Evropská liga

AS Monaco – Tottenham Hotspur

1:1

konec (0:1)

01.10.2015, 19:00 • Stade Louis II, Monaco (18 523) • 2 • Skupina J • Tomáš Pavlík (@tomaspavlik96)

Tipsport: 2.47 3.3 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

El Shaarawy S. - 1:1

81

Monaco právě vstřelilo branku!
Monaco zničehonic střílí gól a pár minut před koncem vyrovnává! Branku mají na svědomí dva střídající hráči, když si STEPHEN EL SHAARAWY naskočil na centr zprava od Dirara a zblízka překonal Llorise.

35

35. Érik LAMELA - 0:1

35

Tottenham právě vstřelil branku!
Deset minut před koncem prvního poločasu Tottenham otevírá skóre! Chadli zatáhl balon po pravé straně, nahrál Allimu, ten si pohrál s obráncem a jeho následnou střelu vyrazil Subašič před odkrytou síť. U míče pak byl jako první ÉRIK LAMELA, který už bez problémů zakončil.