19.09.2015, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • 5. kolo • Daniel Kinc

Tipsport: 1.64 3.95 5.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek sobotního podvečera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! (17:36:17)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 16:8.
Utkání je u konce! Hrdinou domácích se stává Bas Dost, který nejprve v 76. minutě po přihrávce caligiuriho před prázdnou branku otevřel brankový účet dnešního utkání a následně v 89. minutě proměnil penaltu razantní ranou doprostřed branky za faul na Juliana Draxlera. Domácí si tak připisují důležité tři body.

90+2

90+2

Ten se domácím nevyvedl, ale to je již mrzet nemusí.

90+1

Rohový kop pro Wolfsburg.

90

Budou se nastavovat 2 minuty!

89

Na druhé straně se ke střele dostal Haraguči, ale branku trefit nedokázal.

89

89. Bas DOST - 2:0

89

Wolfsburg právě vstřelil branku!
K penaltě se postavil střídající BAS DOST, který nekompromisní střelou doprostřed brány přidává svoji druhou branku v dnešním utkání – 2:0!

88

Faulujícím byl Lustenberg, který za svůj zákrok vidí žlutou kartu.

88

88. Penaltový zákrok na Juliana Draxlera

88

Draxler upadl ve vápně a rozhodčí odpískal poměrně spornou penaltu.

88

Penalta pro Wolfsburg!

87

Hostům se ale dnes při kombinaci příliš nevede. Domácí znovu kombinují kolem středu hřiště a nepouští hosty do akce.

86

Následně se ale faulem na útočné polovině provinil Draxler a domácí zbytečně přicházejí o míč.

85

Guilavogui nyní předvedl dva důležité obranné zákroky a domácí zůstávají u míče a zároveň šetří čas.