Hokejová Liga mistrů

Hokejová Liga Mistrů – 1/16

06.10.2015, 12:00 • Jiří Kosejk (@Jiří Kosejk)

21:54

Sparta vítězí 3:0 a může se radovat s postupu do další fáze soutěže, kde vyzve Oulu.

21:26

Frölunda vstřelila v prodloužení vítěznou branku a postupuje přes Ingolstadt do Osmifinále, kde se střetne s Litvínovem.

21:23

Liberec dokázal i podruhé porazit Lingkoping. Tentokrát 6:3 a postupuje tak dál. Dalším soupeřem je již zmiňovaný Davos nebo Helsinky.

21:17

Michal Řepík tři minuty před koncem zvyšuje vedení Liberce na 6:3.

21:04

Bohužel po Vítkovicích končí i Třinec, který v závěru utkání inkasuje třetí gól do odkryté branky.

21:00

Sparta vede ve 37.minutě už 2:0! Druhou branku vstřelil Petr Kumstát.

20:55

Liberec inkasuje ve 45.minutě třetí branku. Little využil přesilovou hru a snižuje na 3:5.

20:52

HV 71 se ujímá v 52.minutě vedení 2:1, když se z přesilové hry prosadil Abbott.

20:27

Forsling pár vteřin před koncem druhé třetiny překonává Schwarze a snižuje tak na 2:5.

20:09

Liberec je velmi blízko k postupu. V následujícím kole vyzve vítěze Davos – Helsinky, které zvládli první zápas 2:1 a nyní to je v 17.minutě 1:1.

20:03

Sparta se ve 12.minutě ujímá vedení. Tomáš Netík je autorem první branky.

20:02

Linkoping na začátku druhé třetiny snížil díky trefě Littleho na 1:4, ale ve 25.minutě vede Liberec díky brance Radivojeviče už 5:1.

19:53

Jakub Klepiš posílá ve 27.minutě Třinec do vedení 1:0.

19:39

Tappara poráží Vítkovice 2:1, což znamená konec v soutěži.

19:22

9.minuta Jelínek zvyšuje vedení Liberce na 4:0.

19:22

Filip Pavlík v prodloužení střílí branku a posílá tak Litvínov do další fáze CHL.

19:17

Liberec vede ve 4. minutě už 3:0! Druhou branku vstřelil Řepík, třetí Bulíř.

19:04

Birner M. po několika vteřinách posílá Liberec do vedení 0:1

18:52

Vítkovice opět prohrávají. Ve 37.minutě se prosadil z přesilové hry Järvinen.

18:51

V Litvínově je vyrovnáno! Peter Janský jemnou tečí poslal puk do branky.

18:40

37.minuta Pesonen střelou z voleje prostřelil Melicherčika a Skelleftea tak vede 1:0.

18:31

Vítkovice ve 28.minutě vyrovnávají na 1:1. Prosadil se Rostislav Olesz.

18:02

Peltola těsně před první sirénou překonává od modré brankáře Dolejše. Tappara – Vítkovice 1:0.

17:33

V Litvínově nám právě skončila první třetina, ve které jsme mohli shlédnout nepříliš pohledný hokej, proto stav utkání je 0:0.

17:32

TPS Turku s Tomášem Mojžíšem hostí – Jyväskylu s Petrem Hubáčkem. I toto utkání bylo zahájeno. Stejně tak jako Tappara – Vítkovice či Skelleftea – Košice.

17:13

Monika Baloghová bude pro vás dnes komentovat utkání Tappara – Vítkovice a Jan Šíma Skellefteå AIK – Košice. Obě utkání začínají v 17:30.

14:46

Velmi zajímavé utkání bude Skelleftea – Košice. Slovenský celek v prvním utkání dokázal těsně před koncem otočit vývoj utkání a senzačně zvítězil 4:3.

14:13

Zurich – Sparta: Sparta má i v letošní sezóně velmi silný tým. Který dokáže vyhrávat důležité utkání. V první zápase vedla Spart už 3:2, ale nakonec to skončilo těsně 3:2. Zurich jistě dneska dá toho všechno aby si udobřilo své fanoušky, neboť v lize se jim moc nedaří.

14:10

Linkoping – Liberec: Severočechům se před touto sezónou podařilo suprově poskládat tým, který nyní předvádí pěkné výkony. Potvrzuje to nejen v lize, ale i v CHL, kde před 14 dny porazil Linkoping 4:1. Michal Bulíř si zapsal hattrick. Dnes je ale čeká těžké utkání, ale perfektně fungující obrana by měla posunout Liberec dál.

14:06

Tappara – Vítkovice: Jak bylo již řečeno. Vítkovice prochází velkou krizí a dnešní utkání bude ještě náročnější, neboť hráči vědí, že dnes musí vyhrát, nebo v soutěži končí.

13:48

Litvínov – Vídeň: Chemikům se v lize moc nedaří, zatímco v CHL jsou zatím suverénní. Ve Vídni před dvěma týdny zahráli vynikající první třetinu, jenže pak polevili a nakonec si odvezli těsnou výhru 4:3. Dnes ale mají výhodu domácího prostředí, které jim pomůže k postupu.

12:30

O největší fantazii se postaral Liberec, který před dvěma týdny porazil Linkoping 4:1. Hattrickem se blýskl Bulíř. Dnešní utkání bude o něčem jiném. Ale věřme, že letos skvěle poskládaný tým si postup už pohlídá.

12:20

Třinec to bude mít také těžké proti HV 71. Doma remízovali 2:2 a postup jim zaručí pouze vítězství.

12:15

Ve hře o postup se pere hned pětice českých týmů a to Vítkovice, Třinec, Liberec, Sparta a Litvínov. Ostravané to budou mít dneska v Tappaře hodně těžké, neboť prochází velkou krizí. V lize se jim nedaří a jsou v dolní části tabulky, zatím co ve zde dnes budou dohánět dvou brankové manko.