3:4

po s.n. (0:1) (0:1, 1:0, 2:2 - 0:0)

05.10.2015, 18:00 • SCC Arena Petrochemist • Antonín Domanický (@ADomanicky)

Tipsport: 3.07 4.2 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce a v nájezdech vyválčili bonusový bod hosté z Petrohradu a to díky Alexandru Barabanovi, jenž jako jediný svůj nájezd proměnil. (20:48:03)

Alexandr BARABANOV - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým SKA Petrohrad.
ALEXANDR BARABANOV si položil a obhodil gólmana! Tím rozhodl tento zápas!

Samostatné nájezdy začínají.
Ani pětiminutové prodloužení nerozhodlo, následují nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:50

Hra se drží za bránou Sudnicina, ale nikomu se nedaří vybojovat puk.

64:14

Polygalovovo zakončení z úhlu trefilo boční síť.

63:26

Čudinov drží kotouč a s rozvaho vyráží do útoku.

62:58

Domácí drželi puk ve svém pásmu a následně vyrazili na steč. Donutili gólmana k rychlému zákroku.
Oddechový čas pro domácí.

62:26

Ježov zastavil další nahození.

62:02

Rjasenskij zakončoval z modré a Ježov vyrážel vyrážečkou.

61:35

Kotouč padal až do lapačky Ježova, který přerušuje.

60:56

Kitarov dojel odražený puk. Jeho střela nebyla nejlepší, řekněme že umí vystřelit i lépe.

60:19

Milovzorov střílel z ostrého úhlu. Kotouč se odrazil před bránu, kde nebyl nikdo z domácích.

60:01

Zajímavá třetí třetina nepřinesla rozuzlení. Zápas tedy rozhodne prodloužení, po případně nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:24

Petrohrad zůstává aktivní. Burdasov zamířil těsně vedle tyče.

58:37

Koskiranta zakončil jen do vyrážečky gólmana.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

Alexandr KITAROV - 3:3

57:02

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
ALEXANDR KITAROV překročil pásmo a tvrdou ranou překvapil gólmana.

56:53

Koskirantova střela minula bránu.

56:06

Polygalovo zakončení minulo bránu, z následného protiútoku vytěžil Šipačov zakončení z blízkosti. Zamířil ale mimo.

55:44

Nahození od modré má Sudnicin v lapačce.

55:27

Lepenkov ostře pálil od modré. Trefil jen nohu obránce.

54:57

Dadonov přenechal Burdasovovi. Ten nestihl zakončit a ztratil puk.

54:24

Šipačjovův pokus se dostal pod gólmana, jenž drží puk a nepustí ho až do přerušení hry.

53:56

Čudinov sám proti všem vybojoval pásmo a zkusil zakončit. Jeho pokus ale zastavil obránce.

53:12

Lindströma zastavil těsně před zakončením z hranice kruhu Rjasenskij.

52:37

Lapenkov dostal kotouč mezi kruhy, ale jeho zakončení mířilo zcela vedle.

51:53

Hosté nebezpečně ohrozili Sudnicina, ale gólman zvládl zasáhnout holí.

51:19

Další icing Petrohradu.

50:29

Nadějný útok Buradsova zastavuje ofsajd.

50:04

Ježov podržel nebezpečný pokus Rybina.

49:41

Koskirantovo zakončení z modré zamířilo zcela mimo bránu.

49:09

Nyní zastavuje postup domácího týmu ofsajd.

48:27

Hra se hodně kouskuje. Petrohrad se dopustil zakázaného uvolnění.

48:16

Tvrdá střela Kulikova končí na hrudi gólmana.

47:59

Žokov zakončoval bekhendem jen do výstroje gólmana.

47:27

Kutějkin zakončil do betonů Sudnicina, který své spodní chrániče vytasil vysoko do vzduchu.

46:51

Ježov zastavuje nahození od modré.

46:39

Icing přerušuje hru, hra se stěhuje před Ježova.

46:33

Milovzorov vyslal projektil od modré. Puk zastavila noha jeho spoluhráče.

46:19

Ostrá střela Kalinina zaduněla o hrudní výstroj brankáře.

Petrohrad právě vstřelil branku!
JEVGENIJ DADONOV vystřelil z hranice kruhu a posílá svůj tým zpět do vedení! Asistence: Jarno Koskiranta.

44:54

Nižněkamsk nyní zastavil v přechodu do pásma ofsajd.

Pavel KULIKOV - 2:2

44:15

Po první střele se ujal odraženého puku PAVEL KULIKOV a dostal ho za gólmana. Asistence: Alexandr Kitarov, Alexandr Jevsejenkov.

43:39

Domácí jsou nyní v útočné třetině. Kitarov zamířil vedle.

Ilja KOVALČUK - 1:2

42:55

Dadonov našel přes šířku kluziště ILJU KOVALČUKA, který se v této situaci nemýlil a poslal puk za přesunujícího se gólmana. Jevgenij Dadonov.

42:12

Zajímavou střelu Ketova zastavil gólman lapačkou.

41:48

Kalininovu střelu vyrazil Sudnicin před sebe. Nikdo následně puk nedorážel.

41:27

Domácí v plném počtu. Puk skončil mimo kluziště.

41:04

Domácí se osvobozují vyhozením.

40:40

Šipačjov byl příliš sobecký s pukem a tak ho také ztratil.

40:09

Po rozehrání nahodili puk o pásma hosté. Petrohrad se musí dostávat zpět.

40:01

V úvodu druhé dvacetiminutovky zvládli domácí vyrovnat a skóre je tak až do začátku třetí periody 1:1.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:43

Prudká střela od modré skončila v náručí Sudnicina.

39:37

Za nedovolené bránění dostává trest Jevsejenkov (NIZ).

39:33

39:23

Koskiranta projel pásmem a zakončil do lapačky gólmana.

38:35

SKA si samo zamotalo rozehrávku a přišlo o pásmo.

37:58

Domácí zvládli bez problémů vyhodit puk.

37:33

Za hákování si posedí Bryncev (NIZ).

37:10

Nebezpečné zakončení Kovalčuka končí mimo bránu.

36:37

Z velmi ostrého úhlu střílel Jevsejenkov. Mířil mezi betony gólmana, který je ale včas srazil k sobě.

35:58

Skákavý kotouč si ze vzduchu stáhl do náruče Sudnicin.

35:13

Šipačjov vystřelil z mezikruží do náruče gólmana.

34:48

Obklíčení hráči Neftěchemiku vyřešili svazující situaci vyhozením na zakázané uvolnění.

34:18

Rjasenskij vyslal kotouč přes obránce. Gólman jej pohodlně vyrazil.

34:01

Dadonovův protiútok řeší zákrokem Sudnicin.

33:23

Stasovo bekhendové zakončení skončilo skákajícím pukem v brankovišti. Poblíž ale nebyl nikdo, kdo by puk dorazil do brány.

33:10

SKA se nepodařilo rozehrát a puk opět končí v pozici pro zakázané uvolnění.

32:59

Sudnicin zakročil proti nahození a přerušil svým zákrokem hru.

32:31

Špatná rozehrávka hostů končí icingem.

31:58

Sergejevův pokus raději zachytil Ježov.

31:30

Kutějkin zůstal sám v pásmu a stíhán obráncem zvolil zakončení těsně vedle!

30:41

Kuzminova střela nadělala starosti Ježovovi.

30:04

Odražený kotouč skončil na hokejce Lindströma, jenž zakončil vedle vzdálenější tyče.

29:37

Puku se zmocnili domácí ale jen nahodili a odešli střídat.

29:10

Polygalov zakončil z ostrého úhlu. Jako prevenci proti dorážkám Ježov podržel kotouč v rukavici.

28:52

Úmyslný ofsajd Nižněkamsku, puk se stěhuje před Sudnicina.

28:15

Icing Neftěchemiku.

28:07

Skákavý kotouč zastavil před bránou obránce Nižněkamsku.

27:39

Na druhé straně se k hezké střele dostal Zdunov. Ježov jeho pokus chytá do připravené náruče.

26:43

Burdasov obklíčil branku a několika dorážkami zkoušel překonat Sudnicina. Gólman je ale připraven.

Igor POLYGALOV - 1:1

26:15

Tak tentokráte již branka platí! Milovzorov našel IGORA POLYGALOVA, který zvedl puk mimo dosah Ježova a vyrovnal tak utkání. Asistence: Jegor Milovzorov.

25:57

Petrohrad kontroluje puk ve vlastním pásmu a pomalu rozehrává.

25:25

Koskiranta prošel mezikružím jako duch a zakončení zamířil do betonu připraveného brankáře.

24:46

Ježov zastavil rychlý protiútok soupeře.

24:37

Ketov dostal namazáno do výhodné pozice. Jeho střela se otřela o beton brankáře.

23:55

Na druhou stranu hřiště vyvezl puk Kalini a nyní bojuje o kootuč za bránou.

23:17

Milovzorovi byl zablokován kotouč v okamžiku střelby, jeho tým ale dále drží útočné pásm.

22:39

Burdasv zabránil obránci v zakončení a vyrazil do protiútoku.

22:19

Po buly vystřelil obránce Rjasenskij jen do náruče gólmana.

22:11

Nahození SKA se mění v icing.

21:34

Puk již dlouhou dobu drží domácí, ale stále se jim nedaří projít do útočné třetiny.

20:34

Grigorenko vstřelil branku, ale ta nebyla uznána pro postavení hráče v brankovišti.

20:10

Po vhazování se kupředu vrhli domácí, ale byli posláni nazpět do svého pásma.

20:01

V úvodní třetině se po krásné teči Burdasova ujali vedení Petrohradští, a do druhé periody budou vstupovat s jednogólovým náskokem.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:55

19:33

Domácí nyní zastavuje v postupu na branku ofsajd.

19:05

Šipačjov zamířil do dalšího úniku, tentokráte ho zastavuje ofsajd.

18:14

Šipačjov vytáhl puk až do útočné třetiny a zakončením donutil Sudnicina k zákroku.

18:02

Jevsejenkovo střelecký pokus chytá Ježov do náruče.

17:55

Držení se dopustil Koskiranta (PET)

17:34

Další střelecký pokus SKA chytá Sudnicin.

17:25

Burdasov vystřelil přes obránce jen do rohu kluziště.

16:30

Sudnicin již ležel na zemi, ale špatně si nahrávající hosté této šance nevyužili.

15:55

Obránce Neftěchemiku v poslední chvíli odzbrojil Kovalčuka, který zůstal sám před gólmanem.

15:47

Petrohrad zastavuje ofsajd.

15:39

Střela Taffeho je sražena do ochranné sítě. Vhazuje se vedle Ježova.

Anton BURDASOV - 0:1

14:36

Od modré vystřelil po ledě Kovalčuk. Těsně před bránou zvedl puk nad rameno brankáře ANTON BURDASOV a jeho zásluhou se dostává Petrohrad do vedení. Asistence: Ilja Kovalčuk.

14:01

Domácím se krátce po buly podařilo vyhodit.

13:52

Za držení dostane trest Kuzmin (NIZ).

13:16

Šipačjov byl obrán o kotouč při překročení útočné modré.

13:05

Hosté v plném počtu. Následně střílel Grigorenko z mezikruží a Ježov puk podržel na hrudi.

12:21

Odražený puk z hokejky Lapenkova skončil v ochranné síti. Vhazuje se ve střední třetině.

11:47

Domácím se nedaří usadit v pásmu, Petrohrad bez problémů vyhazuje.

11:35

Nahození Petrohradu končí v ochranné síti a následuje vhazování ve střední třetině.

11:15

Špatná rozehrávka domácích připravila je samé o pásmo.

11:05

Za sekání si posedí Ketov (PET)

10:50

Rychlý protiútok domácích zastavil Jakovlev.

09:54

Polygalov souboji jeden na jednoho neprošel přes obránce a ztratil kotouč.

09:17

Domácí nahodili kotouč do pásma, vybojoval ho Kalinin a obránce hostů obrací hru.

08:45

Hostům se nyní nedaří dostat z pásma. Vše řešili nahozením do útoku a následným bojem o puk.

08:15

Rybinovo nahození lapil do lapačky Ježov.

07:51

Bělov vyvážel puk z pásma ale nedostal se přes půlící čáru.

07:22

Kitarov vystřelil z otočky jen do lapačky pozorného brankáře hostů.

06:37

Polygalov zůstal zcela sám před Ježovem a stačilo přesně zamířit! Zmíněný útočník ale netrefil bránu.

05:45

Domácí vyrazili do útoku. Stasovo zakončení skončilo v lapačce Ježova.

05:37

05:34

Po buly se kotouč odrazil ke Šipačjovovi a ten neváhal se zakončením. Sudnicin se stihl přesunout a zastavit puk.

05:31

Kablukov se dostal přes modrou a ihned zakončil. Jeho střela končí v náručí gólmana.

04:47

04:35

Koskiranta si sjel před bránu pro puk a svým zakončením prověřil pozornost gólmana, jenž zastavil puk svou hrudí.

04:16

Jakovlav získal puk po odrazu a neváhal se střelou. Puk ale Sudnicin dobře viděl a kotouč zastavil.

03:58

Ofsajd je nyní odpískán Nižněkamsku a bude se vhazovat ve střední zóně.

03:33

Do útoku se probil Žukov a jeho střelu srazil obránce do ochranné sítě.

03:20

Ofsajd Petrohradu.

03:07

Kovalčukova táhlá střela skončila za zády Sudnicina, který ale zvládl puk zalehnout.

03:01

SKA se zatím odhodlalo jen k nahození na bránu.

02:47

Za podražení zamířil na trestnou Kulikov (NIZ)

02:38

Od modré zamířil nahozený puk až do Sudnicinovi lapačky. Gólman Nižněkamsku přerušuje hru.

01:29

Průnik domácích se nevydařil. Rukavišnikov obral útočícího hráče o puk a obrací hru.

00:56

Čudinov začal novou akci svého týmu zpoza brány. Při přechodu modré byl ale připraven o kotouč.

00:30

Zápas je zahájen a K první akci vyrazili domácí. Byli ale zastaveni na modré.

00:01

Taktéž zazni hymna Tatarstánu.
Týmy již míří na led a nyní zazní hymna Ruské federace.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Koval) – Rjasenskij, Sergejev, Berezin, Ogurcov, Ljamin, Bryncev, Jevsejenkov, Kuzmin – Žukov, Milovzorov, Polygalov – Lapenkov, Rybin, Stas – Taffe, Grigorenko, Zdunov – Kitarov, Kulikov, Chajrulin.

SKA Petrohrad: Ježov (Koskinen) – Judin, Jakovlev, Čudinov, Bělov, Rukavišnikov, Kalinin, Kutějkin – Kovalčuk, Šipačjov, Barabanov – Dadonov, Burdasov, Koskiranta – Lindström, Kablukov, Ketov – Ponikarovskij, Chochrjakov, Dergačjov – Tkačjov.

Rozhodčí: Odins, Rogačjov – Tomilov, Gordenko.
SKA Petrohrad, loňský vítěz Gagarinova poháru, se nachází na sedmé příčce tabulky Západní konference. Po sedmnácti zápasech má rovněž jako jeho aktuální soupeř pětadvacet bodů. V posledních pěti střetnutích zvládlo SKA porazit své rivaly Jokerit (6:3) a CSKA (2:1). V prodloužení padlo s Čeljabinskem (1:2) a bez bodu odešlo z odvety s Jokeritem (2:3) a ze zápasu s Rigou (1:4).
Neftěchemik Nižněkamsk se po sedmnácti zápasech nachází na sedmé příčce tabulky Východní konference KHL. V současné chvíli má na svém kontě pětadvacet bodů. V posledních pěti střetnutí se Nižněkamsku podařilo vyhrát nad Spartakem (3:0) a Bratislavou (3:0). V prodloužení padli se Záhřebem (2:3) a bez bodů odešli z utkání s moskevským Dinamem (0:3) a Podolskem (0:1).
Krásný den všem příznivcům hokejové zábavy! Je před námi zajímavé střetnutí v rámci Kontinentální hokejové ligy. Utkají se týmy Neftěchemik Nižněkamsk a SKA Petrohrad.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:4

Branky a nahrávky: 27. Polygalov (Milovzorov), 45. Kulikov (Kitarov, Jevsejenkov), 58. Kitarov – 15. Burdasov (Kovalčuk), 43. Kovalčuk (Dadonov), 46. Dadonov (Koskiranta), rozh. náj. Barabanov