Česká fotbalová liga

SK Viktorie Jirny – FK Dobrovice

2:1

konec (0:0)

04.10.2015, 16:00 • Stadion Viktorie Jirny, Pražská ulice - Jirny • 9. kolo • Michal Kunc

Dnešní utkání je u svého konce a tři body získávají Jirny. Ve druhém poločase si nejprve vstřelil domácí tým vlastní gól, ale poté otočil a vyhrál 2:1. Pro dnešek je to z Jiren vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:50:11)

90+1

90

Žlutou kartu dostává Víšek (SK Viktorie Jirny).

89

Velmi dobrou šanci na zakončení si Dobrovice vypracovala, jeden z hráčů ale nezvládl zakončit o několik milimetrů!

89

Dobrovice se snaží vše řešit v rychlosti, ale to přináší velké nepřesnosti.

88

Hruška se dopustil útočného faulu, z mého pohledu ani žádný souboj neproběhl.

87

Bernát nezachytil balon na hrací ploše, velmi zbytečná ztráta balonu na útočné polovině z pohledu Dobrovice.

86

Dědek včas vyběhl a znemožnil Nečasovi zakončit.

85

Na hřišti sledujeme sérii velkých nepřesností.

84

Havierník se ocitl ve vápně zcela sám, ale nezvládl zakončit mezi tři tyče.

84

Kotyza stihl odrazit balon za sebe, tam ale nebyl nikdo.

83

Žlutou kartu dostává Váňa (FK Dobrovice).

83

Dobrovice má ještě dost času na vyrovnání, ale Jirny ji nepouštějí do žádného tlaku.

81

Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Stöckner, přichází Havierník.

80

Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Březina, přichází Bernát.

79

Na druhé straně se zjevil osamocený Nečas, ale do lepší střely se neprobojoval.

79

Kotyza se prosadil až do zakončení, jeho drobnou teč vyrazil Víšek pohotově.

79

Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Škorvánek, přichází Nečas.

78

Vondráček zastavil unikajícího Osvalda včas a čistým způsobem.

77

Pokorný už neměl šanci k zakončení a tak se alespoň pokusil o nepřesný centr.

76

Dlouhý výkop Dědka doletěl až k Víškovi, ten ušetří trochu času.

75

Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Volf, přichází Sodoma.

74

Dvořák se v zápase ujal již několikáté exekuce standardky, nyní netrefil.

73

Velmi těsný ofsajd byl odmáván Volfovi.

72

Dubský nám ukázal letecký pád, byl sražen při svém běhu do strany.

70

Jirny právě vstřelily branku!

Nyní už se MICHAL PÁVEK dočkal dokonce svého gólu. Jeho standardka proletěla okolo zdi a zamířila za záda překvapeného Dědka – 2:1!

69

Po faulu na Dubského budeme sledovat standardku domácích z dobré vzdálenosti.

68

Dvořákovi se nepovedla standardka, centr letěl pouze do rukavic Dědka.

68

Šimek si jako stoper počíná velmi dobře, nyní sklepl hrudí balon pro Víška.

67

Nyní to domácí zkusili z dálky, ale střela mířila mimo bránu.

66

Dubský se zamotal do kličky a zakopl si balon do zámezí, aktivita domácích Jiren z prvního poločasu zatím ne a ne naskočit.

66

Žlutou kartu dostává Březina (FK Dobrovice).

65

Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Boček, přichází Rudolf.

64

Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Melechovský, přichází Pokorný.

63

Šimek musel před Bočkem velmi rychle balon hlavičkovat do zámezí.

62

Hra se nám po dvou vstřelených gólech celkem uklidnila, oba týmy bojují o balon na půli hřiště a k vidění není moc střel.

60

Novákův centr odrazil Šimek na malém vápně ve skluzu.

58

Kotyza si může drbat hlavu po svém hlavičkovém zakončení, nepřesnou hlavičkou zmařil svojí alespoň třetí dobrou šanci.

57

Jirny měli možnost dalšího rohu, ten končí bez využití.

55

Žlutou kartu dostává Kejha (SK Viktorie Jirny).

54

Melechovského střílený centr skončil v náručí Dědka.

53

Akce ale pokračovala a domácí JIŘÍ VONDRÁČEK uklidil balon k tyči – 1:1!

53

Z něj se do zakončení prosadil Stöckner tečovanou střelou. Následoval další rohový kop už střeleckým pokusem neskončil.

52

Jirny si zkusí rohový kop vybojovaný Šimkem.

51

Vondráček se musel vrátit až do vlastního vápna, tam musel bránit Osvalda.

49

Po centru Bočka mohl být v síti Víška druhý gól, domácí gólman včas vyrazil balon před Osvaldem.

50

Dobrovice právě vstřelila branku!

Do vedení je překvapivě velmi brzo po začátku druhého poločasu Dobrovice, vlastní gól si vstřelil MICHAL PÁVEK – 0:1!

47

Jirny rozehrávaly rohový kop, centr na vzdálenější tyč se bohužel pro ně nepovedl a Dědek nebyl ohrožen.

46

Druhý poločas startuje beze změn na obou stranách.

46

První poločas je u svého konce a zatím sledujeme vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Oba týmy si vytvořili dobré příležitosti, ale zejména Dobrovice doplácí na nepřesnosti při zakončení. Druhý poločas začne v cca 17:02.

45

45

Vajgl vyslal balon do území nikoho až do moci Víška, první poločas se nám chýlí ke konci.

44

Domácí hráči se provinili ofsajdem.

43

Volf unikl domácím, ale střelou z malého úhlu netrefil bránu.

42

Kotyza byl opět sám před Víškem, ale obloučkem zamířil nad břevno.

41

S vypětím veškerých sil museli hráči hostí čelit nájezdu soupeře, ale počínali si bojovně a vše vyřešili.

39

V Jirnech začíná mírně pršet, to je možná ideální pro hráče, ale pokud začne více pršet, nebudu mít šanci psát přenos.

38

Kotyza se uvolnil do velmi dobré příležitosti, nicméně zvolil rozehrávku do strany a tam přišel Volf s Bočkem o balon.

36

Velký tlak domácích hráčů nekončí ani nyní úspěchem, veškerý tlak zvládli hráči soupeře.

36

Tohle byla velká šance Dobrovice, po rohovém kopu se ocitl sám Osvald na malém vápně, ale přestřelil bránu.

35

Krasrynův přímý pokus z přímáku skočil tečovaně v zámezí.

34

Tradiční exekutor všech standardek Dvořák našel nyní Dubského na hranici velkého vápna, druhý jmenovaný se střelou z otočky neuspěl.

32

Volf se prosadil do individuální šance, jeho průnik přes půl hřiště ukončil velmi špatným zakončením mimo bránu.

31

S centrem Stöcknera neměli spoluhráči moc šancí něco udělat.

30

Hruška nyní hlásil ofsajd až přehnaně, odpískání se nedočkal stejně jako Melechovský zakončení.

29

Třetí lepší šance Jiren, po centru Dvořáka zakončoval hlavou těsně vedle brány Melechovský.

26

Po standardce Dobrovice se musel Víšek pořádně protáhnout, ale situaci zvládl. Následná hra rukou od jednoho z hráčů hostí uklidnila domácí hráče.

25

Balon se odrazil až ke Dvořákovi, ten si pomalejším zpracováním dobrovolně odevzdal možnost pro zakončení a byl ubráněn.

25

Čeplák se aktivně zapojil do útoku i při další šanci, v souboji upadl a neměl tak možnost balon tečovat.

23

Melechovský rozjel útočnou akci po své levé straně, poté zakončoval do chumlu těl Čepelák.

21

Kotyza ostřejším faulem zařídil výhodu standardky pro domácí, ti ovšem nevyužili tuto šanci střelou na Dědka.

20

Váňa přetáhl svůj centr a balon zamířil až k Víškovi.

19

Dubského oblouček gólmana Dědka nepřekvapil a zamířil mimo bránu.

18

Další z centrů Dvořáka od rohového praporku neměl takovou efektivitu a Dubský balon spíše zakopl podrážkou do zámezí.

17

Melechovskému se podařilo přes Vajgla vybojovat třetí rohový kop Jiren.

15

Dvořákovi se rohový kop nevydařil ideálně, žádný ze spoluhráčů se do zakončení neprosadil.

15

Bojovný Melechovský nyní vybojoval pro domácí celek rohový kop.

13

A také z této možnosti měl domácí tým dost dobrou šanci. Dubský osamoceně mohl trknout do balonu a vstřelit gól. Balon ale netrefil a tak hosté stále žijí s nulou.

13

Jirny nyní mají možnost standardky ze vzdálenosti 35ti metrů.

10

Dvořák se individuálně probil do velké šance, jeho tečovanou střelu musel Děděk vyrazit novou.

8

Boček byl v leže proti přesile dvou hráčů soupeře, dopustil se faulu a rozehrávat bude Víšek.

6

Vondráček se nechal lehce obrat o balon Novákem, hosté mohou pokračovat ve své snaze.

5

Víšek se při chytání balonu srazil s Březinou, ten se z nečekaného pádu na zem bez problému oklepal.

5

Běžecký souboj s Váňou domácí Melechovský prohrál.

4

Ani Dvořák nezahrál špatný roh, na určeném místě ale nebyl žádný spoluhráč do dobrého zakončení.

3

Škorvánek se zcela nečekaně ocitl v dobré šanci, včas byl o balon obrán za cenu rohového kopu.

3

Vajglovi se rohový kop vydařil, ale jeho spoluhráči poté při zakončení poslali balon do ofsajdu.

2

Volfův centr poslal do zámezí včas Šimek.

1

Centr Melechovského neměl moc šancí k úspěchu, Děděk si počkal a balon chytl.

1

Přeji příjemné odpoledne již z Jiren kde se pomalu schyluje k dnešnímu zápasu. Velmi příjemné podmínky zde nyní panují, příjemné počasí na slabší mikinu a téměř bezvětří jsou ideální pro pěknou podívanou.

SK Viktorie Jirny:

Víšek – Šimek, Pávek, Čepelák, Kejha (K) – Škorvánek, Melechovský, Dubský, Stöckner – Dvořák, Vondráček.

Náhradníci: Štefek – Havierník, Pokorný, Nečas, Nevařil, Remeš.

FK Dobrovice:

Dědek – Novák, Váňa (K), Hruška, Vajgl – Krystan, Osvald, Boček, Kotyza – Volf, Březina.

Náhradníci: Bartoš – Janošík, Bernát, Rudolf, Patočka, Sodoma.

Rozhodčí: Němec – Průcha, Kramlová. DS: Židík..
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 9. kola ČFL mezi Viktorií Jirny a nedalekou Dobrovicí. Zápas začíná v 16:00.