Ústecký krajský přebor

FC Rapid Ústí nad Labem – FC NY Tiradores Ústí nad Labem

7:1

konec (2:0)

07.10.2015, 21:00 • Sportovní hala PF UJEP, České mládeže 360/8, Ústí nad Labem 10-Klíše • 4. kolo • Zdeněk Kamínek ml. (@ZdenekKaminek)

Rapid ve druhém poločase pojistil své vedení a po výhře 7:1 bere tři body. Dvěma brankami se dnes prezentoval Jan Bartoš a Denis Valenta.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (22:10:30)
Pozápasové ohlasy trenérů:

Martin Dlouhý (Rapid Ústí n/L):
"Podařil se nám vstup do zápasu standardní situací, kterou jsme měli nacvičenou. Dostali jsme se do vedení. Zápas v první půli byl zmatený, hrálo se ze strany na stranu. Vstřelili jsme sice ještě jednu branku, ale utkání se zlomilo až v poločase druhém, kdy jsme se dokázali prosadit převážně po nástřelech na zadní tyč."

Daniel Brzák (FC Tiradores Ústí n/L): "Rapid dokázal, že ho trénují kvalitní trenéři. Kvalita jednotlivých hráčů byla jednoznačně na straně Rapidu. Zápas jsme mohli urvat pouze bojovností a zodpovědným výkonem. Ve druhém poločase jsme se zbytečně místo na hru soustředili na výkon rozhodčích. Gratulujeme soupeři k zaslouženým třem bodům."

49:53

Dlouhého střela tečována nad.

48:54

Rapid hraje power-play!

48:54

David Komárek (TIR) inkasuje od rozhodčího Vlastimila Řízka za nedodržení předepsané vzdálenosti druhou žlutou kartu, automaticky tedy kartu červenou. Přesilová hra pro domácí.

46:55

Rapid dohrává zápas v poklidu.

45:24

Zápas se dohrává za velkých emocí od hráčů obou týmů, futsalisté Tiradores protestují proti rozhodnutím sudích.

43:57

FC Tiradores Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
Jakub Balko zahlédl z pravé strany na středu volného TOMÁŠE PERTLA, který se zasloužil o čestný gól hostů a kazí tak Tomáši Votavovi čisté konto. Asistence: Jakub Balko.

42:59

Oddechový čas pro hosty.

42:11

Rapid právě vstřelil branku!
Domácí si hrají se svým soupeřem jako kočka s myší! Matěj Klier zahlédl před brankou nikým nepokrytého MATĚJE ČAPKA, který přidává do hostující sítě sedmou branku. Asistence: Matěj Klier.

41:53

Veselý se z pravé strany neprosadil.

40:20

Rapid jednoznačně lepším mužstvem a pokud se nestane zázrak, zápas dovede nejspíše do vítězného konce.

39:12

Matěj Čapek vylákal z branky Dušana Skálu a na DAVIDA VESELÉHO zbylo už jen dorazit míč do odkryté brány. Asistence: Matěj Čapek.

37:54

Čapek přestřelil.

37:09

Lejček neuspěl se svým pokusem z pravé strany.

35:14

Martin Dlouhý naservíroval míč do předbrankového prostoru JANU BARTOŠOVI, který střílí pátý gól domácích. Asistence: Martin Dlouhý.

Dnešní utkání sleduje 27 diváků.

33:15

Švanda se zasloužil o přímý volný kop ze středu ve prospěch svého týmu.

31:59

Čapek vystřelil vedle.

30:55

Hosté nyní pod velkou palbou. Střelecké štěstí zkoušeli postupně Veselý, Čapek i Klier, Tiradores tlaku zatím odolávají.

29:33

Další souhra domácích jako z učebnice. Nepokrytí futsalistů Rapidu trestá DENIS VALENTA, jenž po ukázkové přihrávce Davida Veselého posílá domácí do čtyřbrankového vedení. Asistence: David Veselý.

29:02

Po hrubé chybě Veselého mohl snížit Komárek, posledně zmiňovaný nemířil přesně.

28:41

Lejček hledal u opačné tyče Čapka, který minul.

27:29

Hraje se převážně na středu hřiště, Rapid ale kontroluje hru.

26:32

Souhra Martina Dlouhého s JANEM BARTOŠEM končí gólem! Prvně jmenovaný adresoval gólovou přihrávku střelci třetí branky, který se z levé strany nemýlil. Asistence: Martin Dlouhý.

26:02

Dlouhý trefuje pouze pravou tyč!

25:29

Balko přihrál před branku volnému Kolečkovi, který nevystřelil podle svých představ.

25:01

Po pětadvaceti minutách hry vede Rapid nad Tiradores 2:0. Skóre otevřel ve čtvrté minutě Martin Dlouhý, vedení domácích pojistil o necelých třináct minut později Denis Valenta. Hosté mají na zvrat zápasu pětadvacet minut.

25:00

24:14

Balko faulován před střídačkou Rapidu. Na hale slyšíme fanoušky obou týmů.

23:24

Valenta prověřil pozornost Skály.

23:00

Z protiútoku mohl snížit Koleček, jenž z velkého úhlu bránu neohrozil.

22:43

Hlavička Veselého mířila mimo.

21:12

Střela Radka Hanzlíka sražena na rohový kop.

20:05

Hosté se po zákroku na Pavla Švandu v brankovišti Tomáše Votavy dožadovali penalty. Sudí Jiří Hanzlík nařizuje nekompromisně rohový kop.

19:58

Švanda měl před sebou odkrytou bránu, na poslední chvíli zasáhl Bartoš, jenž zachránil Votavu před inkasováním prvního gólu.

18:45

Na hrací ploše se přiostřilo, k vidění jsou tvrdé souboje.

17:25

David Komárek (TIR) napomenut žlutou kartou.

16:59

Proti pokusu Brože nemusel Votava zasahovat.

16:19

David Veselý nalezl křižnou přihrávkou DENISE VALENTU, který nedal hostujícímu hájci svatyně šanci. Asistence: David Veselý.

16:09

Čapek z dálky zamířil nad.

15:10

Dělovka Kliera odstavila Petrla, který se doslova doplazil na střídačku.

14:10

Kapoun před napadajícími protihráči raději míč odkopl na aut.

13:44

Klier faulován ve středovém kruhu.

13:04

Skála si připsal další zákrok proti střeleckému pokusu Valenty z levé strany.

12:28

O střelu se pokusil také Švanda, defenziva domácích ale připravena.

11:38

Tvrdá střela Radka Hanzlíka k brankáři hostů nedošla.

11:17

Skála vytáhl pokus Dlouhého na roh.

10:55

Dlouhého dělovku zblokoval Komárek do zámezí.

10:26

Lejček vybojoval rohový kop, když pálil pouze do Brože.

09:32

Koleček odchází na střídačku po svých.

09:32

Koleček zůstal ležet na hrací ploše bezmocný. Rozhodčí přerušují hru.

09:19

Balko zahlédl uprostřed branky Kolečka, který nastřelil břevno.

08:19

Čapek z ostrého úhlu minul.

07:35

Valenta z pravé strany vystřelil vedle.

06:40

Brož vystihl přihrávku Valenty směřující na Kliera, který stál sám před brankářem Skálou.

05:52

Švanda v protiútoku ztratil míč u postranní čáry.

05:14

Petrl z pravé strany přestřelil.

04:45

Tiradores kombinují na obranné části hřiště.

03:29

Z přímého volného kopu nad brankovištěm hostů nalezl Radek Hanzlík nikým nepokrytého MARTINA DLOUHÉHO, který zamířil do volného prostoru v brance. Asistence: Radek Hanzlík

02:49

Po přihrávce Filipa Lejčka orazítkoval Radek Hanzlík tyč!

01:25

Koleček si vynutil faul na obranné polovině.

00:42

Bartošova střela zamířila vedle.

00:01

Hosté zahájili zápas výkopem ze středového kruhu.

00:01

Domácí nastupují v dresech žlutých, hosté zvolili modrobílou kombinaci dresů. Rozhodčí budou soudcovat v dresech černých.

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava – R. Hanzlík, Bartoš, Klier, Veselý – M. Dlouhý, Lejček – M. Čapek, Denis Valenta – připraven Kapoun, připraven Langer. Hrající trenér: Martin Dlouhý.

FC Tiradores Ústí nad Labem: Skála – Brzák, Balko, Švanda, Brož – Koleček, Petrl – Komárek, Hejduk – připraven Vavřina Hrající trenér: Daniel Brzák.

Rozhodčí: J. Hanzlík, Řízek.
Celá jména sudích:

Hlavní rozhodčí:
Jiří Hanzlík.
Druhý rozhodčí: Vlastimil Řízek.
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru Ústeckého kraje se střetne FC Rapid Ústí nad Labem s FC Tiradores Ústí nad Labem.

Nováček Rapid zažívá skvělý začátek sezóny, neboť v ani jednom ze tří kol nezaváhal. Při pohledu na výsledky z předchozích zápasů dnešním utkání jsou domácí jednoznační favorité.
FC Rapid Ústí nad Labem – FC Třebenice 8:1 (5:1)
FC Rapid Ústí nad Labem – Gold Team Ústí nad Labem 3:2 (2:2)
ACZ Lovosice – FC Rapid Ústí nad Labem 1:11 (1:3)

Naopak hráči Tiradores v letošním ročníku na první výhru zatím čekají. Po dvou prohrách dokázali svěřenci Daniela Brzáka v předchozím kole uhrát remízu s těžkým soupeřem FC Atletico Chomutov a připsat si první bod do ligové tabulky. Na páteční výkon budou chtít futsalisté Tiradores ve středu navázat.
ACZ Lovosice – FC Tiradores Ústí nad Labem 7:6 (5:1)
FC VITO Proboštov – FC Tiradores Ústí nad Labem 5:1 (1:1)
FC Tiradores Ústí nad Labem – FC Atletico Chomutov 2:2 (1:2)
Poslední ligová utkání obou celků (3. kolo Ústeckého krajského přeboru):

ACZ Lovosice – FC Rapid Ústí nad Labem

1:11 (1:3)
Branky: Toncar – Lejček a Klier po 3, Dlouhý, R. Hanzlík, Bartoš, Denis Valenta, vlastní gól.
Rozhodčí: Vlašič, Prágl.
ŽK: Votava, Čapek, Denis Valenta (všichni RUL).
Diváci: 25.

FC Tiradores Ústí nad Labem – FC Atletico Chomutov
2:2 (1:2)
Branky: Švanda 2 – Váňa, Dominik Valenta.
Rozhodčí: Lutka, Tuček.
ŽK: Koleček – Dominik Valenta, Pavlica, Kubeš, Holub.
ČK: Adamec (TIR).
Diváci: 20.
Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FC Rapid Ústí nad Labem:

3 zápasy: 3 výhry; skóre 22:4, 9 bodů, 3. místo.

FC Tiradores Ústí nad Labem:
3 zápasy: 1 remíza, 2 porážky; skóre 9:14, 1 bod, 10. místo.
Příjemný středeční večer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho začne 4. kolo Ústeckého krajského přeboru. FC Rapid Ústí nad Labem hostí FC Tiradores Ústí nad Labem.
Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Zdeněk Kamínek ml. Utkání začíná ve 21:00 hod.

Stadion: Sportovní hala PF UJEP, České mládeže 360/8, Ústí nad Labem 10-Klíše;
kapacita: 280 diváků.

7:1

konec (2:0)

Branky: 4. Dlouhý (R. Hanzlík), 17. Valenta (Veselý), 27. Jan (Dlouhý), 30. Valenta (Veselý), 36. Bartoš (Dlouhý), 40. Veselý (Čapek), 43. Čapek (Klier) – 44. Pertl (Balko)

Karty:   18. Komárek (TIR)   49. Komárek (TIR)

FC Rapid Ústí nad Labem: Votava – R. Hanzlík, Bartoš, Klier, Veselý – M. Dlouhý, Lejček – M. Čapek, Denis Valenta – od 21. Kapoun, připraven Langer. Hrající trenér: Martin Dlouhý.

FC NY Tiradores Ústí nad Labem: Skála – Brzák, Balko, Švanda, Brož – Koleček, Petrl – Komárek, Hejduk – od 35. Vavřina. Hrající trenér: Daniel Brzák.

Rozhodčí: J. Hanzlík, Řízek