1:0

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

14.09.2015, 18:30 • Ice Hockey Center 2004 • Libor Kucza (@LiborKucza)

Tipsport: 2.54 4.1 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno! Nepříliš atraktivní klání bylo nakonec rozhodnuto těsně před zahájením samostatných nájezdů, když se prosadil domácí Teemu Eronen. Viťaz Moskevská oblast tak zdolal v tuhém boji Torpedo 1:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 15:31 (20:51:24)

64:30

64:30. Teemu ERONEN - 1:0

64:30

Viťaz právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, vítězství nakonec přece jenom vyplynulo ze hry. TEEMU ERONEN se po levé straně protáhl do útočného pásma, načež dostal přihrávku od Maxima Afinogenova. Posléze z pozice levého kruhu příklepem propálil Lisutina. Asistence: Maxim Afinogenov, Igor Golovkov.

63:49

Zdá se, že ani prodloužení o vítězi nerozhodne, ani jedno z mužstev se zatím k ničemu nedostává.

62:47

Kempeho dělová rána z voleje končí perfektním zásahem Lisutina. Hosté si vyžádali oddechový čas.

62:02

Galuzin se ve vlastním oslabení dostal do útočného pásma, kde vypálil z otočky. Sateri byl ale pozorný a ideálně zasáhl.

61:39

Torpedo se zatím brání velice dobře, soupeř se nedostává do vážnějších střeleckých příležitostí.

61:12

Torpedo bude potrestáno. Na trestnou lavici putuje Vadim Chomitskij (NNO), který se provinil podražením.

60:39

Oba celky zahajují prodloužení velice opatrně. Nakonec se přece jenom pohlednou akcí prezentoval Maxim Afinogenov, jehož švih ale Lisutin chytá.

60:01

Ani třetí třetina nepřinesla rozuzlení, a tak následuje prodloužení, případně poté samostatné nájezdy. Kdo si z dnešního utkání odnese pomyslné vavříny? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 11:29

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:12

Viťaz kombinuje ve vlastním pásmu, leč zatím se mu příliš nedaří založit kloudnou akci. Nyní se provinil ofsajdovým postavením.

58:09

Vladimir Galuzin zlehka nahodil puk na domácí branku, Sateri byl ale opět velmi jistý a včas zasáhl. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.

57:16

Kosticyn zkusil z levé strany hrací plochy překonat Sateriho, který ale zasáhl pomocí své vyrážečky.

56:12

Linus Videll měl před sebou zcela odkrytou branku, kterou ale nepochopitelně přestřelil. Puk posléze skončil v ochranné síti, a tak se bude vhazovat před Saterim.

55:29

Další akci maří lehký Sateriho zásah. Domácí hokejisté si berou oddechový čas. Utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému závěru. Co ještě přinese?

54:57

Nyní pro změnu hosté, velká skrumáž před Saterim ale brankou nekončí.

54:08

Kučerjavenko byl zcela sám v mezikruží, ovšem Lisutin v kritické situaci obstál a kotouč za svými zády nedopustil.

53:39

Oba celky již rozehrávají velice rozvážně, ani jeden pochopitelně nechce udělat minelu, která by jej pravděpodobně stála zápas.

52:19

Další pokus hostí, tentokráte do černého nemířil Sjomin, jehož puk orazítkoval pouze hrazení za domácí svatyní.

51:57

Lehké nahození od levého mantinelu procestovalo brankovištěm, ovšem Sateri zasahovat nemusel. Domácí se poté osvobodili vyhozením do středního pásma.

51:03

Sateri znovu zasahoval, nyní proti ostrému projektilu od modré čáry. Opět byl úspěšnější, a tak se nadále hraje bez branek.

50:39

Po delší době se do útočného pásma podíval také Viťaz, ovšem Roman Horák byl v pravém rohu velice brzy obrán o puk.

49:12

Na branku Viťazu se snáší jeden touš za druhým, hosté jsou momentálně bezpochyby lepším celkem. Stále však chybí lepší finální fáze.

48:19

Torpedo velice aktivně napadá, ovšem zatím mu to není nic platné. Zdá se, že utkání spěje do prodloužení.

47:32

Sateri musel likvidovat poměrně ostrý pokus Frolova, který zakončoval téměř v pádu. Domácí brankář ale svůj tým opět podržel a nedopustil žádné komplikace.

46:49

Na řadě je další komerční přestávka, utkání se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Uvidíme, zda nastane rozuzlení ještě v základní hrací době.

45:21

Na ledové ploše zůstal ležet hostující Potapov, který nakonec odjíždí pouze za pomoci svých spoluhráčů. Zdá se, že dnešní utkání již nedohraje.

44:39

Velký závar před brankou Torpeda gólem nekončí, Sateri ukryl puk pod svým tělem. Buly proběhne po jeho levé ruce.

43:37

Viťaz se prakticky poprvé usadil v útočném pásmu, avšak nepodařilo se mu nijak výrazně zahrozit. Donutil Torpedo pouze k icingu.

42:34

Domácí jsou již v plném počtu, a tak musí být po vyhození kotouče odpískán icing. Vhazovat se bude po Sateriho levici.

41:58

Frolov dostal výbornou přihrávku do předbrankového prostoru, kde měl ideální palebnou pozici. Z té ale přestřelil, rána hostujícímu forvardovi vůbec nesedla.

41:07

Viťaz se zatím brání bez větších obtíží, hostujícímu celku se nedaří usadit v útočném pásmu.

40:34

Torpedo se hned v úvodu třetí části snaží atakovat hostující branku, což se mu nakonec vyplatilo, neboť donutilo soupeře k chybě. Dmitrij Kostromitin (CEC) vyhodil puk do hlediště, a tak dostává dvě minuty za zdržování hry.

40:01

Taktéž druhá třetina je minulostí, ani tentokráte jsme branku neviděli. Zajímavých momentů bylo poskrovnu, a tak si na rozuzlení klání musíme počkat. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 4:16

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:22

Druhá část se taktéž chýlí ke svému závěru, Torpedo operuje v útočném pásmu. Do vážnějších možností se ale nedostává. Viťaz následně vyhodil na icing.

38:01

Tato přesilová hra taktéž není z nejlepšího soudku, Moskevská oblast se brání poměrně v poklidném duchu.

37:08

Galuzinova ostrá rána z pozice pravého kruhu Sateriho nepřekvapila, domácí brankář byl připraven a včas zasáhl.

36:38

Další trest na domácí straně, menší trest dostává český forvard Roman Horák (CEC), tentokráte za podražení. Torpedo tak má další šanci.

36:15

Po skončení přesilové hry ještě hosté malou chvíli zůstali na nebezpečném území. Lehký pokus od modré ale nakonec kryje Sateri.

35:32

Druhá část přesilové hry již není tak úderná, Moskevská oblast uzavřela střední pásma, přes které se hostujícímu celku nedaří probít.

34:39

Torpedo svírá svého soupeře, leč zatím se mu nedaří zakončit. Konečně až Galuzin napálil pouze pravý Sateriho beton. Domácí posléze vyhodili přes všechny čáry.

34:02

Další přesilová hra pro Torpeda, dvouminutovým trestem je obdařen domácí Teemu Eronen (CEC), který se provinil držením.

33:42

Tvrdá rána od modré čáry Sateriho neohrozila. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce. To vše ale až po skončení komerční přestávky.

32:58

Další akci Torpeda maří zakázané uvolnění, po němž se bude vhazovat před Lisutinem. Stále čekáme na úvodní branku nepříliš zajímavého duelu.

32:03

Piganovič je dnes střelecky velice aktivní, od modré nyní vyslal další jedovatý pokus. Ani ten však svůj cíl nenašel.

31:18

Před brankou Viťazu došlo k menší potyčce, ovšem dvojice hlavních arbitrů je benevolentní, vylučovat se nebude. Na řadě je pouze vhazování.

30:36

Tak to nebyl vůbec špatná možnost, v mezikruží se zjevil zcela sám Linus Videll, jehož dělovka z voleje ale zamířila mimo tři tyče. Následně se domácí provinili icingem.

29:33

Hosté jsou v plném počtu. Za malou chvíli se přehoupne polovina utkání.

29:05

A znovu míří kotouč přes všechny čáry. Zdá se, že ani v této přesilové hře se úvodní branky utkání nedočkáme.

28:12

Viťazu se ale zatím vůbec nevede, domácí se nemohou usadit v útočném pásmu.

27:33

Další přesilová hra pro domácí, za katr míří Alexej Pepeljajev (NNO), který se provinil sekáním. Hra bude pokračovat po doznění komerční přestávky.

26:10

Solidní brankové příležitosti probraly taktéž publikum, které Viťaz mohutně podporuje. Uvidíme, zda se konečně dočkáme vedoucí branky.

25:15

Utkání se konečně rozhoupalo. Na jedné straně byl vynikající obranný zásah proti Eronenově ráně, na straně druhé si do mezikruží vybruslil Sergej Kosticyn. Sateri si ale povyjel a výborným zásahem pokus zneškodnil.

24:06

Musatov aktivně kroužil za hostující brankou, ovšem zatím se mu nepodařilo zahrozit. Nakonec o kotouč přišel, neboť defenziva Torpeda včas zasáhla.

23:21

Momentálně se hraje převážně ve středním pásmu, Viťaz se pokouší dostat zpět do hry. Zatím se mu to ale příliš nedaří.

22:39

Další lehký pokus ponechal Sateri ve své moci. Posléze raději přerušil hru, buly proběhne po jeho pravé ruce.

22:11

Další akci hostí zastavuje postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

21:28

Torpedo nehraje přesilovou hru vůbec špatně, ostrá byla především Piganovičova dělovka. Sateri byl ale na svém místě a ránu eliminoval.

20:41

Hosté si hned v úvodu druhé třetiny zahrají v početní výhodě. Viťaz dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Dvě minuty odpyká Maxim Afinogenov (CEC).

20:01

Je za námi úvodní třetina, která branku nepřinesla. Stejně tak na brankové příležitosti a pohledné akce byla skoupá. Doufejme, že nastane zlepšení. Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 2:4

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:24

Viťaz se ještě v samotném závěru třetiny snaží ohrozit branku soupeře, ovšem zatím se mu to příliš nedaří.

18:23

Oba celky jsou v plném počtu.

17:58

Momentálně se stále hraje ve středním pásmu, o atraktivním klání se zatím skutečně hovořit nedá.

17:02

Před brankou Viťazu nastal závar, který ale nakonec domácí zadáci včas uhasili. Stále se tak pokračuje bez vstřelených branek.

16:23

Síly na ledové ploše se ale vyrovnají, neboť dvě minuty dostává Alexandr Frolov (NNO). Hostující útočník putuje na lavici hanby za nedovolené bránění.

16:10

Bude se opět vylučovat, tentokráte na domácí straně. Arťom Švec-Rogovoj (CEC) obdržel menší trest za sekání. Hosté tak mají solidní možnost k otevření skóre.

16:02

Kosticyn se pokusil na Sateriho vyzrát z poměrně velkého úhlu, ovšem domácí mág byl připraven. Následnou akci maří postavení mimo hru.

15:12

Viťaz momentálně drží kotouč, ovšem nikam se příliš nežene. Uvidíme, co přinesou následující minuty utkání.

14:05

Domácí ofsajd odstartoval komerční přestávku, po níž se bude vhazovat se středním pásmu. První dějství ubíhá raketovým tempem.

13:32

Opět domácí, tentokráte pálil z otočky Palola. Ránu však zblokoval dobře postavený obránce hostujícího celku.

12:17

Obrovská možnost domácí ekipy. Přečíslení tří na jednoho zakončoval z ideální pozice snajpr Maxim Afinogenov, ovšem ani on na přesunuvšího se Lisutina nevyzrál.

11:42

Roman Konkov ukořistil touš u pravého mantinelu, načež se snažil zužitkovat domácí liknavou rozehrávku. Ke střele se ale nedostal.

10:37

Drobný závar, jež způsobila Piganovičova rána, nakonec k vedení hostí nevedl. Viťaz se na poslední chvíli opět osvobodil.

09:49

Další akci domácího celku zastavuje postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu, a to blíže hostující svatyni, v níž si Lisutin zatím příliš nezachytal.

09:26

Alexej Potapov je zpět na ledové ploše. Moskevská oblast se ani jednou nedostala do střelecké pozice. Vlažné hokejové představení tak pokračuje.

08:01

Viťaz se zatím do žádných výraznějších šancí nedostal, Torpedo se brání bez větších potíží brání.

07:26

Bude se poprvé vylučovat, a to na straně hostujícího celku. Za držení odchází pykat Alexej Potapov. Kterak si Novgorod bez svého kapitána poradí?

07:17

Z mezikruží vyslal poměrně ostrou ránu Soloduchin, jehož projektil ale mezi tři tyče nezamířil, nýbrž branku zhruba o metr a půl minul.

06:41

Hosté stále působí o něco aktivnějším dojmem, avšak zatím se jim nedaří dostat se do výraznějších střeleckých pozic. Uvidíme, co utkání nadále přinese.

05:22

Z pozice levého kruhu se zápěstím pokoušel prosadit Linus Videll. Sateri byl ale opět úspěšný a žádné komplikace nepřipustil.

04:08

Zatím nesledujeme příliš atraktivní duel, k vidění je jeden icing za druhým. Momentálně se potřetí v řadě zakázaným uvolněním provinili hosté.

03:16

Galuzin se pokusil zakončit z pravé strany bekhendem, avšak Sateri si celou situaci pohlídal a následně pohotově zasáhl.

02:38

Oba celky se momentálně pohybují spíše ve středním pásmu, kde žádné nebezpečí nehrozí. O něco aktivnějším dojmem působí domácí Viťaz.

01:07

Nyní pro změnu icing na straně hostí, hra se tak stehuje před hostujícího Lisutina.

00:12

Viťaz chtěl zahájit bleskový útok, ovšem celá akce končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude před domácím mužem v masce.

00:01

Oba celky jsou již na hrací ploše, duel bude za malou chvíli zahájen.

Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (Proskurjakov) – Jegoršev, Pepeljajev, Chomitskij, Piganovič, Kondratěv, Budkin, Spang, Kolganov – Dvurečenskij, Sjomin, Potapov – Videll, Kosticyn, Klingberg – Konkov, Galuzin, Frolov – Iljin, Kuljomin, Tolpeko

Rozhodčí: Belov, Jeřábek – Misjur, Novikov.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Pohled do statistik

Viťaz se momentální nachází na osmé příčce Západní konference, přičemž na svém kontě má 12 bodů. V posledním ligovém duelu podlehl na domácí půdě Slovanu Bratislava 2:5.

Nižnij Novgorod je v podstatně lepší situace, v totožné konferenci jako nadcházející soupeř okupuje třetí pozici, a to se ziskem 16 bodů. V předchozím kole si Torpedo poradilo s Čeljabinskem v poměru 3:0.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Kontinentální hokejová liga má na programu své další pokračování. V jeho rámci změří síly celky Viťaz Moskevská oblast a Torpedo Nižnij Novgorod. Úvodní buly je v Ice Hockey Center, tedy domovském stánku Viťazu, naplánováno na 18:30. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.