Maxa liga

DRACI PARS ŠUMPERK – SK Horácká Slavia Třebíč

2:3

po s.n. (0:1) (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)

09.09.2015, 18:00 • Zimní stadion, Šumperk • 1. kolo • Dominik Mihailescu (@DominikMihailes)

Tipsport: 2.64 4.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:25

Marek Švec dostal dvě minuty za držení. Přesilovka do konce zápasu pro draky.

60:59

Eduard Šimun dostává dvě minuty za vražení. To se nelíbí domácímu stadionu. Je slyšet pískot.

50:04

Matěj Bažant dostává dvě minuty za sekání. Přesilová hra pro hosty.

47:37

Jan Milfait dostává dvě minuty za držení.

42:41

Rostislav Malena se šel posadit na dvě minuty za hákování.

38:00

Šaur nahodil puk od modré a Šindelář puk lapil. Před brankou se pak strhla potyčka. Vyloučen je Petr Gewiese a Marek Švec. Oba si půjdou sednout za hrubost.

30:14

A pozor komplikace pro Třebíč! Milan Přibyl trefil tvrdě do hlavy Matěje Bažanta. Hráč hostů dostává pět minut + trest do konce utkání za zásah v oblasti hlavy a krku

22:58

Menší trest za podražení obdržel Václav Čejka.

19:40

Jan Zdráhal je potrestán za podražení.

16:56

Matěj Psota dostává dvě minuty za sekání. Domácí tedy mají možnost zahrát si v početní výhodě.

15:00

Tomáš Sedlák dostává dvě minuty za hákování.

07:20

Přesilovka pro Třebíč! Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Tomáš Sedlák.

03:34

Brankář hostů Karel Vejmelka dostává dvě minuty za podražení, trest za něj odpyká Bičík. Velká šance pro domácí.

02:42

Ján Niko dostává dvě minuty za sekání a ačkoliv ještě vysvětloval rozhodčímu, že nic, tak přesto musí na trestnou.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Fořt (Vrdlovec, Holík), 25. Gewiese (Haas, Půhoný) – 17. Švec (Bilčík, Erat), 41. Švec (Malena, Erat), rozh. náj. Dolníček