06.09.2015, 13:30 • Sport Complex • Václav Petrů

Tipsport: 2.35 4.0 2.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek všechno, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (15:59:20)
Československá stopa v utkání

Jiří Novotný (JAR) – 0 b, čas na ledě: 17:22
Hokejisté Barysu Astana tedy v závěrečných minutách nepustili soupeře k větší šanci na vyrovnání a po zásluze berou z dnešního utkání tři body a zaznamenávají teprve svou druhou výhru v nové sezoně. Naopak hráči Lokomotivu Jaroslavl musí skousnout druhou porážku v sezoně. Pro hosty se přitom ze začátku vyvíjel zápas ideálně. Již v sedmé minutě vedli 2:0. Jenomže domácím se za chvíli povedlo během pouhých dvou minut srovnat stav a ve druhé části si vypracovali dvoubrankový náskok. Ve třetí třetině už hosté jen snížili na konečných 3:4 z jejich pohledu.

59:40

Hosté opět hrají bez brankáře, v pěti proti pěti.

59:24

Hersley hledal před bránou Loktijonova, jehož střela byla zblokována a následně chycena Poluektovem.

59:07

Lokomotivu se nezdařila kombinace, čehož využil Roman Starčenko, který se mohl řítit sám na prázdnou branku a zkompletovat hattrick, jenomže byl podražen Vladislavem Kartajevem, který už putuje na trestnou lavici. Se šancemi Lokomotivu to vypadá hodně bledě.

58:34

Kazašskému celku se povedlo dostat kotouč ze třetiny tak šikovně, že nejde o zakázané uvolnění.

58:03

Po oddechovém času zůstal Kolesnik na střídačce, Lokomotiv hraje v šesti.

58:03

Oddechový čas Lokomotivu Jaroslavl. Mohutně se ozývá zaplněná hala v Astaně.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté obléhají útočné pásmo, ale nestřílí.

57:41

Jen za cenu zakázaného uvolnění se povedlo domácímu týmu osvobodit.

56:42

Hostům se povedlo sevřít soupeře pod zámek, ovšem obránci Barysu dobře bránili předbrankový prostor a Poluektov nemusel zasahovat.

56:03

Hosté se snaží dostat do závěrečného tlaku, zatím však nedostávají příležitost.

55:00

Romanov udělal na pravém kruhu kličku na střed, kterou si vytvořil prostor pro střelu. Kolesnik bez problému zachytil kotouč.

54:38

Novotný dostal přihrávku před bránu, tváří v tvář trefil jen Poluketovy betony.

54:24

Ljubuškinův pokus sice skončil v síti, ovšem ne v té, v jaké by si představoval, tedy v bráně Lokomotivu, ale na ochranné síti.

54:01

Mike Lundin se hodně diví, ale nic nenadělá s výrokem rozhodčího, který jeho střelu od červené čáry vyhodnotil jako zakázané uvolnění.

53:04

Koňkov pálil v jízdě z levého kruhu, branku netrefil.

4:3

Branky a nahrávky: 9. Starčenko (Žajlauov), 11. Savčenko (Žaljauov), 25. St. Pierre (Bochenski, Romanov), 28. Starčenko (Žajlauov) – 2. Malcev, 7. Gavrikov, 46. Kartajev (Koňkov)

Barys Nur-Sultan: Poluektov (Malgin) – Dallman, Lundin, Ellerby, Semjonov, Savčenko, Litviněnko, Ryspajev, Trjasunov – Bochenski, Boyd, St. Pierre – Kajgorodov, Krasnoslobodcev, Puškarjov – Žajlauov, Starčenko, Rymarev – Michalis, Grents, Romanov

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Murygin) – Hersley, Kronwall, Koledov, Grigorjev, Gavrikov, Gorochov, Ljubuškin – Enlund, Averin, Kartajev – Apalkov, Novotný, Mosaljov – Galimov, Loktijonov, Koňkov – Kapustin, Kraskovskij, Korškov, Malcev

Rozhodčí: Beljajev, Olenin – Majtak, Pronskich