HC Slavia Praha – HC Slovan Ústí nad Labem

5:1

konec (2:0, 2:0, 1:1)

20.09.2015, 14:30 • 5 • 5. kolo • Lucie Brožová

Ve třetí třetině se podařilo Ústí vstřelit branku a upravili skóre na konečných 5:1. (17:11:46)

60:00

59:36

Už se pouze dohrává o vítězi je již rozhodnuto.

58:16

Hraje se ve vysokém tempu.

58:15

57:04

Ústí dělá problém přechod přes střední pásmo.

56:15

Klapka (SLA) je vyloučen za faul loktem.

56:00

Volke raději chytá lehkého náhoženy od modré.

55:30

Klapkova tvrdá střela těsně minula branku.

53:39

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
DMYTRO BATRYN se objevil nikým nehlídáný před slávistickou brankou a snižuje na 1:5. Asistence: Tomáš Čermák.

52:12

Ani jeden z týmu se nedostává do větších šancí a hra se přesouvá z jedné strany na druhou.

51:43

Srdínko (SLA) je vyloučen za hru vysokou holí.

51:22

Slavia právě vstřelila branku!
Slavia přesilovku využívá. Z pravého kruhu se prosadil DANIEL RULC.Asistence: Jan Štibingr.

51:00

Zatím kombinují v útočném pásmu, ke střela ale ještě nedošlo.

50:30

Slávisté si zahrají přesilovou hru.

50:00

Klapka se objevil niky nehlídání před soupeřovu brankou.Kotouč mu však sjel z hokejky.

48:40

Ústí se na chvilku dostalo do útočného pásma.

46:25

Slávisté se drží v útočném pásmu.

45:45

Hra se přesouvá z jedné strany na druhou.

42:38

O kotouč se nyní dlouho bojovalo v rohu kluziště.

41:54

Zakázané uvolnění hostů.

40:45

Houška pálil z mezikruží do připraveného gólmana.

40:01

Ve druhé třetině se podařilo domácím vstřelit další dvě branky. Obě má na svědomí Adam Klapka, který byl zatím u všech gólů svého týmu.

40:00

39:02

Nebezpečnou střelu Janouška vyráží na poslední chvíli Dusil ramenem!

38:25

ADAM KLAPKA se ujal puku již v obranném pásmu. Prokličkoval kolem protihráčů a bekhendovou kličkou obelstil Volkeho. Asistence: Jan Srdínko.

38:06

O puk se bojuje za Dusilovou svatyní.

37:25

Kotouč poskakoval v brankovišti hostů. Nikdo ale nedokázal kotouč usměrnit do branky!

36:38

Odpískán úmyslný ofsajd. Vhazuje se po pravé ruce Volkeho.

35:48

Štibingerova střela od modré těsně minula brankovou konstrukci.

34:59

Ústečtí se usadili v útočném pásmu.

33:23

Vhazuje se po levici Dusila.

32:15

Ústečtí ujížděli dva na jednoho. Domácí obránce vypíchl kotouč z hole soupeře a zachránil situaci.

29:49

Při vlastním oslabení se dostal ADAM KLAPKA do samostatného úniku. nejprve si položil gólmana a následně zakončoval do prázdné branky. Asistence: Petr Pánek.

29:35

Hosté se sice drží v útočném pásmu, ale nedaří se jim vystřelit na branku.

29:00

Domácím se podařilo vyhodit.

28:37

Tomáš Klapka (SLA) je vyloučen za podražení.

28:02

Houška to zkoušel z pravého kruhu. Brankář byl připraven.

27:53

Janča tečoval střelu Všetečky mimo branku.

27:25

Ani jeden tým se nechce dopustit chyby. Hraje se velice opatrný hokej.

26:05

25:00

Hraje se v obranném pásmu Ústí.

24:25

Klapka z nulového úhlu zkoušel pozornost brankáře.

23:26

Všetečka střílel z levého kruhu do připravené lapačky gólmana.

22:40

Velká šance Slavie. Střela Petráka pouze orazítkovala tyčku!

21:45

Stuchlý pálil z mezikruží. Kotouče se odrazil od Pánkova betonu do volného prostoru před ním, nikdo ale kotouč dorazit neodkázal!

20:56

Klapka vystihl rozehrávku soupeře, následně ale kotouč ztratil.

20:08

První velká šance druhé třetiny. Ústečtí od modré nebezpečně nahodili na slávistickou branku. Pánek raději přerušuje hru.

20:01

V první třetině byla jasně vidět převaha sešívaných. Není tedy divu, že po skončení úvodní periody vedou již o dvě branky.

20:00

19:36

Hosté nyní dostali sešívané pod tlak.

18:48

Velkou šanci teď měli hosté.Z pravého kruhu pálil hostující útočník, Pánek na poslední chvíli vyrazil hokejkou.

17:33

Po krásné kombinaci před Volkem se JAKUBOVI JANČOVI odkryla celá branka a ten bez obtíží vsítil gól. Asistence. Adam Klapka a Robin Všetečka.

17:20

16:44

Odpískáno sevření puku. Bude se vhazovat po levě ruce Volkeho.

16:24

Hra se začíná vyrovnávat.

15:34

15:20

Na dvě minuty je vyloučen Zderadička (SLA) za faul loktem.

14:58

O kotouč se bojuje v rohu kluziště.

14:00

Holý přihrával Křenkovi, tomu však puk utekl z hokejky.

12:34

Slávisty gól nabudil a drží se v útočném pásmu.

10:25

Slávisté přesilovou hru využívají. ROBIN VŠETEČKA pálil z pravého kruhu a prostřelil brankáře. Asistence: Adam Klapka.

09:43

Slávisté si zahrají přesilovou hru. Štochl je vyloučen za faul loktem.

08:58

Ústečtí se drží v útočném pásmu.

07:34

Zderadičkova střela rozvlnila boční síť branky.

Gottfried se dostal před Pánka a střílel z levého kruhu. Pánek kotouč vyrazil betonem!

06:43

Hraje se již dlouho bez přerušení.

05:17

Střela Houšky z levého kruhu minula branku.

04:43

Ústí se na chvíli probojovalo do útočného pásma.

03:58

Slávisté jsou aktivnějším celkem na ledě.

02:45

Ústečtí se nemohou dostat přes střední pásmo.

01:34

Střelu Zderadičky vytěsnil Brňák vyrážečkou.

01:02

Slávisté uzamkli protihráče v obranném pásmu.

00:20

Janča ve velké šanci. Z bezprostřední blízkosti střílel na brankáře, puk se projel po brankovišti a následně skončil v rohu kluziště.

00:01

Oba týmy jsou již na ledě. Utkání za okamžik začne.

HC Slavia Praha: Pánek (Dusil) – Střeštík, Mareček, Štibinger, T. Klapka, Zderadička, Macek, Rulc, Srdínko, Holý – Kižlin, Vojinovič, Všetečka, Houška, Petrák, Havrda, Janča, A. Klapka, Křenek

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Brňák) – Štochl, Štěpánek, Chmela, Kříž, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Harkabus, Batryn, Čermák, Bláha, Magasanik, Šindelář, Janoušek, Tůma, Gottfried, Klepáček.
Ústeckým se v sezóně zatím příliš nedaří. S pouhou jednou výhrou proti Písku jim patří osmá pozice. Proti Písku se jim podařilo vsítit pět branek již v úvodní třetině, což jim zajistilo výhru.
Slávistům se se zatím v sezóně daří. Z dosavadních čtyř zápasů vyšli ze tří jako vítězové. Díky tomu se drží na třetím místě tabulky. Jedinou prohru zažili v posledním zápase na ledě Chomutova. Velkou oporou týmu je také Petr Pánek, který si drží nejlepší průměr obdržených branek na zápas.
V 5.kole ELIOD extraligy mladšího dorostu se střetnou týmy HC Slavia Praha a HC Slovan Ústí nad Labem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:20.

5:1

Branky a nahrávky: 11. Všetečka (Klapka), 18. Janča (Klapka, Všetečka), 30. A. Klapka (Pánek), 39. A. Klapka (Srdínko), 52. Rulc (Štibingr) – 54. Batryn (Čermák)