1. Joni ORTIO (CGY) 35 zák., 0 gólů, 100%

Jakub NAKLÁDAL (CGY) 0+0 1 střela, čas na ledě 13:39

Calgary Flames: 25

3. třetina:

Colorado Avalanche: 14

Calgary Flames: 6
Je konec! Calgary vítězí v Coloradu těsně 1:0, jediný gól zápasu padl v první třetině, kdy se ve 14. minutě prosadil Jooris. Domácí si dnes vylámali "zuby" na skvěle chytajícím Ortiovi, který se v brance Flames zaskvěl!

59:51

Devět vteřin před koncem pálí Francois Beauchemin, ale Joni Ortio znovu skvělý!

59:00

Ryan Wilson pálí, ale netrefuje branku Colorada.

58:12

Joni Ortio drží svůj tým, poradil si se střelami Johna Mitchella a nyní i Nathana MacKinnona.

58:10

56:10

Ale Brandon Bollig hákuje a domácí mají výhodu přesilové hry!

56:06

Nathan MacKinnon netrefuje branku Flames.

55:14

Po střele Agozzina má puk ve své moci Joni Ortio, která přerušuje hru, následuje komerční přestávka.

55:00

Poslední pětiminutovka třetí třetiny, domácí stále nemohou vyzrát na skvěle chytajícího Ortia.