Italská Serie A

S. S. Lazio – Frosinone Calcio

2:0

konec (0:0)

04.10.2015, 18:00 • Stadio Olimpico, Řím • 7. kolo • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.29 5.6 12.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+4

90+4. Filip ĐORĐEVIĆ - 2:0

90+4

Lazio právě vstřelilo branku!
Domácí celek se v závěru poločasu dostal do protiútoku, ze kterého se prosazuje podruhé! Nejdříve střílel Felipe Anderson, jehož ránu ještě Leali vyrazit. K dorážce se však dostal FILIP ĐORDEVIĆ, který dopravil míč do sítě!

90

90. Velká šance Parola v samotném závěru

90

V samontém závěru měl ještě obrovskou šanci domácí celek! Z pravé strany poslal centr před branku Felipe Anderson, před Dordevićem však míč odehrál brankář Leali. Následně se k dorážce dostal Parolo, avšak jeho střela mířila těsně mimo!

86

Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Daniel Pavlovic, přichází Nicolas Castillo.

85

Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Danilo Soddimo, přichází Daniele Verde.

81

Střelec úvodní branky oslavoval svůj gól tak vášnivě, že sundal dres, za což dostává od hlavního rozhodčího žlutou kartu!

80

80. Balde Diao Keita - 1:0

80

Favorit dnešního utkání se dostává deset minut před koncem do vedení! Lazio předvedlo sympatickou kombinaci ve středu hřiště. Đorđević následně našel ve vápně BALDE KEITU, který poslal milimetrovou střelu, míč se odrazil od tyči do branky!

75

Střídání v týmu Frosinone Calcio: ze hřiště odchází Luca Paganini, přichází Aleksandar Tonev.

68

Žlutou kartu dostává Felipe Anderson (S. S. Lazio).

67

67. Hlavička Blancharda skončila na břevně!

67

Následného rohového kopu se ujal Pavlovic, který svým centrem našel ve vápně hlavu Blancharda, který však trefil pouze břevno! Obrana Lazia následně situaci zvládla!

66

Tak teď to udělal parádně hostující Soddimo, který si naběhl z levé strany do středu, a tvrdě vypálil. Jeho přízemní střela však mezi tři tyče nemířila. Brankář Berisha však raději poslal míč na rohový kop!

62

Domácí obránce Basta měl v průběhu druhého poločasu nějaké zdravotní problémy, a tak ho domácí kouč nechává vystřídat. Na jeho místo nastupuje Braafheid!

61

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Ricardo Kishna, přichází Balde Diao Keita.

59

Žlutou kartu dostává Santiago Juan Gentiletti (S. S. Lazio).

53

53. Souboj Biglii s Paganinim

53

Ve středu hřiště se prezentoval nedovoleným zákrokem domáíc Biglia, který poslal k zemi Paganini. Následně se dostali do sporu Dionisi a Biglia. Hlavní rozhodčí udělil oběma hráčům žlutou kartu!

46

Hned na začátku druhého poločasu mělo Frosinone velkou příležitosti! Skvělou přihrávku za obranu dostal Dionisi, který poslal pěkný centr před branku, nicméně Ciofani ve skluzu míč nezasáhl!

38

Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Federico Marchetti, přichází Etrit Berisha.

2:0

konec (0:0)

Branky: 80. Keita (Đorđević), 90+4. Đorđević

Karty:   53. Biglia (LAZ), 59. Gentiletti (LAZ), 68. Anderson (LAZ), 81. Keita (LAZ) – 53. Dionisi (FRS)

Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 19:10. Střely mimo: 9:2. Rohy: 9:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 15:14.

S. S. Lazio: Marchetti (38. Berisha) – Basta (62. Braafheid), Hoedt, Gentiletti, Lulić – Cataldi, Biglia, Parolo – Anderson, Đorđević, Kishna (61. Keita).
Náhradníci: Berisha – Patric, Braafheid, S. Mauri, R. Morrison, Keita, Matri, Milinković-Savić, Onazi, Radu, Konko, Candreva.

Frosinone Calcio: Leali – Rosi, Bertoncini, Blanchard, Pavlovic (86. Castillo) – Paganini (75. Tonev), Chibsah, Gucher, Soddimo (85. Verde) – Ciofani, Dionisi.
Náhradníci: Zappino, L. Gomis – Crivello, Russo, Gori, Frara, Verde, Ciofani, Tonev, Sammarco, Carlini, Castillo.

Rozhodčí: Di Bello – Costanzo, Di Vuolo (vš. Itálie)