Erste Bank Young Stars League

EC Red Bull Salzburg – HC LERAM Orli Znojmo

2:1

konec (1:0, 0:0, 1:1)

05.09.2015, 13:00 • 1. kolo • Info o důležitých událostech (Marcela Procházková)

55:10

Orli právě vstřelili branku!
Znojemští junioři se jen tak lehce nevzdávají a pět minut před koncem třetí třetiny snižují náskok domácího týmu. TOMÁŠ HAČECKÝ dává svým barvám ještě naději na vyrovnání.
Asistence: Peter Pucher, Jiří Lander.

42:38

Salzburg právě vstřelil branku!
Domácí nastoupili do závěrečné třetiny velmi aktivně. EMIL SZTATECSNY využívá nepozornosti hostujícího brankáře a posílá za brankovouu čáru už druhý puk.
Asistence: Nico Feldner

11:31

PATRICK HAGLER otevírá skóre dnešního utkání, když přesnou střelou překonává znojemského brankáře.
Asistence: Stefan Steinacher

2:1

Branky a nahrávky: 12. Hagler (Steinacher), 43. Sztatecsny (Feldner) – 56. Hačecký (Pucher, Lander)

EC Red Bull Salzburg: Skec (Wieser ) – Steinacher, Wolf, Kofler, Stückler, Blüml, Egger – Klöckl, Wörndl, Flatscher, Motil, Schuster, Feldner, Sinzinger, Hagler, Sztatecsny, Voglsinger.

HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Daňo) – Pucher, Šťáva, Švanda, Salát, Kruckovič, Nahodil, Mandát – Lander, Svatuška, Krejčí, Hačecký, Fruhwirt, Koňařík, Toman, Niederhafner, Jeřábek.

Rozhodčí: Wallner – Gerner, Sparer