Česká fotbalová liga

FK Čáslav – SK Sokol Brozany

0:1

konec (0:0)

13.09.2015, 17:00 • 6. kolo • Info o změnách stavu (Ondřej Novotný (@NovotOndra))

Čáslav doma nedokázala zvítězit poté, co se hosté dokázali prosadit jedenáct minut před koncem bankou Šollara. (19:05:11)

90+1

79

Brozany právě vstřelily branku!
S blížícím se závěrem zápasu střílí možná rozhodující branku hostující IVAN ŠOLLAR.

46

První poločas žádnou branku nepřinesl. Ve druhém poločase se tak rozhodně o tom, jestli někdo z dnešních soupeřů bude brát tři body, nebo jestli třeba utkání dojde až do penaltového rozstřelu.

45+1

1

FK Čáslav: Vorel – Tomášek (c), Kunášek, Váňa, Mlynka, Vopat, Matějka, Frejlach, Hašek, Vácha, Pokrovskij.
Náhradníci: Stehno – Strnad, Jíra, Suk, Bilinkiewicz.

Náhradníci: Vacho – Benda, Vacek, Grunert, Tupý, Bittengel.

Rozhodčí: Makovička – Hrkal, Novotný..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.