11:15

Evgeny Sivozhelez pokazeným servisom daruje bod pre slovenský tím.

10:15

Rusi opäť odskakujú na 5 bodov. Proti jedného slovenskému hráčovi si poľahky poradil Egor Kliuka.