konec (1:1)

17.09.2015, 21:05 • Stade Geoffroy-Guichard • 1 • Skupina G • Martin Švejkar

Tipsport: 1.66 3.76 5.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (23:04:47)
Zápas nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Hosté se ujali vedení v 79. minutě a byli blízko zisku tří bodů, ale domácí dostali tři minuty před koncem k dispozici pokutový kop, který s přehledem proměnil Nolan Roux. Vzhledem k obrazu hry v celém zápase se zdá být dělba bodů spravedlivým rozuzlením.

90+3

90+3

Obrana Rosenborgu nic nevymýšlela a odvrátila míč na polovinu hřiště.

90+3

Domácí mají k dispozici nejspíš poslední standardní situaci zápasu.

90+3

Po útočném faulu jednoho z hostujících hráčů dostanou příležitost k útoku domácí.

90+2

Hosté momentálně drží míč na útočné polovině.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89

Perrin se dostal ve vápně k hlavičce, ale poslal míč těsně vedle tyče.

87

87. Nolan ROUX - 2:2

87

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
NOLAN ROUX střelou pod břevno s přehledem proměňuje pokutový kop a tři minuty před koncem je srovnáno!

86

86. Eyjólfssonův penaltový zákrok na Beriće.

86

Po faulu na Beriće budou domácí kopat penaltu!

84

Žlutou kartu dostává Moustapha Bayal Sall (AS Saint-Étienne).

83

Sall dosáhl vyrovnávací branky, která však kvůli ofsajdu nemůže být uznána.

82

Nebezpečný brejk Rosenborgu! Mikkelsen se řítil s levé strany na bránu a mířil na zadní tyč, kterou však asi o metr minul.

79

79. Jonas SVENSSON - 1:2

79

Rosenborg právě vstřelil branku!
Hosté se prosazují po standardní situaci! Selnæs poslal dobrý centr do vápna, kde Søderlund vyhrál hlavičkový souboj a posunu balón na JONASE SVENSSONA, který zblízka rozvlnil síť za Ruffierem. Asistence: Alexander Søderlund.

76

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Vincent Pajot.

2:2

konec (1:1)

Branky: 4. Berić (F. Clerc), 87. Roux (pen.) – 16. Mikkelsen, 79. J. Svensson (Søderlund)

Karty:   52. Clément (SET), 61. Eysseric (SET), 84. Bayal Sall (SET) – 28. Skjelvik (RSN), 30. J. Svensson (RSN), 56. Midtsjø (RSN)

Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:14.

AS Saint-Étienne: Ruffier – F. Clerc, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Monnet-Paquet (71. Bamba), Lemoine (76. Pajot), Clément, Eysseric (64. Corgnet) – Berić, Roux.
Náhradníci: Moulin – Corgnet, Maupay, Pajot, F. Pogba, Polomat, Bamba.

Rosenborg BK: André Hansen – J. Svensson, Eyjólfsson, Skjelvik, Midtsjø – Jensen (C), Selnæs, Konradsen – Helland (76. de Lanlay), Søderlund, Mikkelsen.
Náhradníci: Faye Lund – de Lanlay, Pedersen, Hou Saeter, Stamnestrø, Vilhjálmsson.

Rozhodčí: C. Dingert – M. Pickel C. Bornhorst (všichni Německo)