07.10.2015, 19:00 • Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni • Skupina 6 • Jan Číhal

Tipsport: 11.1 6.6 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90

90. Dani CEBALLOS - 2:5

90

Španělsko právě vstřelilo branku!
Španělsko se přece jen ještě dočkalo páté branky. DANI CEBALLOS se za pokutovým územím dostal k odraženému míči, narazil si jej s Rodríguezem a utaženou ranou k tyči z hranice vápna upravil skóre na 2:5.

73

73. MUNIR - 2:4

73

Hosté se dočkali i čtvrté branky. MUNIR se z levé strany dostal poměrně jednoduše do vápna a proti jeho střele na zadní tyč neměl Kurdadze žádnou šanci!

67

67. Borja MAYORAL - 2:3

67

Ñíguez potáhl míč středem pole a našel ve vápně rozběhnutého BORJU MAYORALA, jehož přízemní rána na zadní tyč končí za Kurdadzeho zády!

62

62. Marco ASENSIO - 2:2

62

Tak, jak rychle vyrovnali v první půli domácí, se to nyní povedlo i hostům! Deulofeu poslal před bránu nadýchaný centr, na který si naběhl MARCO ASENSIO, jehož hlavička končí v síti!

60

60. Saba LOBZHANIDZE - 2:1

60

Gruzie právě vstřelila branku!
Neskutečné, Gruzie jde do vedení! Vystřídavší SABA LOBZHANIDZE si posunul míč na levačku a krásnou ranou z 25 metrů vymetl pavučiny v horním rohu brány!

4

4. Mate TSINTSADZE - 1:1

4

K rozehrávce přímého kopu se postavil MATE TSINTSADZE, jehož střílený centr proletěl bez teče celým vápnem a nakonec skončil přesně u pravé tyče, je srovnáno!

2

2. MUNIR - 0:1

2

Hosté začali utkání fantasticky a po necelých dvou minutách hry jdou do vedení! Míč dostal na pravou stranu kapitán Deulofeu, který se bez problémů uvolnil a naservíroval míč do vápna MUNIROVI, jenž z blízka rozvlnil síť!

2:5

konec (1:1)

Branky: 4. Tsintsadze, 60. Lobzhanidze – 2. Munir, 62. Asensio, 67. Mayoral, 73. Munir, 90. Ceballos

Karty:   66. Aburjania (GRU), 79. Tsintsadze (GRU)

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 0:2. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 11:8.

Gruzie: Kurdadze – Gegetchkori, Tsnobiladze, Dvali, Ubilava – Tsintsadze (C), Aburjania – Shengelia, Kiteshvili, Pantsulaia – Goshteliani
Náhradníci: Mikava – Gadrani, Gorozia, Lobzhanidze, Eristavi, Tevzadze, Katcharava

Španělsko: Arrizabalaga – Javi Manquillo, Meré, Vallejo, Duarte – Óliver Torres, Saúl Ñíguez, Asensio – Deulofeu (C), Munir, Castillejo
Náhradníci: Pau, Remiro – Bellerín, José Rodriguez, Ceballos, Matías Nahuel, Mayoral

Rozhodčí: Papis – Mozes, Casapu