Česká pošta Extraliga vozíčkářů

SKH Meteor Plzeň – FBC ABAK Ostrava

4:1

konec (1:0, 2:1, 1:0)

03.10.2015, 16:30 • Sportovní hala Ruzyně, Drnovská 19/43, Praha 6 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Tereza Košťálová)

Poslední zápas dnešního hracího dne skončil. Vítězem se stalo družstvo SKH Meteor Plzeň se čtyřmi vstřelenými góly. Ostrava se trefila pouze jednou do černého.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se na počtenou u zítřejších online přenosů z prvního kola České pošty Extraligy vozíčkářů. Tereza Košťálová (17:51:30)

40:24

38:24

Maxim Pachomov (ABO) je vyloučen na dvě minuty za hru rukou.

38:00

Meteor Plzeň právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN ČERNÝ. Asistence: Jakub Vondráček.

30:01

Ve druhé třetině padly tři góly a stále o jednu branku vede Plzeň. Ostrava má na zvrat zápasu posledních patnáct minut.

30:00

22:07

Autorem branky je ALEŠ TRNKA. Asistence: Jakub Vondráček.

20:23

ABAK Ostrava právě vstřelil branku!
Autorem branky je MIROSLAV VEČEŘA. Asistence: Jan Nigrovič.

Dnešní utkání sleduje 9 diváků.

15:38

Autorem branky je JAKUB VONDRÁČEK. Asistence: Martin Černý.

15:01

V první části se prezentoval Jakub Vondráček těsně poté, co se vrátil na hrací plochu po vyloučení. Díky němu si nese Plzeň do druhé třetiny jednobrankové vedení.

15:00

14:33

14:21

12:21

Jakub Vondráček (SMP) je vyloučen na dvě minuty za hru v malém brankovišti.

12:21

Miroslav Večeřa z trestného střílení neotevřel skóre.

4:1

Branky a nahrávky: 15. Vondráček (Černý), 16. Vondráček (Černý), 23. Trnka (Vondráček), 38. Černý (Vondráček) – 21. Večeřa (Nigrovič)

SKH Meteor Plzeň: Karas – M. Černý, Sejkot, Vondráček, Jäger, Trnka, Kvoch, Drahonínský, Moučka. Hrající trenér: Martin Černý. Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

FBC ABAK Ostrava: Grüner – Večeřa, Pachomov, Gebauer, Nigrovič, Malohlava. Hrající trenér: Miroslav Večeřa. Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Rozhodčí: Kamínek, Provazník