2:0

konec (2:0)

23.09.2015, 19:00 • 7. kolo • Alan Šrámek (@TramekCZ)

Tipsport: 2.2 3.37 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Ve druhé poločase se hosté snažili, aby vstřelili kontaktní branku, ale to se jim přes dobře pracující obranu Lorientu nepodařilo. Domácí si tak v dnešním utkání došli bez větších problémů pro tři body do tabulky za vítězství 2:0. (20:50:53)

90+3

90+2

Fotbalisté Caen rozehrávali v krátkém sledu dva rohové kopy, ale ani z jednoho nezapršelo.

90+1

Rozhodčí Ennjimi přidal k odehraným devadesáti minutách další tři navíc.

90

Domácí mají balón pod kontrolou a nikam s ním nepospíchají. Také nemají kam.

88

Mohlo to být 3:0. Z levé strany poslal balón do vápna Abdullah, na jehož přihrávku před brankou těsně nedosáhl Waris.

87

V ofsajdovém postavení byl přistižen jeden z hostujících hráčů.

86

Balón letěl na přední tyč, ale tam byl Ben Yousseff, který balón odpálil do bezpečí.

85

Hosté mají šanci v podobě rohového kopu, který rozehraje N´Kololo.

84

Hráči Lorientu drží míč pod svou kontrolou a nikam nespěchají, také nemají kam.

82

Domácí se zodpovědně brání a nepouští hráče Caen do sebemenších šancí k zakončování.

81

Střídání v týmu FC Lorient: ze hřiště odchází François Bellugou, přichází Romain Philippoteaux.

80

Je před námi přibližně posledních třináct minut i s nastavením. Podaří se hostům alespoň zdramatizovat utkání?

79

Momentálně se hráči soustředí spíše na osobní souboje, než-li na fotbal.

77

N´Kololo byl tentokrát faulouvaný a rozhodčí Ennjimi musí v posledních minutách klidnit hru.

75

N´Kololo je na hřišti sice chvíli, ale také tu již nemusel být za faul zezadu na Warise. Rozhodčí Ennjimi nyní mohl potrestat hostujícího hráče klidně červenou kartou.

74

Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Julien Féret, přichází Jordan N'Kololo.