6:4

konec (1:2, 2:2, 3:0)

03.10.2015, 12:30 • SD ARÉNA • 10. kolo • Daniel Pavlík (@dpavlikcv)

Tipsport: 1.68 4.7 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chomutovští hráči si hned po siréně lehli na led a oddychli si od tvrdého tlaku hostů v závěru třetí třetiny. Domácí hokejisté nakonec urvali všechny tři body, protože třetí třetinu zvládli mnohem lépe, než hosté z Kladna. Ode mě je to vše. U dalších zápasů napočtenou. (14:47:50)

59:55

Rytíři tvrdě ostřelují branku Pirátů, ale už moc času opravdu nezbývá.

58:40

Petr Křepelka byl faulován Tamásem Részeghem, kterému se na trestnou lavici moc nechce. Dvě minuty za vysokou hůl.

58:34

Petr Macháček mohl vstřelit další gól, když se dostal až za obranu soupeře. Před Jirouškem však neměl tolik času ani prostoru.

57:56

Kellerstein (CHO) jen pozdravil Jirouška jednoduchou střelou. Vhazuje se po jeho pravici.

56:40

Skrytá střela teď překvapila Michala Danylce, naštěstí pro Piráty mířila přímo na hruď chomutovského fantoma.

56:30

Severočeši vyhazují na zakázané uvolnění.

54:45

Piráti právě vstřelili branku!
Zdánlivě bezproblémová situace teď hostům zavařila. ADAM KELLERSTEIN je patrně tím hráčem, který dostrkal puk až za brankovou čáru. Ležící Jiroušek neměl přehled. Asistence: Jiří Tupý, Tamás Részegh.

54:29

53:05

Obrovská šance! Přihrávku před branku jeden z kladenských útočníků tečoval přímo do branky, puk však zastavil včasný výpad chomutovského brankáře.

52:51

Silná střela od modré končí na betonu Michala Danylce.

52:29

Adam Kellerstein si jde odpykat dvě minuty za podražení.

51:30

A Chomutov znovu vede! Marcel Hlaváček vystřelil od modré, jeho pokus ale Jiroušek vyrazil jen na dorážejícího PETRA MACHÁČKA. Asistence: Marcel Hlaváček, František Wágner.

50:55

Petr Křepelka mocně napřáhl a tvrdě vypálil. jeho pokus branku Danylce minul.

49:36

Tím dotyčným je Petr Havlůj, který za pomoci spoluhráčů odjíždí na střídačku. Pokračuje se bez trestu.

49:36

Na ledě leží jeden z kladenských hráčů po kontaktu se soupeřem...

48:47

Ofsajd hostů.

47:55

Rychlou akci ještě v dozvuku přesilové hry zakončil FRANTIŠEK WÁGNER tečí za záda Jirouška. Asistence: Adam Kellerstein, Petr Macháček.

47:39

47:19

Michal Jiroušek teď špatně zareagoval na zdánlivě jednoduchou střelu a puk pomalu klouzal za čáru! Rozhodčí však hru přerušil, ačkoliv brankář neměl puk pod kontrolou.Velmi sporná situace.

46:30

Domácí se dostali pouze k jedné nepřesné střele od modré, Rytíři kotouč rychle vyhazují.

45:39

Přešilovka Pirátů. Na trestnou putuje Matyáš Zelingr (KLA) za nedovolené bránění.

45:10

Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, hraje se ve vysokém tempu a skoro se nepřerušuje.

43:17

Chyba kladenských obránců umožnila Chomutovským využít chaosu v defenzivě hostů. Jenže přihrávka na Wágnera neprošla. Rytíři odvrátili obrovskou šanci.

41:57

41:54

Petr Křepelka pronikl do útočného pásma a zkusil vystřelit. Jeho pokus však srazili domácí obránci ven z kluziště.

40:50

Přečíslení dva na jednoho vyřešil Petr Macháček (CHO) rychlou střelou k bližší tyči, brankář Rytířů byl pozorný.

40:01

Třetí třetina začne cca v 14:12.
Opravdu hektická třetina. Měli jsme tu hned několik gólů v krátkém časovém horizontu. Kladenští Rytíři se nejprve utrhli do dvoubrankového vedení, neužili si jej však moc dlouho. Piráti vždycky dokázali odpovědět, takže hosté vedou nad Piráty z Chomutova stále o jednu branku.

40:00

39:57

Ještě před koncem třetiny tu máme vyloučení. Jaroslav Benda dostává dvě minuty za sekání.

39:30

Pokažená rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.

39:01

Poslední minuta druhé třetiny.

38:32

37:48

Velká šance Kladenských! Další přesná přihrávka skrze chomutovskou obranu a ostující útočník sám před Danylcem. Jenže hráč branku míjí, takže Danylec ani nemusel zasahovat.

37:30

David Bunda vystřelil od modré, puk však svůj cíl netrefil a o hrazení se odrazil mimo hrací plochu.

36:46

Tvrdá střela z první skončila na hrudi brankáře Danylce.

36:32

Chomutov jde do oslabení. I přes výrazný nesouhlas domácího publika si Jaroslav Kulich odbyde dvě minuty za krosček.

35:39

Hosté se chtěli vybídnout k protiútoku, chomutovští hráči si však pohlídali střední pásmo a dlouhá přihrávka svého adresáta nenašla.

34:06

33:28

33:20

Tamás Részegh si teď vybruslil až sám před Jirouška a vystřelil do břevna! Puk se ale odrazil ven z branky.

32:43

Jiroušek proti nahození ze středního pásma zaklapl betony, puk se mu ale odrazil pod levou ruku. Naštěstí pro hosty na to přišel dříve, než mohlo k něčemu dojít. Brankář si puk podržel.

32:06

Bude to 4 na 4. Jiří Typý je vyloučen na dvě minuty za hákování.

31:26

Vincent Keszi oslabuje kladenský tým. Dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

30:21

A další gól, na druhé straně! JIŘÍ TUPÝ vsítil téměř totožný gól, jako předtím František Wágner, navíc ze stejné pozice. Znovu krásná střela po víko. S góly se tu opravdu roztrhl pytel. Asistence: Jan Páleník, Tamás Részegh.

29:36

Kladno právě vstřelilo branku!
A je tu chyba Chomutovských! PETR JANEČEK se dostal až do samostatného úniku. Michala Danylce si nejprve položil a pak s přehledem zakončil po kličce do forhendu. Další nádherný moment. Asistence: František Matula.

29:20

Hosté vyhazují.

28:45

A rázem je tu přesilová hra domácích. Petr Křepelka (KLA) bude potrestán na dvě minuty za vysokou hůl.

28:39

27:50

Petr Křepelka střílel ke vzdálenější spojnici brankové konstrukce, Danylec kotouč odráží.

26:39

Přesilovka Rytířů. Hráčská lavice dostala dvě minuty za příliš mnoho hráču na ledě. Tomáš Adámek bude ten, kdo odpyká trest.

26:13

Nádherný gól Pirátů, který zmenšuje náskok Rytířů znovu jen na jeden gól. FRANTIŠEK WÁGNER si po chybě hostující obrany vzal kotouč a před Jirouškem se nemýlil. Zavěsil přímo pod víko. Bez asistence.

24:34

A Rytíři zvyšují krátce po konci své přesilové hry! MATYÁŠ ZELINGR zachytil u brankoviště kutálející se puk a Danylec byl znovu bez šance. Ještě poté zůstal domácí brankář ležet na ledě, nebylo to však nic vážného. Asistence: Daniel Kružík, David Bunda.

24:27

23:50

A další tvrdá rána Petra Křepelky (KLA). Chomutovský gólman se musel proti střele na bližší tyč natáhnout.

23:00

Hned dvě těžké střely z první teď chytil Michal Danylec. Rytíři přesilovku nehrají vůbec špatně.

22:27

František Wágner (CHO) dostává dvě minuty za faul loktem.

21:47

Icing hostů.

20:57

To samé teď sledujeme na druhé straně. Hra je plná nepřesností.

20:18

Kladenská obrana hned dvakrát nezvládla rozehrávku a soupeř jim puk úspěšně zblokoval.

20:01

Piráti byli na začátku hry aktivnějším týmem a odměnou jim byl úvodní gól. Rytíři i za cenu možných proiútoků zvýšili svoji ofenzivní sílu, což se jim nakonec vyplatilo. Havlůj a Patyk během krátké chvíle otočili průběh zápasu. Pro Piráty to je nepříjemná ledová sprcha před odchodem do šaten. Druhá třetina začne přibližně ve 13:19.

20:00

19:30

A Rytíři před koncem třetiny otáčejí! Přesilovou hru využívá PETR PATYK, který obdržel puk u brankoviště a tuto rychlou přihrávku nasměroval přímo do branky. Danylec byl bez šance. Asistence: Petr Janeček, Petr Křepelka.

18:27

Tamás Részegh je vyloučen na dvě minuty za sekání.

17:51

Hosté teď zabrali a točili domácí v jejich pásmu. Danylec se pokusil odražený puk pokrýt. Svým skokem ho však pouze posunul na PETRA HAVLŮJE, který zakončoval defacto do prázdné branky. Asistence: Yuki Miura.

16:58

16:26

Piráti dlouhou chvíli obléhají kladenskou branku. Josef Rindoš (CHO) vypálil od modré a Jiroušek kryje.

15:20

U kladenské klece zvoní tyč!

14:58

Martin Strunz ujížděl z dalšího brejku skoro sám na branku, nakonec mu puk odebral David Bunda (KLA), avšak nedovoleně. Dostává dvě minuty za podražení.

14:43

Zakázané uvolnění Chomutova.

14:20

Kladenští značně zvýšili tempo, ale už dvakrát pustili Piráty do nebezpečných protiútoků.

13:35

Teď se zkusil proháčkovat přes kladenskou obranu František Wágner (CHO), ale obránci byli pozorní a kotouč mu odebírají.

12:58

Kladenští teď tlačí Piráty v jejich pásmu, zatím však branku Danylce přímo neohrozili.

11:56

A Piráti využívají přesilovku! VÁCLAV CESTR si vybruslil až před hostujícího gólmana, kterého také prostřelil. Asistence: Martin Strunz.

11:40

Tvrdá střela z první si měla razanci, ale postrádala přesnost. Puk jde pryč z pásma.

10:36

Po další odražené střele puk vyhazují kladenští obránci.

10:11

Střela Petra Macháčka od modré jen provětrala betony kladenského gólmana.

09:40

Rytíři vyhazují puk do bezpečí.

09:26

Hostující Havlůj je vyloučen na čtyři minuty za vysokou hůl.

08:20

06:40

František Wágner ujel sám na kladenskou branku! Nepokoušel se o žádnou kličku a zkusil rovnou vystřelit. Jiroušek je pokus kryje.

06:20

Přesilovka hostů. Jakub Hierman (CHO) si odpyká dvě minuty za držení protihráče.

05:53

Zakázané uvolnění hostů.

05:18

Matula vypálil od modré, ale Danylec si v schrumáži před brankou dokázal najít puk a nastavil lapačku.

05:02

Nahození Kladenských končí u brankáře Danylce (CHO), který puk raději kryje.

03:30

Petr Křepelka se vrátil z trestné lavice a obroužil branku domácích. Hledal volnou pozici, nakonec se rozhodl z otočky vystřelit sám. Obránci mu však puk zblokovali.

03:07

02:05

Pěkná kombinace Pirátů! Přihrávka na jeden dotyk dostala Václava Cestra až před Jirouška, který však střelu odráží do bezpečí!

01:45

Rytíři vyhazují do bezpečí.

01:07

Petr Křepelka (KLA) dostává dvě minuty za držení protihráče.

00:37

František Wágner se ujal puku a vystřelil na kladenského gólmana. Ten si puk bez problému chytá do své lapačky.

00:01

Hráči obou týmů jsou již na ledě, zápas zanedlouho začne.

Piráti Chomutov: Danylec (Zvědělík) – Běluha, Páleník, Hierman, Cestr, Hlaváček, Benda, Novák – Kulich, Wágner, Dyrynk, Részegh, Macháček, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz, Trapl

Rytíři Kladno: Jiroušek (Stahl) – Havelka, Bunda, Chládek, Matula, Balcar, Zelingr – Pivovarči, Křepelka, Patyk, Čermák, Borkovec, Janeček, Havlůj, Keszi, Kaprál, Miura, Hrabík, Kružík

Rozhodčí: Orlický – Rozlílek, Šulo.
To Rytíři Kladno ve svém posledním klání podlehli rozjetým Energetikům z Karlových Varů 2:7. Nicméně mají shodný počet bodů, jako chomutovský tým. Rytíři momentálně šlapou Pirátům na paty z osmého místa. Pozornost si jistě zaslouží mladý talent Yuki Miura z Japonska, který je druhým nejproduktivnějším mužem DHL extraligy juniorů. Právě za chomutovským útočníkem Petrem Macháčkem.
Piráti Chomutov po prohře se Slávií přivítají na svém ledě dalšího soupeře. Poslední domácí zápas skončil prohrou Pirátů, kteří 1:2 po samostatných nájezdech podlehli pražské Slávii. V dalším kole si však na ledě Litvínova spravili chuť. Nyní jsou na sedmém místě DHL extraligy juniorů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

6:4

Branky a nahrávky: 12. Cestr (Strunz), 27. Wágner, 31. Tupý (Páleník, Részegh), 48. Wágner (Kellerstein, Macháček), 52. Macháček (Hlaváček, Wágner), 55. Kellerstein (Tupý, Részegh) – 18. Havlůj (Miura), 20. Patyk (Janeček, Křepelka), 25. Zelingr (Kružík, Bunda), 30. Janeček (Matula)

Rozhodčí: Orlický – Rozlílek, Šulo