Tipsport extraliga

HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov

4:3

po prodl. (0:0, 0:3, 3:0 - 1:0)

25.09.2015, 17:30 • Home Monitoring Aréna • 5. kolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.05 4.3 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:34

Velká komplikace pro hostující Litvínov! Robin Hanzl (LIT) putuje na trestnou lavici za držení.

53:25

Šance pro indiány! Zbyněk Sklenička (LIT) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

30:40

Dlouho v něm ale nezůstali, Petr Kadlec (PLZ) je totiž vyloučen za hákování.

28:34

A je z toho přesilovka. David Sklenička (PLZ) inkasuje dvě trestné minuty za hákování.

23:55

Jaroslav Kracík byl zasažen holí do obličeje a na trestnou tak už míří Zbyněk Sklenička (LIT). Další powerplay pro indiány.

21:43

Tomáš Frolo (LIT) dostává dvě minuty za krosček a domácí celek tak bude hrát přesilovou hru.

13:59

První přesilovku budou mít domácí. Miloslav Hořava (LIT) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

04:24

Za hákování putuje na trestnou lavici Mário Bližňák (PLZ). Hosté si tak vyzkouší první přesilovou hru v zápase.

4:3

Branky a nahrávky: 44. Moravčík (Jeřábek), 46. Kubalík (D. Sklenička), 56. Pulpán (Jeřábek), 62. Hossa (Lev) – 28. Hübl, 38. Hübl (Trávníček, Pavelka), 40. Martynek (Hanzl)

HC Škoda Plzeň: Machovský (41. Polívka) – Moravčík, Jeřábek "A", D. Sklenička, Kadlec "A", Pulpán, Kubka – Hossa, Preisinger, Sýkora – Johnson, Bližňák, Kratěna "C" – Schleiss, Lev, Hollweg – Kubalík, Kracík, Indrák

HC VERVA Litvínov: Janus (Horák) – Kubát, Frolo, Z. Sklenička, Pavlík, Pavelka, Chaloupka – Lukeš, Hübl "A", Jánský – Trávníček "C", Hanzl, Martynek – Hořava, Gerhát, Šrámek – Jurčík, Piroš "A", Písařík

Rozhodčí: Pešina, Úlehla – Jelínek, Pešek

Diváci: 4 646