konec (2:1)

03.10.2015, 20:00 • Stade Ange-Casanova, Ajaccio • 9. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 3.13 3.2 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:51:54)
Utkání končí remízou, což je výsledek, který tak úplně neodpovídá průběhu zápasu, v němž byli hosté lepší. Domácí Ajaccio pokračuje ve svém "zmaru" a ani tentokrát nevítězí, když sice na začátku druhého poločasu vedlo 2:1, po gólu Braithwaiteho se ale musí nakonec spokojit pouze s bodem. Hosté nakonec asi bod z venku berou.

90+5

90+5

Míč končí v autu, sudí chtěl nastavit tři minuty, ale hraje se již pátá minuta...

90+4

Ještě rohový kop pro Ajaccio, domácí rozehrají z levé strany.

90+2

Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Étienne Didot, přichází Yann Bodiger.

90+1

Domácí hráč již kráčí po svých, naopak, Didot se nechává ošetřovat.

90

Poslední minuta řádné hrací doby, Étienne Didot se srazil s domácím Djokovićem v hlavičkovém souboji.

87

Maury má míč a rozehrává od své branky.

85

Obránce Fillippi úspěšnější v hlavičkovém souboji u vlastní šestnáctky.

83

Martin Braithwaite pálí z nějakých sedmadvaceti metrů od branky Ajaccia, ale Maury byl na svém místě.

80

Poslední desetiminutovka, hosté kombinují na polovině Ajaccia.

78

Střídání v týmu GFC Ajaccio: ze hřiště odchází Khalid Boutaïb, přichází Louis Poggi.

78

Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Jean-Daniel Akpa-Akpro, přichází Alexis Blin.

77

77. Ducourtioux trefuje břevno!

77

Ducourtioux ale vzápětí pálí z velké dálky a vystrašil Ahamadu, míč se totiž odráží od břevna!

77

Až nakonec Djoković vypálil z levé strany, zpoza vápna, Ahamada však v pohodě chytá.

76

Domácí zkouší něco vymyslet u půlící čáry, po delší době se dostávají na delší dobu na polovinu soupeře.

75

Ahamada bere míč před sprintujícím Pujolem a rozehrává.

2:2

konec (2:1)

Branky: 25. Mayi (Sylla), 44. Pujol (Mayi) – 22. Braithwaite (Pešić), 49. Sylla (vla.)

Karty:   17. Filippi (GFC), 66. Ducourtioux (GFC)

Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 2:4. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 12:9.

GFC Ajaccio: Maury – Coeff, Filippi, Mangane (59. Đoković), Sylla – Ducourtioux, Bréchet, Larbi – Dia (18. Mayi), Pujol, Boutaïb (78. Poggi).
Náhradníci: Goda – Zoua, Poggi, Mayi, Đoković, Tshibumbu.

Toulouse FC: Ahamada – Tisserand, Kana-Biyik, Yago, Moubandje – Akpa-Akpro (78. Blin), Didot (90+2. Bodiger), Doumbia – Pešić (70. Ben Yedder), Braithwaite, Regattin.
Náhradníci: Bostan – Ben Ali, Bodiger, Blin, Ben Yedder, Spajić, Sirieix.

Rozhodčí: Schneider – Stien, Henninot