5:1

konec (1:0, 4:1, 0:0)

25.09.2015, 18:30 • Minsk Ice Palace • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 2.1 4.0 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas je u konce, Dinamo Minsk si své vedení udržel a připisuje si do tabulky cenné body. Domácí měli v zápase o jednu střelu více, přesněji 30:29. Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou. (21:03:00)

59:18

Jekatěrinburg to zkouší v šesti proti třem!

59:18

Nikita Komarov (MIN) posílá po hákování svůj tým do tří.

59:02

Vyloučen Matt Ellison (MIN) na 2 minuty za podražení.

58:01

Probíhají poslední 2 minuty třetí třetiny.

56:55

Hosté drží pásmo a kombinují v něm. Sníží na rozdíl tří branek?

55:59

Jekatěrinburg se nemůže usadit v útočné třetině.

55:20

Lisovec (MIN) vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.

53:01

Zápas se chýlí ke svému konci, Minsk už si své vedení zřejmě podrží.

48:01

Jekatěrinburg vyhazuje kotouč z vlastního pásma a může střídat.

46:35

Koukal (JEK) vyloučen na 2+10 minut. Menší trest za držení, desítka za nesportovní chování.

46:20

Jekatěrinburg se tlačí do třetiny soupeře, zatím však bez střelby.

45:00

Stále se nedaří žádnému z týmů vytvořit souvislý tlak, který by přinesl větší šance.

42:44

Kotouč se pohybuje ve středním pásmu, obě mužstva o něj často přicházejí.

40:01

Druhá třetina zřejmě rozhodla o dnešním vítězi, neboť Minsk vstřelil hned 4 góly. Podaří se Jekatěrinburgu v poslední třetině dohnat čtyřbrankové manko?

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59

Pavlovič (MIN) si odsedí 2+10 minut za naražení na hrazení.

39:01

Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

37:59

Stále Minsk kombinuje s kotoučem, Jekatěrinburg se nemůže osvobodit.

37:18

Domácí drží puk na svých hokejkách a kombinují. Přidají šestou branku?

35:23

Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Tak přeci jen snížení hostujícího celku. Jekatěrinburg využívá přesilové hry, gól si do statistik připsal DMITRYJ MEGALINSKY. Asistence: Jegor Dubrovskyj, Anatolyj Golyšev.

35:07

Lisovec (MIN) se provinil faulem, 2 minuty za držení.

34:18

32:18

Alexandr Pankov (JEK) si odpyká 2 minuty za hákování.

30:10

Hra se nyní pohybuje spíše kolem středového kruhu.

29:10

Domácí jsou stále u kotouče, přidají šestou branku?

26:54

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
ANDREJ MICHALJOV pokračuje v demolici Jekatěrinburgu. Pátá branka v síti Jakuba Kováře. Asistence: Ilja Šinkevič.

25:49

Jekatěrinburg přestává utkání zvládat, čtvrtý gól vstřelil PAUL SZCZECHURA. Asistence: Artur Gavrus, Alexej Kaljužnyj.

25:25

Oddechový čas pro hosty.

25:25

A další gól domácího celku. Autorem branky je SERGEJ DROZD. Asistence: Ryan Vesce.

25:24

Jekatěrinburg se až nyní dostal k puku. Vyčkejme si tedy, zdali něco vymyslí.

23:05

Domácí mají více ze hry, většinu času mají puk ve své moci.

20:26

A je tu druhý gól domácích! Po šestadvaceti vteřinách hry se prosadil PAUL SZCZECHURA. Asistence: Nick Bailen.

20:01

První třetina je za námi, viděli jsme v ní jednu branku, kterou vstřelili domácí hráči v přesilové hře. Uvidíme, zdali se Jekatěrinburgu podaří v druhé části vyrovnat. Zůstaňte s námi.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:01

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:10

Domácí se dostali ke kotouči a snaží se jej držet co nejdále od svatyně Milčakova.

17:40

Hosté se ihned snaží vyrovnat, zatím však marně.

16:23

JONATHAN CHEECHOO otevírá skóre dnešního zápasu! Domácím se podařilo využít přesilové hry, a tak Kovář přeci jen kapituloval. Asistence: Ryan Gunderson.

15:35

Minsk se tlačí kupředu, Kovář však zatím odolává.

14:44

Dostoinov (JEK) putuje na trestnou. 2 minuty za držení.

14:31

Minsk se tlačí kupředu, podaří se mu otevřít skóre?

12:56

Minsk opět drží kotouč ve své moci.

12:25

Domácí vyhodili kotouč ze svého pásma a mohou střídat.

11:00

Cheechoo se provinil faulem, odsedí si 2 minuty za faul loktem.

10:05

Kotouč se pohybuje kolem středového kruhu, ani jeden z týmů se nemůže dostat do útočné třetiny.

06:40

Pavlovič (MIN) a Dubrovskyj (JEK) si oba odsedí 2 minuty za hrubost.

06:32

Hosté drží kotouč v útočné třetině, obrana Minsku však stále odolává.

04:49

Szczechura (MIN) si odsedí 2 minuty za hákování.

04:10

Domácí se dostali do útočné třetiny, vše se však obešlo bez střelby.

00:01

HC Dinamo Minsk: Milčakov (Glass) – Krajíček, Goroško, Šinkevič, Bailen, Lisovec, Gunderson – Kaljužnyj, Szczechura, Garvus – Ellison, Vesce, Cheechoo – Meleško, Pavlovič, Buinickyj – Materuchin, Komarov, Michaljov – Drozd

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskyj) – Vasilevski, Megalinskyj, Kivisto, Tryjamkin, Žuravljov, Turbin, Gusev – Saprykin, Koukal, Golyšev – Pankov, Turčenjuk, Dubrovskyj – Simakov, Popov, Dostoinov – Jemelin, Alexejev, Rasseikin – Elo

Rozhodčí: Anisimov, Rogačjov – Golovljov, Kučava.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Poslední vzájemné utkání skončilo lépe pro Jekatěrinburg, jenž zvítězil na vlastním stadionu 4:3 po nájezdech. Zápas se hrál 30. 1. 2015.
Jekatěrinburg je na tom o poznání lépe, ze dvanácti zápasů vydoloval jednadvacet bodů, ke kterým patří skóre 29:30. V minulém kole zdolal Jekatěrinburg před vlastními fanoušky Astanu 2:1 po nájezdech.
Dinamo si z deseti odehraných zápasů vytěžilo čtrnáct bodů za čtyři výhry a dvě prohry po prodloužení. Skóre má záporné, přesněji 21:26. V minulém kole zavítal Minsk na stadion Soči, kde prohrál 1:4.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu z ruské KHL. Na programu je zápas, ve kterém HC Dinamo Minsk na svém ledě přivítá Avtomobilist Jekatěrinburg. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 18:30, Vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

5:1

Branky a nahrávky: 17. Cheechoo (Gunderson), 21. Szczechura (Bailen), 26. Drozd (Vesce), 26. Szczechura (Gavrus, Kaljužnyj), 27. Michaljov (Šinkevič) – 36. Megalinsky (Dubrovskyj, Golyšev)

Rozhodčí: Anisimov, Rogačjov – Golovljov, Kučava