Česká fotbalová liga

TJ Štěchovice – SK Sparta Kolín

1:0

konec (1:0)

27.09.2015, 16:30 • Stadion TJ Štěchovice, Vltavská 388 - 252 07 • 8. kolo • Michal Kunc

Ve Štěchovicích je dohráno a domácí tým si připisuje důležité tři body. Ve druhém poločase jsme sledovali také hezký fotbal, ale ani jeden z týmů gól nevstřelil. Pro dnešek to je ze Štěchovic vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek prodlouženého víkendu. (18:20:09)

90

89

Žlutou kartu dostává Sňozík (FK TJ Štěchovice).

89

Žlutou kartu dostává Bláha (FK Kolín).

88

Hudec mohl mít dobrou palebnou možnost, ale při zpracování upadl.

87

Hudec byl lehce obrán o balon, domácí tým pokračuje ve své útočné akci.

86

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Cienciala, přichází Hudec.

84

Zbytečný útočný faul hostí, ti začínají riskovat.

83

Nenápadně se ukázal v akci Trnka, ale nevyužil dvě možnosti ke skórování do téměř odkryté brány.

82

Nad hřištěm se velmi rychle dělá docela tma.

82

Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Veselý, přichází Tvrzník.

79

Kolín zatápěl domácím svým tlakem, ale ani jeden z hráčů se neprosadil do zakončení.

76

Po rohovém kopu pálil Dostálek hrubě mimo bránu.

75

Centr Dostálka zvládl včas odrazit Prosek.

74

Jukl se proti přesile neprosadil, následnou další akci hostí uťal včas Cienciala.

73

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Golovko, přichází Drobílek.

72

Kučera jako exekutor standardky neuspěl a poslal balon do náručí Sňozíka.

71

Žlutou kartu dostává Jakobovský (FK TJ Štěchovice).

70

Dobrý balon směřoval na kopačky Veselého, tomu chybělo několik centimetrů k zakončení.

70

Busta uhlídal Jukla a ten tak nemohl nijak ohrozit vyběhnutého Sňozíka.

68

Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Nešpor, přichází Seifert.

67

Domácí celek kombinoval, ale do vápna soupeře se neprobojoval.

66

Laušmanovi se nepovedlo zakončit centr Ciencialy.

63

Střídání v týmu FK Kolín: ze hřiště odchází Jelínek, přichází Bláha.

62

Laušman se prosadil ke střele, jeho slabá rána Vízka neprověřila.

61

Žlutou kartu dostává Jelínek (FK Kolín).

60

Střídání v týmu FK TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Kotlík, přichází Trnka.

60

60. Velká šance Kolína

60

Velká klika domácích, balon se po motal na čáře a Jukl měl blízko ke gólu!

58

Dostálek se pěkně obešel Jakobovského, svoji střelu ale zakroutil do rukavic Sňozíka.

56

Ihned se Pavlík do zakončení dostal, ale netrefil bránu.

56

Nadějnou akci domácích rozjel Jakobovský a rozehrál na Laušmana, ten přihrál Pavlíkovi, ale ten už nezvládl dobře nahrát.

53

Další rohový kop Hřebečka skončil střelou Pavlíka, ten ale nechal vyniknout Vízka.

52

Nebezpečí číhalo na Sňozíka z protiútoku, osamocený Jukl netrefil bránu.

51

Po rohovém kopu Hřebečka se balon dostal k osamocenému Golovkovi a ten vypálil do břevna!

49

Teď musel být Sňozík ve střehu a vyboxovat balon před Juklem, naštěstí pro domácí tým balon odletěl mimo dosah hráčů hostí.

49

Prosek neuspěl v souboji s Veselým a upadl, o faul se ze strany soupeře nejednalo.

46

Dnešní utkání sleduje 160 diváků.
Je za námi první poločas a ve vedení je zatím domácí tým ze Štěchovic. Oba týmy zatím předvádějí pohledný kombinační fotbal, ale tomu chybí více zakončení na obou stranách. Domácí tým vstřelil gól ve 14. minutě když se po svém sólu prosadil Laušman. Druhý poločas odstartuje v cca 17:30.

45

45

Po centru Hřebečka z rohového kopu netrefil bránu Laušman.

45

Laušmanovi skončil do centru Nešpor. Štěchovice ještě stihnou jeden roh.

43

Kolín je aktivnější, svojí aktivitu ale téměř vždy zakončuje špatnou rozehrávkou.

42

Laušman se dokázal zbavit Šourka a centrovat na Kotlíka, zde se ukázal pohotový gólman Vízek.

40

Pokus Dostálka byl velmi nepřesný a trefuje síť za bránou Sňozíka.

37

Utkání se zatím hraje bez větších vzrušení, oba týmy hrají taktickým tempem.

36

Aktivní Brunclík se provinil faulem na Hřebečka.

34

Rohový kop se Kolínu velmi nevyvedl, domácí se osvobozují.

33

Kouřilův centr se nepovedlo zakončit Brunclíkovi, ten rozehraje rohový kop.

33

Nyní Laušman nestihl balon po přihrávce Pavlíka, ani v tomto případě to není jeho vina.

32

Z půlky rozehrával Švejda centrem na Laušmana, ten balon zvládl jen líznout v cestě do zámezí.

31

Kouřilův centr trefil Proseka a ten vykopává do bezpečí.

30

Centr letící do vápna čapl bez problémů Sňozík, po delší době musel zasahovat.

26

Po rohovém kopu se domácí tým neprosadil, centr Golovka poté letěl na hráče v ofsajdovém postavení.

26

Střela Proseka zamířila pouze do Šourka.

24

Dostálek vynikl průnikem, ten pokazil slabou střelou.

21

Kučera zatopil domácí obraně, ale své dvě střely nevyužil, obě mířily do domácích hráčů.

20

Hřebeček se napřáhl ke střele a jen těsně netrefil bránu.

18

Veselý ukázal své fyzické možnosti a chtěl balon doběhnout u lajny, to se mu nepodařilo o několik centimetrů.

17

Balon propadl na kopačky Golovka a jeho rána pořádně prověřila Vízka.

14

14. LAUŠMAN - 1:0

14

Štěchovice právě vstřelily branku!

Parádní akce VÁCLAVA LAUŠMANA, sám se probojoval s balonem od půlky hřiště do vápna a vsítil první gól zápasu – 1:0!

13

Kotlíkův centr na Laušmana zvládl Vízek včas vyboxovat.

12

Hřebečkovu standardku měl pod kontrolou Jelínek.

10

Darovaný balon využil Hřebeček pro centr na Golovka, ten byl ubráněn ve vápně.

8

Hřebeček vyslal velmi dobrou přihrávku do vápna, ale tam nestál nikdo do zakončení.

5

Kučerův rohový kop odvrátil bez potíží Busta.

4

Chytrou přihrávku Veselého dobře četl Švejda a balon vybojoval.

2

Kučera se provinil velmi okatým faulem na Jakobovského, postupná rozehrávka na straně Štěchovic.

1

Utkání zahájil tým hostí, první útok se ale nepovedl a následně centroval nepřesně také Golovko.

1

FK TJ Štěchovice:

Sňozík – Cienciala, Švejda (K), Busta, Prosek – Pavlík, Jakobovský, Hřebeček, Golovko – Kotlík, Laušman.

Náhradníci: Soukup – Trnka, Möglich, Novák F., Hudec, Drobílek.

FK Kolín:

Vízek – Biško, Jelínek (K), Kouřil, Veselý, Brunclík, Dostálek, Kučera, Nešpor, Šourek, Jukl.

Náhradníci: Terč – Bláha, Tvrzník, Linhart, Seifert.

Rozhodčí: Pastyřík – Mudra, Dobrý. DS: Urban..
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu 8. kola ČFL. Štěchovice dnes na své půdě hostí FK Kolín, dalšího z loňských účastníků FNL, který se umístil nelichotivě na posledním 16. místě. V duelu dvou týmů, které neprožívají ideální start do soutěže, favorizují sázkové kanceláře spíše domácí hráče Štěchovic.

Dnešní utkání odřídí jako hlavní rozhodčí pan Vladimír Pastyřík, jeho asistenti budou pánové Zdeněk Mudra Jan Dobrý. Delegátem dnešního zápasu bude pan Jiří Urban.

FK TJ Štěchovice || 18. místo – 8 bodů

Při letním posilování by nikdo neřekl, že domácí tým bude po devíti odehraných zápasech takto dole v tabulce. Hra středočechů není špatná, ale celý tým doplácí na zakončení. Velkou tradicí domácího týmu se již stala střelba do prázdné brány odkud balon vykopne soupeř. V posledním zápase Štěchovice prohrály s Převýšovem 2:3, ovšem domácí Převýšov využil několika posil z Hradce.

FK Kolín || 15. místo – 10 bodů

Kolín se zatím nedokázal probudit z minulé sezony a pohybuje je spíše na spodních příčkách. Minulá sezona byla pro Kolín, který se přihlásil do FNL na poslední chvíli, velmi tragická a skončila před sezonou očekávaným sestupem. Kádr Kolína se velmi protáčel a to neskončilo ani před touto sezonou. V posledním zápase doma Kolín nedovedl zápas s Dobrovicí do konce a po remíze 2:2 padl na následné penalty 0:3.

Co myslíte, jak tedy dnešní zápas skončí? Na to si budeme muset počkat dlouhých 90 minut. Zápas začíná v 16:30, buďte u toho i vy!