2:1

konec (1:0)

05.10.2015, 13:00 • Areál Na Stoupách • 11. kolo • MCh

Tipsport: 2.2 3.55 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil nám zápas 11. kola Juniorské ligy, ve kterém hráči Jihlavy vydřeli vítězství nad Plzní. Jihlava se dostala v zápase do dvoubrankového vedení a to zásluhou Šerého a Spirkoského. Plzeń si ale v závěru zápasu vytvořila tlak, z kterého dvě minuty před koncem Matějka snizil na rozdil jedne branky. V nastavení pak domácí ubránili závar Plzně před vlastní bránou a získaly tak tři body za vítězství. (15:18:14)

90+1

90

Hlavní rozhodčí nastaví v druhém poločasu dvě minuty.

88

Plzeň právě vstřelila branku!
To už ale neplatí, z ojedinělé šance v posledních minutách Plzeň snižuje na rozdíl jediné branky. Závěr zápasu tak bude pořádné drama! Prosadit se dokázal LUKÁŠ MATĚJKA, který dostal přihrávku na střed a následnou střelou nikým nehlídaný prostřelil gólmana Vejmolu.

86

Zápas se nám už jen dohrává. Nikdo z hráčů se už nepouští do vážnějších šancí.

81

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, bez vážnějších šancí na jedné či druhé straně.

76

Hráči Plzně si v druhém poločasu nevytvořili žádnou vážnější šanci.

73

Domácí hráči se teď snaží prosadit kombinační hrou.

69

Žlutou kartu dostává Jakub Kulhánek (FC Viktoria Plzeň).

69

Rohový kop pro domácí.

66

Domácí jsou v prvním poločase jednoznačně lepší, mají více šancí.

62

Viktorka teď zahrávala dva rohové kopy v krátkém sledu za sebou. Prosadit se ale ani z jednoho nedokázala.

59

Jihlava právě vstřelila branku!
Domácí hráči teď přidávají druhou branku. BOJAN SPIRKOSKI překvapil úplně všechny, když z úhlu místo centru rozehrál standardní situaci střelou, která skončila až v bráně Šampalíka.

53

Nepřesná šance domácích.

49

Jihlava je teď v úvodu druhé půle aktivnější.

46

45

Skončil nám první poločas utkání Juniorské ligy mezi Jihlavou a Plzní, který nepřinesl příliš mnoho šancí. Z těch mála co bylo k vidění se prosadil jen domácí Marek Šerý, který tak zajistil vedení domácích po prvních pětačtyřiceti minutách 1:0.