Extraliga staršího dorostu

Mountfield HK – BK Havlíčkův Brod

3:1

konec (0:1, 2:0, 1:0)

11.09.2015, 15:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • 3. kolo • Radek Kozel

59:39

Utkání, které provázela celá řada vyloučení, zakončím symbolicky zprávou o dalším uděleném trestu. Za podražení je vyloučen Němec.

58:22

Nepříjemnost pro hosty, neboť krátce před závěrečnou sirénou si dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Králíček.

55:07

Havlíčkobrodský Kopic dnes počtvrté putuje na trestnou lavici. Tentokrát za napadení.

49:33

Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování obdržel hradecký Gaspar.

49:02

Velice sporné vyloučení pro hradeckého Šimůnka. Jeho počínání před Kulichem rozhodčí oceňují dvěma minutami. Verdikt zní napadení.

42:29

Síly na ledě se srovnají. Za nedovolené bránění je vyloučen Vlach.

41:51

Zmatky v domácí obraně hasil na poslední chvíli Gaspar. Rozhodčím však neunikl jeho faul a vylučují jej za držení.

35:57

Výhodu jednoho muže v poli budou mít domácí hokejisté i nadále. Za krosček byl vyloučen Kopic.

33:54

Další souboj před Kulichem, který je oceněn dvěma minutami. Tentokrát si je odsedí Němec, který se provinil krosčekem.

31:26

Rozhodčí poněkud úzkostlivě vylučují hradeckého Jiráska za napadení. Myslím si, a hradecké publikum rovněž sdílí můj názor, že vylučovat se mělo rovněž na druhé straně za sekání Veverky.

29:11

Domácí si zahrají přesilovou hru 4 na 3, neboť za podražení je vyloučen Polák.

28:43

Dvě minuty za hrubost si odsedí také hostující Kopic.

28:43

Za souboj před bránou vyloučen hradecký Pažourek.

25:47

Plného stavu hráčů na ledě jsme si příliš dlouho neužili. Za hákování vyloučen domácí Matouš.

22:20

V přesilové hře se hostům příliš nedařilo a podobná příležitost se naskýtá také domácím. Za napadení je vyloučen Veverka.

19:29

Další přesilovka pro hostující celek, tentokrát po sekání Hroudného.

12:52

Za sekání vyloučen hostující Holenda.

09:47

Za sekání vyloučen hradecký Mašín. Domácí se tak budou bránit další přesilové hře hostujícího celku.

07:48

Za sevření puku rukou vyloučen hradecký Jirásek.

03:49

Podobně jako na havlíčkobrodské straně, i domácí Maršík je vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování.

00:42

Ještě v úvodní minutě se hosté provinili proti pravidlům a Mountfield si tak zahraje první přesilovou hru v utkání. Za nesportovní chování vyloučen Donda.

3:1

Branky a nahrávky: 38. Jirásek (Matějček, Muška), 39. Pažourek (Matouš, Lelek), 60. Matouš (Kynčl) – 15. Michálek

Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Lelek, Hroudný, Gaspar, Muška, Šalda, Kynčl, Jonáš, Pohl – Mašín, Matějček 'C', Moník, Jirásek, Dvořák, Štohanzl, Hašek, Pažourek, Maršík, Šimůnek, Matouš, Brádler. Trenér: Vladimír Kostka.

BK Havlíčkův Brod: Kulich (Hanák) – Kopic, Polák, Hrabaň, Benák, Němec, Jančařík, Lachman – Piskač, Michálek 'C', Donda, Vlach, Beran, Holenda, Králíček, Přibyl, Veverka, Hendrych. Trenér: Adam Václav.

Rozhodčí: Úlehla – Kis, Novák