11.09.2015, 17:00 • ZŠ Liptovský Mikuláš • 2. kolo • Tomáš Daniš sk

Tipsport: 1.8 4.7 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

49:12

Liptovský Mikuláš dal gól!

Gól strelil JÁN HOLIGA, na ktorý mu parádne nabil Nádašdi.

32:42

Obrovskú chybu hosťujcej obrany potrestal pri vlastnom oslabení MAREK URAM – 3:3.

31:08

Dukla Michalovce dala gól!

Hostia sa po prvýkrát v zápase dostávajú do vedenia. Po prihrávke Čížka sa presadil JURAJ FAITH.

21:50

TOMÁŠ BANOVSKÝ strieľa po prihrávke Faitha svoj druhý gól v zápase a opäť vyrovnáva skóre – 2:2.

19:21

IVAN BREZNIAK vrátil domácim vedenie, keď tesne pred koncom tretiny zužitkoval prihrávku od Lištiaka – 2:1.

17:34

V závere prvej tretiny sa Michalovciam podarilo zmazať svoje malé manko. Postaral sa o to TOMÁŠ BANOVSKÝ po peknej prihrávke Drotára. Druhú asistenciu si pripísal Kubát.