Celostátní liga staršího dorostu

FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha

2:3

konec (0:3)

09.09.2015, 15:00 • Stadion Bazaly • 5. kolo • Info o změnách stavu (Martin Pešout)

90+2

Konec zápasu. (17:06:35)

83

Žlutou kartu dostává Novák (FC Baník Ostrava).

73

Baník právě vstřelil branku!
ONDŘEJ ŠAŠINKA přidává druhý gól Baníku a skutečně dramatizuje zápas, Ostrava hrála ve druhém poločase velmi kvalitně a ztrácí už jedinou branku.

70

Na střely na branku vede Sparta 7:5, ale držení míče má vyšší Ostrava, přesněji 53 – 47, takže přes vedení Sparty se nejedná o jasný zápas.

62

Nyní ale rozehraje rohový kop Sparta, hráči se stěhují do vápna.

60

Baníkovci snížili a tlačí se do útoku, Sparta ještě musí být pozorná, aby o vedení nepřišla.

50

Baník snižuje hrozivé skóre, prosadil se ONDŘEJ KUBÍK.

46

Po prvním poločase vede pražská Sparta 3:0 a zdá se, že o osudu zápasu je rozhodnuto. Sparta je v útoku velmi aktivní a daří se jí, ačkoli Baník nehrál také špatně.

45+1

41

Přestože se Baník snaží hrát kombinačně a kopal už poměrně velké množství rohových kopů, tak prohrává o tři branky. Sparta je velmi produktivní.

33

Sparta právě vstřelila branku!
FILIP HAŠEK se dnes prosazuje podruhé a Sparta vede už 3:0.

29

Sparta si počíná na hřišti Baníku zatím velmi dobře, neuběhla ani půlhodina a DANIEL TURYNA navyšuje vedení Sparty o dvě branky.

9

Sparta se brzy dostává do vedení, skóre otevírá FILIP HAŠEK.

1

FC Baník Ostrava: Chmiel – Telnar, Šašinka, Freit, Hejl, Novák (C), Chvěja, Malý, Kubík, Lehnert, Fárek.
Náhradníci: Bolf, Domiter, Virec, Kopečný, Holešinský.

AC Sparta Praha: Štorc – Balvín, Köstl (C), Mareček, Čmelík, Wiesner, Hašek, Havelka, Turyna, Mustedaganič, Plachý.
Náhradníci: Čtvrtečka, Svátá, Hložek, Novotný, Eichler, Pulkrab.

Rozhodčí: Dytková – Futerko, Tabášek..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.